• Informacje na temat:

  kreacja emmy

Artykuły na temat: kreacja emmy
 • Najlepsze kreacje aktorskie

  ...mini-serial "Wielkie kłamstewka" stacji HBO, za który uhonorowano ją statuetką Emmy i nominacją do Złotego Globu. Trudno wyróżnić jedną z tych kreacji. Nie sposób jednak nie przyznać, że ten rok(...) z najzdolniejszych polskich aktorów, co rok zaskakujący kolejnymi kreacjami. W 2016 roku zachwycił w "Jestem mordercą" i "Wołyniu". W 2017 roku bawił w "Najlepszym" jako trener głównego bohatera...

 • Emmy 2019: Znamy nominacje. Rekord "Gry o tron"

  ...16 lipca ogłoszono nominacje do nagród Amerykańskiej Akademii Telewizyjnej. Najwięcej szans na statuetkę ma "Gra o tron". Finałowy sezon produkcji HBO otrzymał aż 32 wyróżnienia. Żaden inny tytuł nie otrzymał tylu nominacji do Emmy w jednym roku.

 • Emmy: Detronizacja "Mad Men"

  Serial "Homeland" został największym wygranym tegorocznych nagród Emmy zdobywając aż 4 statuetki. Wśród nagrodzonych w kategoriach aktorskich znalazły się gwiazdy produkcji: Damian Lewis i Claire Danes.

 • Polski akcent na Emmy

  Tegoroczną nagrodę Emmy International w kategorii Najlepszej Telenoweli zdobył jordański serial "Invasion", w realizacji którego brało udział dwóch absolwentów łódzkiej filmówki: tunezyjski reżyser Chauki Mejeri oraz polski twórca zdjęć Zbigniew Rybczyński.

 • Emmy 2000 rozdane

  ...52. edycja nagród telewizyjnych Emmy zakończyła się w niedzielę wieczorem, 10 września, w Los Angeles. Podczas uroczystego wieczoru rozdano nagrody w kilkunastu kategoriach. Serial "The West Wing(...) nagród Emmy jako najlepszy serial dramatyczny.

 • Nagrody Emmy. Zmiana warty!

  Podczas gali, która odbyła się w niedzielę, 29 sierpnia, wieczorem w Nokia Theater w Los Angeles, po raz 62 rozdano nagrody Emmy, uważane za odpowiednik filmowych Oscarów w dziedzinie twórczości telewizyjnej. W najważniejszych kategoriach zwyciężyły nowe twarze i nowe produkcje.

 • Rozdano nagrody Emmy

  Emmy Awards, najważniejsze amerykańskie trofea honorujące twórczość telewizyjną, zostały rozdane w niedzielę, 4 listopada. Ceremonię zaplanowaną pierwotnie na 16 września, odraczano w tym roku dwukrotnie z powodu sytuacji w Stanach Zjednoczonych, po atakach terrorystycznych na Nowy Jork i Waszyngton.

 • Kto zdobędzie Emmy?

  Podczas 61. gali Emmy dowiemy się, kto zdobędzie nagrody dla najlepszych seriali, aktorów i twórców programów telewizyjnych. Większość nominowanych produkcji do telewizyjnych Oscarów, jak nazywane są te nagrody, już znamy, inne wkrótce pojawią się na ekranach naszych telewizorów.

 • W niedzielę, 21 września, po raz 55. wręczono nagrody Emmy - najbardziej prestiżowe wyróżnienia amerykańskiej telewizji. Zwycięzcą w kategorii "najlepszy serial dramatyczny" okazał się "Prezydencki poker", który wyprzedził faworyzowaną "Rodzinę Soprano" . Największym triumfatorem wieczoru okazał się jednak wzruszający film "Od drzwi do drzwi" , nagrodzony aż sześcioma statuetkami.

 • "House of Cards" nominowany do Emmy

  Serial "American Horror Story: Asylum" otrzymał najwięcej, aż 17 nominacji do tegorocznych nagród Emmy, wyprzedzając nieznacznie innego faworyta, "Grę o tron" (16 szans na statuetkę). "House of Cards" został pierwszym serialem w historii bez telewizyjnej emisji, który ma szansę na Emmy.

Zdjęcia na temat: kreacja emmy
Dyskusje na temat: kreacja emmy
 • Re: Emmy 2019: Gwiazdy zachwyciły na czerwonym dywanie!

  Dziwna moda. Żadna kreacja mnie nie zachwyciła. Jak już projekt wydaje się ładny to materiał świeci, jest w kwiaty lub przezroczysty. Kreacja Emilii jest mimo wszystko najlepsza, choć tak głęboki dekolt optycznie zmniejsza biust.