• Informacje na temat:

  kreacja hilary

Artykuły na temat: kreacja hilary
 • W tej sukience wywołała sensację!

  Jedni twierdzą, że to najbardziej niekorzystna kreacja, jaką cieżarna Hilary Duff mogłaby kiedykolwiek na siebie włożyć. Inni chwalą celebrytkę za odwagę i brak kompleksów. Kto ma rację? Zobacz zdjęcia!

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • „Younger”: Czas na zmiany

  ...stawia się na rozmowę kwalifikacyjną. Nowe "ja" pomaga jej nie tylko zdobyć pracę, ale również pozyskać sympatię Kelsey (Hilary Duff) i odwzajemnić uczucia znacznie młodszego Josha (Nico Tortorella). Jak...

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • Życie "żony idealnej" po zdradzie

  Aktorka przyznaje, że bardzo wiele pracowała i przygotowywała się do roli żony byłego prokuratora. W tym celu zapoznawała się z życiorysami takich kobiet, jak Hilary Clinton, Silda Spitzer i Elizabeth Edwards, które były w podobnej sytuacji, jak jej bohaterka. - Przyglądałam się uważnie tym kobietom oraz ich życiom - przed i po zdradzie. Silda Spitzer już w parę miesięcy po tym zdarzeniu...

 • Hilary Swank jako Lolita

  W marcowym numerze "Kina Domowego - Magazyn DVD" dostajemy film "Lolita w Hollywood" z kreacją Hilary Swank.

 • Bryan Adams zmienił branżę

  Gwiazdor nawiązał współpracę z domem mody Calvina Kleina, dla którego wykonał zdjęcia kolekcji, które sprzedane zostaną na charytatywnej aukcji. W sesji "American Women 2010" autorstwa Bryana Adamsa udział wzięły największe gwiazdy: Julianne Moore, Renee Zellweger, Ginnifer Goodwin, Kerry Washington, Lucy Liu, Dree Hemingway, Tonne Goodman, Cynthia Nixon, Hilary Rhoda, Desiree Rogers, Katie Lee...

 • Hilary Swank pokojówką

  Hilary Swank, zdobywczyni Oscara za swą wspaniałą kreację w filmie "Nie czas na łzy" Kimberly Peirce, zagra główną rolę w romantycznej komedii "Chambermaid", której scenariusz napisał reżyser i scenarzysta John Hughes ("Curly Sue", "Kevin sam w Nowym Jorku", "Dennis rozrabiaka").

 • Nowa miłość Hilary Swank

  Wygląda na to, że aktorka Hilary Swank, znana ze swoich kreacji w filmach "Nie czas na łzy" i "Za wszelką cenę" , ma nowy obiekt westchnień. Jak donosi magazyn "Life&Style" Swank spotyka się teraz z czołowym agentem hollywoodzkich gwiazd - Johnem Campisim.

 • Tilda Swinton jak Jodie Foster

  Tilda Swinton ( "Młody Adam" , "Broken Flowers" ) zagra psychologa sądowego w niezależnej produkcji "Stephanie Daley". Film wyreżyseruje Hilary Brougher na podstawie scenariusza, rozwijanego podczas warsztatów scenariuszowych festiwalu w Sundance.