• Informacje na temat:

  kreacje gwiazd na czerwonym dywanie

Artykuły na temat: kreacje gwiazd na czerwonym dywanie
 • Najpiękniejsze kreacje z Oscarów

  ...gwiazd jest również okazją do zaprezentowania się na czerwonym dywanie w olśniewających i przykuwających wzrok kreacjach. Oczy całego świata skupione są wszak wówczas właśnie na Dolby Theatre, gdzie(...) Oscarów zjawiła się Sharon Stone. Gwiazda "Nagiego instynktu" w 1998 roku spacerowała po czerwonym dywanie w długiej liliowej spódnicy projektu Very Wang, którą połączyła z... koszulą męża. Oryginalna...

 • Złote Globy 2016: Wpadki na czerwonym dywanie

  ...73. edycja Złotych Globów odbyła się w niedzielę, 10 stycznia, wieczorem (czasu lokalnego) w Beverly Hills. Na uroczystej gali pojawiła się śmietanka hollywoodzkich gwiazd. Kto zaliczył wpadkę na czerwonym dywanie?

 • MTV VMA: Na czerwonym dywanie

  ...23. ceremonia wręczenia dorocznych nagród MTV już za nami. Odbyła się ona w nocy z czwartku na piątek (31 sierpnia / 1 września) naszego czasu. Reporter INTERIA.PL, jako jedyny przedstawiciel polskich mediów, przyglądał się MTV Video Music Awards 2006 za kulisami. Oto jego relacja z czerwonego dywanu, czyli parady gwiazd tuż przed rozpoczęciem show.

 • Florence Pugh: Nowa gwiazda Hollywood

  Najpierw przykuła uwagę świata występem w horrorze "Midsommar. W biały dzień", później oczarowała widzów i krytyków w ekranizacji "Małych kobietek". Za rolę w tym drugim filmie otrzymała właśnie nominację do Oscara. Jej twarz ozdobiła niedawno okładkę amerykańskiego "Vogue'a", a prezentowane na galach kreacje wzbudzają powszechny zachwyt. Oto Florence Pugh - wschodząca gwiazda kina i czerwonych...

 • Marilyn Monroe: Najdroższe kreacje w historii Hollywood

  Ucieleśnienie seksapilu i niekwestionowana ikona światowego kina - Marilyn Monroe potrafiła olśniewać urodą i stylem jak żadna inna gwiazda srebrnego ekranu. Słynne kreacje aktorki należą nie tylko do najbardziej spektakularnych, ale i najdroższych w historii Hollywood.

 • Emilia Clarke: Na czerwonym dywanie

  ...nagród filmowych BAFTA przykuwała uwagę czerwoną minimalistyczną suknią projektu Victorii Beckham, która odsłaniała ramiona i ponętnie eksponowała dekolt gwiazdy. Aktorka niewątpliwie kocha ognistą...

 • BAFTA: Miało być ekologicznie, ale wygrała próżność gwiazd

  Czerwony dywan tegorocznej gali rozdania nagród BAFTA miał wyglądać inaczej niż zwykle. Organizatorzy ceremonii poprosili bowiem gości o wypożyczenie kreacji lub założenie tych, które już mają w szafach. Ale okazało się, że dla większości gwiazd wciąż ważniejszy jest glamour niż troska o środowisko i idea zrównoważonej mody.

 • Fryderyki 2019: Szpak, Lanberry, Nykiel, Jusis. Kto zachwycił na czerwonym dywanie?

  Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z czerwonego dywanu gali rozdania Fryderyków, która odbyła się 9 marca w Katowicach. Wśród gwiazd swoimi kreacjami błysnęli: Natalia Nykiel, Michał Szpak i Reni Jusis.

 • Złote Globy 2020: Najlepiej i najgorzej ubrane gwiazdy

  Na czerwonym dywanie tak ważnej imprezy nie można mieć nijakiej sukni. Kreacje przygotowane na ten wieczór muszą być co najmniej zjawiskowe. Ale dążenie do tego, by olśnić cały świat swoim oryginalnym strojem czasem kończy się wpadką. Kto w tym roku błyszczał, a kto będzie chciał jak najszybciej zapomnieć o tym wieczorze?

 • Miliony na czerwonym dywanie

  .... W oficjalnej wersji, aktorka czy modelka nosi kreacje projektanta z przyjaźni bądź przywiązania. "Dla wielkich domów mody to stały element budżetu reklamowego, podczas gdy dla młodych marek, które jeszcze nie(...). "Ale, żeby gwiazda zechciała nosić nasze modele - naszymi konkurentami są przecież wielkie domy mody - należy nawiązać trwałą, przyjacielską relację z aktorką" - dodaje projektant, którego...

Zdjęcia na temat: kreacje gwiazd na czerwonym dywanie
Wideo na temat: kreacje gwiazd na czerwonym dywanie
 • Gwiazdy na dywaniku

  Joanna Horodyńska (42 l.) i Tomasz Jacyków (50 l.) w programie "Gwiazdy na dywaniku" oceniają kreacje, w których gwiazdy pojawiają się na czerwonym dywanie.

 • Zobacz, jak gwiazdy pozują na ściance! Niektóre robią to naprawdę zabawnie!

  Znani nie zawiedli podczas jubileuszowego pokazu Łukasza Jemioła. Błyski fleszy nie gasły na czerwonym dywanie. Gwiazdy postawiły na elegancie kreacje oraz błyszczące dodatki. Zobaczcie, jak pozowały na ściance. (Agencja TVN/x-news)

 • Teresa Rosati: Córka jest dla mnie inspiracją

  Teresa Rosati dzięki córce Weronice może z bliska obserwować kreacje hollywoodzkich gwiazd na czerwonym dywanie. Projektantka dzięki temu wie, jakie fasony i materiały są modne i inspiruje się tym(...), rozwijam się zawodowo. Dzięki niej miałam okazje widzieć wspaniałe kreacje hollywoodzkich gwiazd takich jak Nicole Kidman czy Helen Mirren. To jest dla mnie istotna informacja, jaki rodzaj tkaniny i jaki