• Informacje na temat:

  kreacje carrie

Artykuły na temat: kreacje carrie
 • Kolejna ekranizacja kultowej "Carrie"

  Słynne dzieło Stephena Kinga doczekało się już filmowych adaptacji, ale teraz powróci na ekrany w nowej formie. Na podstawie książki "Carrie" powstanie serial telewizyjny. Wyprodukują go wspólnie stacje FX i MGM, które od lat z powodzeniem tworzą serialową wersję filmu "Fargo".

 • Carrie wraca do szkoły

  Chloë Grace Moretz jest nieugięta. 16-letnia aktorka zapewnia, że nowa wersja słynnego horroru "Carrie", w którym gra tytułową rolę, to żaden "remake", a już na pewno nie "łatwy skok reżysera na kasę".

 • Carrie Fisher: Księżniczka po przejściach

  ..."Niemal czterdzieści lat temu George Lucas zrujnował mi życie. Oczywiście w najsympatyczniejszy możliwy sposób. I teraz, choć tyle czasu minęło, ludzie wciąż mnie pytają, czy wiedziałam, że 'Gwiezdne wojny' staną się takim nieprawdopodobnym przebojem" - Carrie Fisher, odtwórczyni roli księżniczki Lei, w książce "Księżniczka po przejściach" opowiada o nadwadze, "idiotycznym uczesaniu" oraz braku...

 • Recenzja Carrie Underwood "Storyteller": W domu najlepiej

  ...wysadzane popkulturowymi gwiazdami? Dla Carrie to żadna atrakcja. "Jestem szczęśliwa tu gdzie jestem, i nie potrzebuję niczego zmieniać" - zarzekała się kiedyś w wywiadzie i tak samo zarzeka się na(...) i zagraniczne salony, nikt Carrie nie każe wcale iść jej drogą. Po nagraniu czterech łudząco podobnie brzmiących albumów, przydałoby się jednak w końcu zakręcić kiecką w nieco inną stronę. Nawet tak...

 • Sarah Jessica Parker: Modnisia

  Większość osób zna ją jedynie za sprawą roli Carrie Bradshaw w odnoszącej sukcesy serii komediowej "Seks w wielkim mieście", dlatego z okazji 55. urodzin, które Sarah Jessica Parker świętuje 25 marca, przypominamy inne kreacje najlepiej ubranej hollywoodzkiej aktorki.

 • Co było przed "Seksem w wielkim mieście"?

  Dobra wiadomość dla miłośników serialu "Seks w wielkim mieście". Ruszyły zdjęcia do "The Carrie Diaries" - prequelu serii, opowiadającej o życiu młodej Carrie Bradshaw. W sieci pojawiła się już pierwsza fotografia promująca serial.

 • Nie jest ikoną stylu?

  Sarah Jessica Parker, najlepiej znana z roli zakochanej w modzie Carrie Bradshaw z serialu "Seks w wielkim mieście", podkreśla, że sama nigdy nie chciała wyznaczać trendów. "Nie jestem ikoną stylu" - mówi o sobie aktorka.

 • Ubierze gwiazdy "Seksu..."

  Holly Fulton dołączyła do grona projektantów-szczęśliwców. Ubrania z jej kolekcji na jesień/zimę 2009/10 będzie nosiła Sarah Jessica Parker jako Carrie Bradshaw w drugiej części hitu "Seks w wielkim mieście".

 • De Palma przygotowuje kolejny remake

  Wybitny amerykański twórca Brian De Palma ("Człowiek z blizną", "Świadek mimo woli", "Carrie"), przygotowuje się do realizacji remake'u filmu Stanleya Kramera z 1960 roku "Kto sieje wiatr" ("Inherit the Wind"). Film opowiadał o jednym z najsłynniejszych procesów sądowych Ameryki.

 • Premiera prequelu "Seksu w wielkim mieście"

  Serial "Dzienniki Carrie", będący prequelem przebojowego "Seksu w wielkim mieście" zadebiutował 14 stycznia w amerykańskiej telewizji. W rolę nastoletniej Carrie Bradshaw wcieliła się 19-letnia AnnaSophia Robb.

Zdjęcia na temat: kreacje carrie