• Informacje na temat:

  kreacje gwiazd gala

Artykuły na temat: kreacje gwiazd gala
 • Botki w kreacjach gwiazd – znajdź swoją inspirację!

  Festiwal w Cannes czy gala wręczenia nagród MTV Video Music Awards to takie uroczystości, na których możemy śledzić nie tylko samo rozdanie nagród, ale też podziwiać piękne kreacje gwiazd. Nierzadko są one bardzo ekstrawaganckie, czasem szokujące – zawsze jednak mówi się o nich dużo. Czy jednak my same możemy ubierać się jak gwiazdy? Szukanie inspiracji modowych w czasie śledzenia tego rodzaju...

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • Julia Wieniawa w ryzykownej kreacji na gali z gwiazdami

  Julia Wieniawa (20 l.) już od jakiegoś czasu jest stałą bywalczynią salonów. Zatem nic dziwnego, że pojawiła się także na ostatniej celebryckiej imprezie. Na tę okazję założyła ryzykowną kreację...

 • Agata Kulesza: Nie wybieram się na galę Złotych Globów

  11 stycznia dowiemy się, czy "Ida" zostanie nagrodzona Złotym Globem. Za rolę w tym filmie Agata Kulesza otrzymała kilka prestiżowych wyróżnień.

 • Elżbieta Romanowska (34 l.) była jedną z gwiazd, które pojawiły się na gali 25-lecia telewizji Polsat. Aktorka postawiła na bardzo obcisłą kreację bez ramion, z białymi wstawkami mającymi na celu wysmuklić sylwetkę. Jak sądzicie, pasuje jej taki fason?

 • Oscarowa suknia Lupity Nyong'o skradziona

  Perłowa suknia Lupity Nyong'o została skradziona. Oscarowa kreacja warta 150 tys. dolarów zniknęła z hotelu tuż po gali.

 • Kristin Cavallari w prześwitującej kreacji na gali Złotych Globów!

  Gwiazdy zdają sobie sprawę, że kreacje, w których pokażą się na ważnych galach czy imprezach, mogą być szeroko komentowane w mediach. Czyżby właśnie o to chodziło Kristin Cavallari? Aktorka pojawiła się na gali wręczenia Złotych Globów w mocno prześwitującej kreacji, która odsłaniała spory fragment piersi oraz pośladków. Uważacie, że to odpowiednia kreacja na tego typu wydarzenie? A może...

 • Naomi Watts potknęła się na scenie

  W niedzielę wieczorem odbyła się gala wręczenia Nagród Gildii Aktorów Ekranowych (SAG Awards). Gwiazdy pokazały się w kreacjach od najlepszych projektantów. Stroje mogą jednak czasami sprawić niemałą trudność! Naomi Watts pojawiła się na scenie razem z obsadą filmu "Birdman", który zdobył główną statuetkę i został okrzyknięty najlepszym filmem 2014 roku.

 • Dua Lipa zaszalała z kreacją! Ale rozcięcie!

  W czwartek, 5 marca, odbyła się gala The Global Awards, na której zjawiła się m.in. Dua Lipa ( sprawdź! ). Piosenkarka zdobyła statuetkę i była w centrum zainteresowania. Na tym eleganckim wydarzeniu gwiazda pojawiła się w obcisłej kreacji ze sporym wycięciem, które okazało się nieco kłopotliwe. Gdy Dua Lipa przemieszczała się po scenie, sukienka odsłaniała sporo jej ciała. Wszyscy...

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

Zdjęcia na temat: kreacje gwiazd gala
Wideo na temat: kreacje gwiazd gala
 • Tłumy gwiazd na Telekamerach "Tele Tygodnia"!

  Tegoroczna 20. gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia" znów przyciągnęła tłumy gwiazd. W Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego nie zabrakło oczywiście ścianki, na której gwiazdy mogły pozować fotoreporterom i chwalić się swoimi kreacjami!