• Informacje na temat:

  kreacja brit

Artykuły na temat: kreacja brit
 • Madison Beer w prześwitującej kreacji. Odsłoniła naprawdę sporo!

  Piosenkarka Madison Beer (20 l.) może się pochwalić doskonałą sylwetką. Nic dziwnego, że chętnie ją eksponuje, zakładając obcisłe kreacje. Na gali Brit Awards pojawiła się w prześwitującej długiej sukni, która uwydatniła wszystkie atuty jej figury. Trzeba też przyznać, że była to dość odważna kreacja, gdyż więcej odsłaniała niż zasłaniała. Jak Wam się podoba?

 • Brit Awards 2002: Po dwie statuetki dla Kylie Minogue i Dido

  Nie obyło się bez niespodzianek podczas wręczenia nagród Brit Awards, które miało miejsce w środę, 20 lutego, w londyńskiej sali "Earl's Court". Z kwitkiem zostali odprawienie sześciokrotnie nominowani Gorillaz i mający szansę na zwycięstwo w trzech kategoriach Craig Davis. Najwięcej statuetek, choć w tym roku oznacza to zaledwie po dwie, otrzymały śpiewające panie - Kylie Minogue i Dido.

 • Montana Brown zaliczyła wpadkę na gali!

  Montana Brown (23 l.) nie będzie wspominać najlepiej swojego pobytu na gali Brit Award.

 • Ta sukienka jest symbolem

  Krótka sukienka z motywem brytyjskiej flagi noszona przez wokalistkę Spice Girl, Geri Halliwell, znalazła się na szczycie listy 10 sukienek-ikon ("10 Most Iconic Dresses") ostatnich 50 lat.

 • Zoperuje sobie piersi

  Britney Spears chce poddać się operacji zmniejszenia piersi. Artystka ma mieszane uczucia względem swojego biustu i najprawdopodobniej podda się korekcyjnej operacji plastycznej, aby na powrót móc mieścić się w swoje dawne kreacje sceniczne.

 • Top Trendy, czyli cała sala śpiewa z nami

  Recitale Bajmu i Maryli Rodowicz? Gdzieś już to widziałem... Rzecz o tym, dlaczego pierwszy dzień festiwalu Sopot Top Trendy na kolana nie rzucił.

 • Niezwykłe muzyczne rekordy

  Na początku maja we Wrocławiu 4597. uczestników Thanks Jimi Festival zagrało razem utwór "Hey Joe". Rekord sprzed roku - 6346. gitarzystów! - nie został pobity, ale wciąż należy do Wrocławia. Jakie jeszcze muzyczne osiągnięcia znajdują się w annałach "Księgi Rekordów Guinessa"? Oto niektóre z nich.

 • Nagrody MTV: Adele, Britney, Gaga... Kto jeszcze?

  Stacja MTV ujawniła, kto wystąpi podczas tegorocznej gali Video Music Awards. W kalifornijskiej hali Nokia Theatre znów zaroi się od gwiazd.

 • Bogaty dzięki Lady GaGa

  Akon rozważa zakończenie kariery z powodu... Lady GaGi. Kontrakt płytowy, który wokalistka podpisała z jego firmą KonLive sprawił, że jest ustawiony do końca życia.

 • Adele zostanie projektantką mody?

  Najważniejsza obecnie postać brytyjskiego przemysłu nagraniowego Adele już wkrótce może zawładnąć światem mody. Wokalistka otrzymała propozycję stworzenia kolekcji odzieży dla puszystych pań.