• Informacje na temat:

  krawczyk paweł aktor

Artykuły na temat: krawczyk paweł aktor
 • Mikołaj Krawczyk aktorstwo ma we krwi

  Mikołaj Krawczyk, czyli Paweł Krzyżanowski z "Pierwszej miłości", żartuje, że został genetycznie zaprogramowany na... aktorstwo. Nie wyobraża sobie, że mógłby wykonywać inny zawód.

 • Tomasz Karolak aktorem roku!

  Tomasz Karolak, po raz pierwszy nominowany i od razu z Telekamerą! Dzięki 103 659 głosom zdobył Telekamerę 2009 i został najpopularniejszym aktorem minionego roku.

 • Gwiazdy dla Skolimowa i "Jest taki dom": W teledysku m.in. Paweł Królikowski, Daniel Olbrychski i Małgorzata Kożuchowska

  ...projekt, w który się zaangażował Paweł Królikowski. Aktor i juror "Twoja twarz brzmi znajomo" krótko potem trafił do szpitala, gdzie przeszedł poważną operację. Czarno-biały klip wyreżyserował Dominik(...)Za utworem stoją Marcin Nierubiec (muzyka) i Marek Dutkiewicz (tekst). Ten pierwszy to kompozytor dla takich gwiazd, jak m.in.: Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk, Michał Bajor, Krzysztof...

 • Artur Barciś: Być aktorem

  Nie zabiega o rozgłos i unika przesadnego zamieszania wokół własnej osoby. Kiedy jednak parę lat temu pojawił się w "Tańcu z gwiazdami", z miejsca podbił serca telewizyjnej widowni. Artur Barciś, popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, obchodzi w piątek, 12 sierpnia, 60. urodziny.

 • Paweł Domagała po raz drugi: "Weź nie pytaj"

  Znany z głównej roli w filmie "Gotowi na wszystko. Exterminator" Paweł Domagała jest nie tylko aktorem, ale również wokalistą. W tej roli prezentuje teledysk "Weź nie pytaj", który zapowiada jego drugą solową płytę "1984".

 • Artur Barciś: Skromny zawód aktora

  Nie zabiega o rozgłos i unika przesadnego zamieszania wokół własnej osoby. Kiedy jednak pojawił się w ubiegłorocznej edycji "Tańca z gwiazdami", z miejsca podbił serca telewizyjnej widowni. Artur Barciś, popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, skończył właśnie 55 lat.

 • Paweł Domagała z nową płytą "1984": "Weź nie pytaj" i ponad 27 mln odsłon

  Status przeboju zdobył utwór "Weź nie pytaj", który zapowiada drugą płytę "1984" znanego z głównej roli w filmie "Gotowi na wszystko. Exterminator" wokalisty i aktora Pawła Domagały.

 • Paweł Domagała idzie jak burza. Angielski cover "Weź nie pytaj"

  Już ponad 54 mln odsłon ma przebój "Weź nie pytaj" znanego z głównej roli w filmie "Gotowi na wszystko. Exterminator" wokalisty i aktora Pawła Domagały. Do sieci właśnie trafił angielski cover tego nagrania.

 • Paweł Domagała ostro skrytykowany przez Darka z "Klanu" ("Weź nie pytaj")

  ..."Kandydat na antypiosenkę roku" - tak utwór "Weź nie pytaj" znanego z głównej roli w filmie "Gotowi na wszystko. Exterminator" wokalisty i aktora Pawła Domagały skomentował Dariusz Lewandowski, czyli Darek z "Klanu".

 • Paweł Domagała i jego płyta "1984". Singel "Weź nie pytaj" ma już ponad 27 mln odsłon

  Status przeboju zdobył utwór "Weź nie pytaj", który zapowiada drugą płytę "1984" znanego z głównej roli w filmie "Gotowi na wszystko. Exterminator" wokalisty i aktora Pawła Domagały.

Zdjęcia na temat: krawczyk paweł aktor
Wideo na temat: krawczyk paweł aktor
 • "Przyjaciółki": Zwiastun 8. sezonu

  W ósmej serii serialu „Przyjaciółki” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Sylwia Juszczak, Adam Adamonis

 • "Przyjaciółki": Zapowiedź 9. sezonu

  „Przyjaciółek” obok Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer wystąpi plejada aktorów, a wśród nich kluczowi aktorzy z poprzednich sezonów, m.in.: Agnieszka Sienkiewicz, Marcin Rogacewicz, Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Wieszczek, Mariusz Bonaszewski, Marek Bukowski, Ewa Kasprzyk, Dorota Kolak, Mikołaj Krawczyk, Marcin Korcz i Kamil Kula. W nowych

Dyskusje na temat: krawczyk paweł aktor