• Informacje na temat:

  krawczyk rodzina

Artykuły na temat: krawczyk rodzina
 • Krzysztof Krawczyk pogodził rodzinę

  Wszystko wskazuje na to, że dramat rodzinny Krzysztofa Krawczyka wreszcie się skończył. Piosenkarz wreszcie widuje swojego wnuka, bo syn artysty Krzysztof Krawczyk junior i jego żona Ola pogodzili się.

 • Zrezygnowany Krzysztof Krawczyk

  Szczęście trwało krótko. Krzysztof Krawczyk junior i jego żona Ola Krawczyk wytrzymali ze sobą zaledwie kilka dni. Znowu mieszkają oddzielnie. Ale największy dramat przeżywa Krzysztof Krawczyk senior. Nie może widywać wnuka. Nie pozwolono mu nawet go ochrzcić.

 • Krawczyk przeżył tragedię

  ..."Jestem załamany. Zmarł mój przyjaciel. Nie wiadomo, kiedy i mnie wezwą do chóru w niebie" - tak ze łzami w oczach Krawczyk mówił do swoich fanów na koncercie w Teatrze Miejskim w Gdyni.

 • Sylwia Juszczak pokazała ciążowy brzuszek. Żona Mikołaja Krawczyka ujawniła też płeć dziecka?

  Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk już niebawem zostaną rodzicami. Chociaż informacje o oczekiwaniu na pierwszego potomka tej aktorskiej pary krążyły w mediach już od kilku miesięcy, to teraz znalazły potwierdzenie. Radosną nowiną podzieliła się sama przyszła mama, publikując w sieci zdjęcie z ciążowym brzuszkiem.

 • Trubadurzy znów z Krzysztofem Krawczykiem: Uczcie się od nas

  W Teatrze Wielkim w Łodzi we wtorek (26 września) odbył się jubileuszowy koncert z okazji 50-lecia Trubadurów. Do składu powrócił Krzysztof Krawczyk.

 • Krzysztof Krawczyk: Dieta na Wielkanoc

  Wokalista Krzysztof Krawczyk (59 lat) był przed świętami na dwutygodniowym pobycie na wczasach odchudzających na Kaszubach. Choć udało mu się zrzucić 10 kilogramów, diety nie zamierza dalej przestrzegać. Dlaczego? Bo jego żona Ewa przygotowała na Wielkanoc pyszności.

 • Pectus i "Smak zwycięstwa": Wszyscy jesteśmy biało-czerwoną rodziną

  Krawczyk . Tego dnia na festiwalu transmitowany będzie mecz towarzyski Polska-Chile. Reżyser koncertu Konrad Smuga podkreślił, że "pierwszy raz w 55-letniej historii festiwalu w Opolu amfiteatr(...) z Irlandii ("Lecimy do Rosji"). "W klipie wzięli udział nasi przyjaciele, rodzina i wszyscy, którzy kochają sport, a co najważniejsze, są fajnymi i pozytywnymi ludźmi. Czas mundialu, to czas pokoju...

 • Krawczyk propaguje wartości

  ..."Są pewne wartości, które się nie dewaluują" - uważa Krzysztof Krawczyk. Wokalista wymienia tutaj tolerancję, miłość i rodzinę - i właśnie te tematy dominują na jego najnowszej płycie "To co w życiu ważne", która do sklepów trafiła w maju.

 • Zwierzenia Krzysztofa Krawczyka

  W przededniu premiery swojej nowej płyty Krzysztof Krawczyk udzielił wywiadu dwutygodnikowi "Viva", w którym opowiedział o problemach z synem, niedawnym rozwodzie i planach na przyszłość. "Jestem marzycielem. Teraz marzę o tym, by wszystko w rodzinie było dobrze" - oświadczył piosenkarz w rozmowie z "Vivą".

 • Karel Gott nie żyje. Polskie gwiazdy w żałobie: Krawczyk, Rodowicz, Farna, Mlynkova i inni

  ...przekształciła się w ostrą białaczkę" - informował Gott. Swoimi wspomnieniami o Słowiku z Pragi podzielił się m.in. Krzysztof Krawczyk . "Zmarł Karel! Mogę śmiało powiedzieć: mój Przyjaciel(...)'" - napisał Krawczyk na Facebooku. "Dużo występowaliśmy na wspólnych koncertach w NRD. Był gwiazdą mojego koncertu promocyjnego podczas Międzynarodowej Wiosny Estradowej w Teatrze Wielkim w Poznaniu...

Dyskusje na temat: krawczyk rodzina