• Informacje na temat:

  kreacje doskonale

Artykuły na temat: kreacje doskonale
 • Marilyn Monroe: Najdroższe kreacje w historii Hollywood

  Ucieleśnienie seksapilu i niekwestionowana ikona światowego kina - Marilyn Monroe potrafiła olśniewać urodą i stylem jak żadna inna gwiazda srebrnego ekranu. Słynne kreacje aktorki należą nie tylko do najbardziej spektakularnych, ale i najdroższych w historii Hollywood.

 • Recenzja Mark Knopfler "Down the Road Wherever": Suseł doskonale wypchany

  ...- a owszem - formaliny, czy naftaliny, ale jak już suseł zostaje ostatecznie wypchany, to jest to naprawdę doskonale wypchany suseł. "Down the Road Wherever", czyli po naszemu "Drogą gdziekolwiek (byle...

 • Natalia Szroeder: Lidia Kalita czyta w moich myślach

  Wokalistka podkreśla, że doskonale czuje się w kreacjach od Lidii Kality. Są one współczesne, nowoczesne i z klasą, a do tego bardzo wygodne, co jest niezwykle ważne na scenie. Projektantka dobrze zna styl, gust i oczekiwania piosenkarki. Kreacje dla niej mają podkreślać młodość, świeżość i duży potencjał artystyczny.

 • Joan Collins: Modna i seksowna

  Jako Alexis w słynnej "Dynastii" wyznaczała trendy i kreowała modę epoki. Joan Collins w najnowszym wywiadzie przyznaje, że wciąż kocha eleganckie kreacje, a noszenie jeansów uważa za... "tragiczne".

 • Złote Globy 2020: Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy

  Na czerwonym dywanie tak ważnej imprezy nie można mieć nijakiej sukni. Kreacje przygotowane na ten wieczór muszą być co najmniej zjawiskowe. Ale dążenie do tego, by olśnić cały świat swoim oryginalnym strojem czasem kończy się wpadką. Kto w tym roku błyszczał, a kto będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o tym wieczorze?

 • Oscary: Zamiast czerni - efektowny glamour

  ...gali w białej subtelnej sukni projektu Chanel, która doskonale podkreśliła urodę aktorki i dodała jej blasku. Na zdecydowanie mniej skromne kreacje postawiły natomiast Gal Gadot i Jennifer(...) dywanie królowała feeria barw. Gwiazdorska pierwsza liga Hollywood niewątpliwie modowo stanęła na wysokości zadania. Zjawiskowe kreacje zaprezentowały m.in. Nicole Kidman, Jennifer Lawrence...

 • Jamie Foxx: Wewnętrzny głos

  Nagrody Akademii dla najlepszego aktora drugoplanowego, za rolę w "Zakładniku" (2004). Za obie powyższe kreacje był też nominowany do Złotego Globu. Podobnie jak za kreację w filmie "Odkupienie(...), innej rady nie było - dodaje po chwili. - Te doświadczenia pozwoliły mi doskonale wczuć się w scenariusz "Django". W filmie Quentina Tarantino z 2011 roku Foxx zagrał tytułowego wyzwolonego...

 • Julia Roberts: Pretty Woman

  Laureatka Oscara, jedna z najsłynniejszych gwiazd współczesnego kina, Julia Roberts, kończy w niedzielę, 28 października, 45 lat. Z tej okazji przypominamy jej najsłynniejsze filmowe kreacje.

 • Coraz mniej klasycznych sukni na Oscarach

  ..."Kreacje stały się ważniejsze niż same nagrody" - powiedziała o oscarowych galach stylistka Joanna Horodyńska. Jej zdaniem na czerwonym dywanie coraz mniej jest klasycznych, eleganckich sukni nawiązujących do dawnego hollywoodzkiego szyku.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Wygląd? Klasa i inteligencja

  Na przygotowania do dużej gali Paulina Sykut-Jeżyna poświęca nawet dwie i pół godziny. Kreacje wybiera sama lub zdaje się na pomoc zaprzyjaźnionych projektantów. Jej stylizacje zazwyczaj wzbudzają zachwyt znawców mody, ona sama uważa jednak, że o prawdziwym stylu decyduje nie tylko wygląd, lecz także klasa i inteligencja.

Wideo na temat: kreacje doskonale
 • Grażyna Szapołowska o byciu muzą Tomasza Ossolińskiego

  Tomasz Ossoliński to jeden z najbardziej cenionych polskich projektantów. Jego muzą niezmiennie od lat pozostaje aktorka Grażyna Szapołowska, przy okazji wielka fanka jego talentu. Gwiazda wciąż doskonale pamięta swoją pierwszą kreację projektu Ossolińskiego. Dziś projektant nie tylko ubiera Szapołowską, lecz jest też jej przyjacielem i powiernikiem sekretów.

Dyskusje na temat: kreacje doskonale
 • Re: "Ranczo": Cezary Żak myśli o... emeryturze

  To on gra "Maćka"? Muszę przyznać że bardzo realistycznie gra tego upośledzonego chłopca ale podobno prawie zawsze takie kreacje wypadają doskonale.

 • Re: "Ranczo": Przyjedź i odpocznij na słynnej ławeczce

  Genialny serial, który nie dość, że miał wybitny scenariusz, genialne kreacje aktorów (wszyscy pierwszoplanowi stworzyli w Ranczu kreacje) to jeszcze te plenery okazały się strzałem w 10. Cała wizualna oprawa doskonale wpisywała się w tę niesamowitą wizję ŚP Pana Bruttera. Najlepszy serial TVP wyemitowany o 89 roku, który zakończył się w odpowiednim momencie.

 • Re: "Czarne chmury" nad Polską

  Wspanialy serial, doskonale kreacje aktorskie, wszystko na jak najlepszym poziomie. Bez wspomagania sie techika komputerowa