• Informacje na temat:

  kreacje edyty gorniak

Artykuły na temat: kreacje edyty gorniak
 • Nieudany festiwal Edyty Górniak

  Ciężko w to uwierzyć, ale pierwszy dzień festiwalu TOPtrendy w Sopocie nie był wcale udany dla Edyty Górniak. Nie pomogła owacja na stojąco od sopockiej publiczności. Tego wieczora okrutny pech prześladował gwiazdę polskiej piosenki.

 • Od Edyty Górniak do "Idola"

  ...przykład o piosence "Czas nas uczy pogody", którą napisałem dla Grażyny Łobaszewskiej, "Jaka róża, taki cierń" dla Edyty Geppert, "Wypijmy za błędy" dla Ryszarda Rynkowskiego czy "To nie ja byłam Ewą" - dla Edyty Górniak. - Edyta zaśpiewała ją - jak wiadomo - na koncercie Eurowizja i to był przełom w jej karierze. - Nie zawsze jest tak, że te piosenki, które ja jakoś szczególnie cenię, osiągają...

 • Pójdą w ślady Dody i Edyty Górniak?

  Na oficjalnej stronie programu "X Factor" możemy przeczytać, że Maja Sablewska jako menedżerka zamierza "wspierać młodych, uzdolnionych muzycznie ludzi". Była opiekunka m.in. Dody i Edyty Górniak otrzymała pod swoje skrzydła pięć zespołów, które będzie trenowała przed finałową rozgrywką w konkursie talentów.

 • Górniak błyszczy

  Najwyraźniej nastały dobre czasy dla Edyty Górniak. Nie zawsze wszystko jej się udawało, nie zawsze miała dobrą prasę, zwłaszcza w niektórych brukowcach. Ostatnio jednak karta się odwróciła.

 • Edyta Górniak w finale "Tańca z gwiazdami" olśni diamentową biżuterią

  Jeśli informacje o występie Edyty Górniak w finale "Tańca z gwiazdami" się potwierdzą, widzów czeka niezapomniany widok. Wokalistka ma bowiem zamiar uświetnić ten wieczór nie tylko swoim głosem(...) wokalistki ma pilnować specjalnie wynajęty, dodatkowy ochroniarz. "Specjalnie wyszkolony profesjonalista zadba o to, by Edycie ani diamentom nic się nie stało" - powiedział w "Fakcie" znajomy Edyty...

 • Edyta Górniak po operacji w hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu

  Był to pierwszy występ Edyty Górniak po niedawnej operacji kolana. Na galę wokalistka założyła zdobioną cekinami suknię zaprojektowaną przez Sylwię Romaniuk. Kreacja zakrywała nogę w stabilizatorze. "Przed chwilą odłączyłam się od kroplówki. Proszę mi wybaczyć pewną słabość. Jestem blisko fortepianu, myślę, że wszystko będzie OK" - powiedziała Edyta, która zaśpiewała "Z tobą chcę oglądać...

 • Edyta Górniak negocjuje

  ...słuchać jej wyniosłych, uszczypliwych uwag oraz oglądać jej zadziwiające często kreacje. O ile jednak Rudi Schubert i Elżbieta Zapendowska wyrazili zgodę na udział w kolejnej edycji, o tyle(...) teledyski Edyty Górniak na stronach INTERIA.PL!

 • Edyta Górniak negocjuje

  ...słuchać jej wyniosłych, uszczypliwych uwag oraz oglądać jej zadziwiające często kreacje. O ile jednak Rudi Schubert i Elżbieta Zapendowska wyrazili zgodę na udział w kolejnej edycji, o tyle(...) teledyski Edyty Górniak na stronach INTERIA.PL!

 • Edyta Górniak chce sprzedać swoje ubrania

  .... Piosenkarka zawsze sama wybiera kreacje i decyduje o doborze dodatków. Kilka tygodni temu na sylwestrowym koncercie z Dwójką na wrocławskim rynku wystąpiła w dwóch krótkich sukienkach - małej czarnej oraz(...) Edyty Górniak na sprzedaż, zabiega internetowy sklep LaModa.pl. Rozmowy właśnie trwają. W internetowym sklepie ubrania na sprzedaż wystawia ponad 30 znanych Polek, a największym zainteresowanie cieszą...

 • Yach Film: Ogłoszono nominacje

  W dniach 3-5 października w Trójmieście odbędzie się jedenasta edycja festiwalu Yach Film, na którym poznamy najlepszy polski teledysk. Wśród nominowanych do tegorocznych nagród są m.in. wideoklipy do piosenek Liroy'a, Kasi Klich, Edyty Górniak oraz zespołów Futro i Hey.