• Informacje na temat:

  kreacje kożuchowska

Artykuły na temat: kreacje kożuchowska
 • Małgorzata Kożuchowska: Czemu płakała przez Cezarego Pazurę?

  Małgorzata Kożuchowska i Cezary Pazura stworzyli w 1997 roku niezapomniane kreacje w kultowym filmie "Kiler". I choć w scenach, w których grają razem, tworzą doskonały duet, to na planie nie zawsze potrafili się dogadać. O ostrych kłótniach podczas pracy, aktorka opowiedziała w środę, 17 czerwca, w prowadzonym przez Rafała Zawieruchę instagramowym programie "Zawierucha filmowa".

 • ​Małgorzata Kożuchowska w skąpej stylizacji

  ...​Małgorzata Kożuchowska już nie raz udowodniła, że ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Aktorka, która od lat cieszy się ogromną popularnością i sympatią fanów potrafi zaskakiwać! Ostatnio postanowiła pokazać bardziej śmiały kadr w "imprezowej" stylizacji, gdzie odsłania umięśnione ciało!

 • Michał Witkowski w serialu? "Poziom kontrowersyjności Kożuchowska"

  ...wzbudzał wiele kontrowersji. Jego kreacje wywoływały sporo zamieszania, bo stylizował się m.in. na kobiety i znane osoby. Nie obeszło się też bez skandali. Na przykład w kwietniu 2015 roku(...), więc to jest poziom kontrowersyjności Kożuchowska - mówi Michał Witkowski. Michał Witkowski to jeden z najzdolniejszych pisarzy młodego pokolenia. W 2005 roku był nominowany do Paszportów...

 • Małgorzata Kożuchowska na festiwalu w Wenecji

  Małgorzata Kożuchowska poleciała na 76. festiwal filmowy w Wenecji. Aktorce towarzyszą koleżanki z branży - Agnieszka Dygant i Daria Widawska. Kobiety wspólnie reprezentowały wczoraj Polskę na pierwszym wieczorze filmowym. Gwiazda "Rodzinki.pl" szybko pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z wydarzenia.

 • Mroczna Kożuchowska?

  Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek i mimo, iż reżyserzy uważają ją za wszechstronnie uzdolnioną, występuje przede wszystkim w rolach ciepłych, delikatnych i dobrych kobiet. Taką znamy ją zarówno z "M jak miłość", jak i z "Tylko miłość". Okazało się, że sprawdziła się też w innej roli.

 • Małgorzata Kożuchowska lubi się oszpecać!

  Małgorzata Kożuchowska ("Druga szansa", "rodzinka.pl") od lat uważana jest za ikonę stylu i elegancji. Na galach, premierach i innych tego typu imprezach aktorka zawsze wygląda jak milion dolarów, ale w pracy - co wyznała niedawno - gdy tylko jest ku temu okazja, lubi się... oszpecać.

 • Kożuchowska: Zapracowana jubilatka

  ...27 kwietnia urodziny obchodzi Małgorzata Kożuchowska. Aktorka Teatru Narodowego kończy 41 lat. "Widzowie są dla mnie najważniejsi, to dla nich pracuję" - wyznaje jubilatka.

 • Kto stylizuje Kożuchowską?

  Czy to możliwe, by jedna z najlepiej ubranych polskich aktorek - Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl" - nigdy nie korzystała z rad stylistów zajmujących się zawodowo doborem strojów, w jakich gwiazdy pojawiają się na premierach, galach i imprezach towarzyskich?

 • Kożuchowska jako kotka...

  Jacka Poniedziałka zmienione zostało imię głównej bohaterki) po raz pierwszy wystąpi Małgorzata Kożuchowska. Serialowa Natalia Boska z "rodzinki.pl" od początku swojej kariery znana jest widzom stołecznych teatrów. W latach 1994-2005 należała do zespołu Teatru Dramatycznego, od 2005 roku oglądać ją można w spektaklach Teatru Narodowego. Małgorzata Kożuchowska występuje też gościnnie w Teatrze Imka...

 • Małgorzata Kożuchowska: Nie wszystko dostaję na tacy

  Małgorzata Kożuchowska od kilku lat jest w ciągłym biegu. Z powodzeniem łączy pracę na planie dwóch seriali z wychowaniem synka. I wciąż marzy o nowych wyzwaniach. Jak ona to robi?

Zdjęcia na temat: kreacje kożuchowska
 • Jedna z pierwszych modowych wpadek Małgorzaty Kożuchowskiej, czyli Natalii z "rodzinki.pl". W 2008 roku na jednej z gal pojawiła się w takiej samej kreacji jak Joanna Liszowska, czyli Patrycja z "Przyjaciółek". Aktorki udawały, że się nie znają i unikały
Wideo na temat: kreacje kożuchowska
 • Dubbing - Kożuchowska jako Gloria

  Oprócz kreacji aktorskich Kożuchowska dubbinguje też kreskówki dla dzieci. Udzieliła już głosu m.in.: Glorii, hipopotamicy z „Madagaskaru”, Celince z „Potworów i spółki” czy Białej z filmu „Biała i Strzała podbijają kosmos”

 • Kasia Zielińska: Nie sprzedaję się prywatnie

  celebrytka agencji Newseria Lifestyle. "Mam swoje granice prywatności. Są tematy, o których nie chcę i nie będę rozmawiać. Po prostu nie mam takiej potrzeby" - zapewnia. Za jakie kreacje

Dyskusje na temat: kreacje kożuchowska