• Informacje na temat:

  kreacja ani rubik

Artykuły na temat: kreacja ani rubik
 • Steczkowska bez rajstop nawet zimą!

  Nawet zimą na salonach gwiazdy chętnie noszą koktajlowe sukienki czy długie kreacje - do tego koniecznie buty z odkrytymi palcami i staranny pedicure. W tym akurat nie ma nic dziwnego: organizatorzy imprez zwykle dbają o ogrzewanie. Gorzej, że ta moda przeniosła się także na ulice! Hołdującym jej paniom grozi co najmniej dokuczliwe zapalenie pęcherza moczowego. Jeśli już je złapią, nie będą...

 • Daniel Wieleba jako... Fejs Bóg

  Aktor Daniel Wieleba, szerokiej widowni znany jako prezenter Studia Lotto i sanitariusz z "Na dobre i na złe", przygotowuje się pod okiem osobistego trenera Piotra Łukasiaka do głównej roli w spektaklu "Fejs Bóg" w reżyserii Szymona Turkiewicza.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • Wygrała "Top Model". Zrobi karierę?

  Podczas finału drugiej edycji programu "Top Model" Anja Rubik zapowiedziała, że jej zwyciężczyni zostanie czołową modelką Polski. Czy jednak Olga Kaczyńska ma szansę na międzynarodową karierę?

 • Dla kogo Brylantowy Mikrofon?

  Już dziś dowiemy się w czyje ręce trafi Brylantowy Mikrofon - główna nagroda show "jak Oni śpiewają". W finale muzycznego show znajdzie się tylko trójka z czwórki uczestników: Artur Chamski, Karolina Nowakowska, Tomasz Stockinger i Ola Szwed.