• Informacje na temat:

  kreacja dosłownie

Artykuły na temat: kreacja dosłownie
 • Genialny Sean Penn

  Jeden z najlepszych współczesnych amerykańskich aktorów. Mówi się o nim, że potrafi zagrać dosłownie wszystko. Do każdej z kolejnych ról bardzo dokładnie się przygotowuje, dlatego mimo ponad 30 lat kariery nie ma na koncie nawet 50 filmowych kreacji.

 • Sean Penn: Artysta wszechstronny

  Mówi się o nim, że potrafi zagrać dosłownie wszystko. Do każdej z kolejnych ról bardzo dokładnie się przygotowuje, dlatego mimo ponad 30 lat kariery nie ma na koncie nawet 50 filmowych kreacji... Sean Penn - zdobywca dwóch Oscarów, laureat Złotego Globu, aktor nagradzany na festiwalach w Cannes, Wenecji i Berlinie - kończy 17 sierpnia 55 lat.

 • Małgorzata Mikołajczak: Rzucona na głęboką wodę

  Dla 26-letniej Małgorzaty Mikołajczak, aktorki i modelki, rola w filmie "Reakcja łańcuchowa" była skokiem na głęboką wodę. W przenośni i dosłownie, gdyż musiała grać długą scenę pod wodą, nie mogąc oddychać. W pracy przy filmie pomógł jej tajemniczy taniec śniącego ciała.

 • Zostań w domu? To warto obejrzeć

  Oferta serwisu Netflix jest na tyle rozbudowana, że z łatwością można przegapić perełki ukrywające się wśród dziesiątek tytułów. Oto dziesięć rekomendowanych filmów które warto nadrobić w okresie, kiedy częściej niż zazwyczaj przebywamy w domu. Niektóre z nich to dosłownie premiery, inne są warte nadrobienia mimo swoich lat.

 • Oscary: Księżniczka jest tylko jedna!

  Dlaczego Natalie Portman pozostaje murowaną faworytką do wygrania tegorocznego Oscara? Bo jej kreacja w "Czarnym łabędziu" jest klasycznym przykładem amerykańskiej szkoły aktorskiej w duchu Lee Strasberga.

 • Bryan Cranston: Cały pakiet!

  Najsłynniejszą jego kreacja jest rola w serialu "Breaking Bad", za którą otrzymał już 3 statuetki Emmy. Bryana Cranstona od piątku możemy oglądać też w filmie "Drive" w reżyserii Nicolasa Windinga Refna.

 • Russell Crowe - aktor kompletny

  Skinhead, kowboj, gladiator, bokser, policjant, matematyczny geniusz - popularny i u nas australijski aktor Russell Crowe potrafi zagrać dosłownie wszystko. Od kilku dni na polskich ekranach pokazywany jest najnowszy film z jego udziałem, "Dla niej wszystko". Z tej okazji postanowiliśmy wybrać 10 jego najlepszych kinowych ról.

 • Leonardo DiCaprio: Zagra wszystko

  Za kilkanaście lat jego nazwisko będziemy wymieniać jednym tchem z wielkimi Hollywood: Alem Pacino, Robertem De Niro oraz Dustinem Hoffmanem. Obchodzący w poniedziałek, 11 listopada, 45. urodziny Leonardo DiCaprio udowodnił już jednak nie raz, że potrafi zagrać dosłownie wszystko.

 • Katarzyna Figura marzy o Hollywood

  ...25 lat temu na ekrany polskich kin trafił film Radosława Piwowarskiego "Pociąg do Hollywood". Kreacja Marioli Wafelek - bufetowej z "Warsu", która marzy o hollywoodzkiej karierze, przyniosła nieznanej szerzej Katarzynie Figurze Złotą Kaczkę oraz tytuł seksbomby polskiego kina.

 • Karolina Gruszka: Wszystkim nam przyda się empatia

  Jako dziewięciolatka debiutowała w telewizyjnym programie "Dyskoteka Pana Jacka". Od tego czasu zdążyła wystąpić w wielu polskich i zagranicznych filmach. Karolina Gruszka zagrała m.in. tytułową rolę w filmowej biografii Marii Skłodowskiej-Curie. Widzowie znają również kreacje aktorki z takich produkcji, jak "Szczęście świata", "Pani z przedszkola", "Futro" czy "Francuski numer".

Dyskusje na temat: kreacja dosłownie
 • Re:

  Szok ! Gdzie byli styliści w tym serialu gdy ubierali majkę do ślubu!!! Jak można tak kogoś zeszpecic i ubrać ją w czerowny worek, dosłownie worek bo to co ma na sobie to ani za duży tshirt ani tunika ani sukienka a juz napewno nie kreacja do ślubu cywilnego i jeszcze te kozaki... normalnie jak na rynek po zakupy warzywne... tragedia wstyd dla ekipy serialu, jedyna rzecz która mogłaby uratowac