• Informacje na temat:

  kręci weronika

Artykuły na temat: kręci weronika
 • Weronika Książkiewicz jest zakochana? "Twoje Imperium" publikuje jej zdjęcia z tajemniczym mężczyzną

  Weronika Książkiewicz (36 l.) jest zakochana? Pewien szpakowaty przystojniak coraz częściej kręci się wokół aktorki. Czy to oznacza, że jej związek ze Słoweńcem Mitją Okornem (36 l.) przeszedł już do historii?

 • Adamczyk i Rosati: Ich meksykańska przygoda

  Piotr Admaczyk zagrał już Jana Pawła II, a teraz kręci film o innym polskim świętym, ojcu Maksymilianie Kolbe. Partneruje mu Weronika Rosati.

 • Malanowski i Partnerzy

  Do Malanowskiego zgłasza się młoda kobieta, która jest przekonana, że podczas jej nieobecności ktoś kręci się po jej mieszkaniu. W dodatku, tydzień wcześniej...

 • "Obce ciało": Buzek, Grochowska i Rosati o kobiecości

  Najnowszy film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" jest krytyką współczesnego świata - rządzących nim korporacji, amoralnych zagrywek, prostytuowania się w celach biznesowych i sprzeniewierzenia się Bogu w imię postępu. To też filmowa próba opowiedzenia o współczesnych kobietach. O filmie opowiadają Agata Buzek, Weronika Rosati i Agnieszka Grochowska.

 • Malanowski i Partnerzy

  Do Malanowskiego zgłasza się młoda kobieta, która jest przekonana, że podczas jej nieobecności ktoś kręci się po jej mieszkaniu. W dodatku, tydzień wcześniej...

 • Wszystko kręci się wokół seksu

  Weronika Książkiewicz twierdzi, że wszystko w życiu kręci się wokół seksu. Jedna z bohaterek filmu "Rozmowy nocą" przyznaje, że jest osobą podatną na różne nałogi i uzależnienia.

 • "M jak miłość": Budzyński będzie miał romans?

  Weronika, nowa prawniczka, która dołączyła ostatnio do kancelarii, nie próżnuje i robi wszystko, by zwrócić na siebie uwagę Budzyńskiego. A po biurze szybko rozchodzą się plotki!

 • Weronika Rosati: Pracuję z najlepszymi

  W amerykańskim serialu "Luck" Weronika Rosati nie tylko spotkała się na planie z wielkimi hollywoodzkimi aktorami i reżyserami, lecz również zdecydowała się po raz pierwszy w swej karierze na udział w rozbieranej scenie.

 • Rosati miała grać w "Modzie na sukces"?

  Weronika Rosati (29 l.) w wywiadzie dla jednego z kolorowych magazynów kolejny raz opowiada o swojej karierze, jaką podobno robi w Stanach...

 • Zatorski kręci kolejną komedię

  17 września padł pierwszy klaps na planie komedii kryminalnej "Kumulacja" w reżyserii Ryszard Zatorskiego ("Dlaczego nie!"). Główne role w produkcji TVN grają: Lesław Żurek i debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider (serial "Nowa").

Dyskusje na temat: kręci weronika
 • Re: "Świat według Kiepskich": Między nami jest chemia

  Jak Ferdek szedł w Ruskim Chełmie Niewidzialnym po forsę do banku , a hełm się zepsuł . I jest taka scena jak idzie do tramwaju , Gapie się gapią na niego z uśmieszkiem widać że to nie statyści tylko scena jest grana chyba spontanicznie i ludzie nie wiedzą że w tym czasie się kręci serial . A tu facet ubrany w piżamę w prążki z walizką i w hełmie wsiada do tramwaju .