• Informacje na temat:

  kreacje księżniczek

Artykuły na temat: kreacje księżniczek
 • Meghan Markle: Księżniczka feministka

  Od amerykańskiej gwiazdy telewizji do członkini rodziny królewskiej i księżnej Sussex - Meghan Markle przebojem wkroczyła do brytyjskiej arystokracji, jawiąc się jako bodaj najbardziej nietypowa księżniczka, jaką widział dwór.

 • Księżniczka Xena powróci jako lesbijka

  Bohaterka Lucy Lawless z serialu "Xena: Wojownicza księżniczka" w planowanym wznowieniu serii będzie lesbijką - poinformował scenarzysta Javier Grillo-Marxuach.

 • Dla fanów "Pamiętnika księżniczki"

  Nastolatki na nazwisko Meg Cabot reagują jednoznacznym entuzjazmem, natychmiast kojarząc ją jako autorkę serii bestsellerów dla dziewcząt - "Pamiętnik księżniczki". 14 marca popularna pisarka przylatuje do Polski.

 • Carrie Fisher: Księżniczka po przejściach

  "Niemal czterdzieści lat temu George Lucas zrujnował mi życie. Oczywiście w najsympatyczniejszy możliwy sposób. I teraz, choć tyle czasu minęło, ludzie wciąż mnie pytają, czy wiedziałam, że 'Gwiezdne wojny' staną się takim nieprawdopodobnym przebojem" - Carrie Fisher, odtwórczyni roli księżniczki Lei, w książce "Księżniczka po przejściach" opowiada o nadwadze, "idiotycznym uczesaniu" oraz braku bielizny.

 • Oscary: Księżniczka jest tylko jedna!

  ...kobiece kreacje w stylu "bo ja jestem proszę pana na zakręcie" najlepiej świadczy fakt, że zarówno odtwórczyni głównej roli "Drogi do szczęścia" - Kate Winslet, jak i gwiazda "American Beauty" - Anette...

 • Recenzja Natalia Kukulska "Halo tu ziemia": Księżniczka tapla się w błocie

  ...kreacje, ogromne kolorowe kostiumy łączące barokową przesadę z wyuzdaną bajkowością Katy Perry, kolorowe peruki, burza loków. Trudno wyobrazić sobie lepszą kreację dla Natalii do jej najnowszego materiału...

 • Christina Aguilera: Prawdziwa księżniczka

  Po nagraniu kolejnej płyty zamierzam rozpocząć starania o dziecko - oświadczyła Christina Aguilera. Aż trudno oprzeć się wrażeniu, że ta deklaracja to jeden z chwytów marketingowej kampanii, poprzedzającej ukazanie się jej najnowszego krążka "Back To Basics". Bo niby po co teraz opowiadać o macierzyństwie, które jest w planach i to wcale nie najbliższych? "Raczej szybciej niż później zamierzam mieć rodzinę", błyskotliwie replikuje piosenkarka. Ech...

 • Pokojówka wystawia na aukcję suknię Lady Gagi

  W styczniu 2019 r. Lady Gaga podbiła czerwony dywan lawendową suknią w stylu księżniczki od Valentino. Zaginiona w tajemniczych okolicznościach kreacja została wystawiona na sprzedaż przez pokojówkę, która ten piękny strój zdobyła... legalnie.

 • Lady Gaga: Suknia ze Złotych Globów odnaleziona na aukcji

  W styczniu 2019 roku Lady Gaga podbiła czerwony dywan lawendową suknią w stylu księżniczki od Valentino. Zaginiona w tajemniczych okolicznościach kreacja została wystawiona na sprzedaż przez pokojówkę, która ten piękny strój zdobyła... legalnie.

 • Portman uraziła Hindusów

  Amerykańscy przywódcy hinduizmu poczuli się urażeni kreacją Natalie Portman, która w teledysku swojego byłego chłopaka Devendry Banharta wcieliła się w hinduską księżniczkę. Hindusi domagają się od aktorki przeprosin.

Zdjęcia na temat: kreacje księżniczek