• Informacje na temat:

  kreacja gwiazdki

Artykuły na temat: kreacja gwiazdki
 • Lady GaGa: kreacje, prowokacje i przeboje

  O co tu chodzi: o muzykę czy o hecę? Lady GaGa to postać, która brawurowo wkroczyła na popową scenę i z miejsca stała się największą, obok U2, Susan Boyle i Michaela Jacksona, gwiazdą 2009 roku w muzyce.

 • 17-latka jest zbyt wyzywająca?

  Młoda piosenkarka zaszokowała nastoletnich fanów odważnym ubiorem, który odsłaniał bieliznę. Co więcej, podczas wykonywania piosenki "Can't Be Tamed", gwiazda symulowała pocałunek z jedną z tancerek. Szok wśród młodych wielbicieli Miley Cyurs wywołała również wyzywająca kreacja piosenkarki, która podczas akrobatycznych figur tanecznych odsłaniała bieliznę 17-latki. Sama Miley Cyrus ze spokojem...

 • Liam Hemsworth: Brat

  "Jest przystojny, charyzmatyczny i posiada iście magnetyczny urok osobisty" - mówiła o nim producentka jednego z filmów. Australijski gwiazdor Liam Hemsworth, młodszy brat dużo bardziej znanego Chrisa, obchodzi właśnie 30. urodziny. Z tej okazji przypominamy najważniejsze ekranowe kreacje aktora.

 • Interesuje mnie doświadczenie

  Zagrał już schizofrenika w filmie "Donnie Darko", homoseksualnego kowboja w "Tajemnicach Brokeback Mountain", dziennikarza w "Zodiaku" i tytułowego bohatera w obrazie "Książę Persji: Piaski Czasu". Jake Gyllenhaal nie boi trudnych ról i do takich z pewnością należy jego najnowsza kreacja w "Bogach ulicy".

 • Najgorsi serialowi aktorzy

  Miesięcznik "Film" zaprezentował tegoroczny "ranking aktorów serialowych". Krytycy Karolina Pasternak i Konrad Zarębski nie oszczędzali telewizyjnych gwiazdek.

 • Diabeł na rozdaniu Oscarów

  W Walentynki w księgarniach debiutuje powieść Ruthanny Hopper i Amandy Goldberg "Gwiazdy i gwiazdki, czyli diabeł na rozdaniu Oscarów".

 • Złoty Glob dla Anne Hathaway?

  Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej odmawia komentarza na temat znaczenia gwiazdki przy nazwisku Hathaway, która za kreację w "Rachel wychodzi za mąż" nominowana jest w kategorii "najlepsza aktorka w dramacie". Oprócz niej na nagrodę mają szansę również Meryl Streep, Kate Winslet, Angelina Jolie i Kristin Scott Thomas - Złoty Glob dla młodej aktorki byłby więc sporym sukcesem. Triumf Hathaway jest...

 • Nominacja do Oscara może zawstydzić

  Elle Fanning, 14-letnia gwiazdka filmu "Ginger and Rosa" obok m.in. Marion Cotillard i Keiry Knightley jest jedną z aktorek nominowanych do Oscara 2013. Fanning, to wyróżnienie jednak bardziej zakłopotało, niż ucieszyło.

 • Wycięli Lindsay Lohan

  ...na planie serialu" - twierdzi rzecznik niesfornej gwiazdki. Pozory przyzwoitości zachowuje też przedstawiciel Ferrery: "America jest wdzięczna, że mogła wystąpić u jej boku i twierdzi, że wszyscy...

 • Najlepsze bikini w historii kina

  Historię kina "piszą" nie tylko nagradzane Oscarami kreacje aktorskie, ale w równym stopniu epizody erotycznego przebłysku. Czy kontrowersyjny obraz Rogera Vadima "I Bóg stworzył kobietę" pamiętalibyśmy dzisiaj, gdyby nie rewolucyjny seksapil debiutującej Brigitte Bardot?

Zdjęcia na temat: kreacja gwiazdki