• Informacje na temat:

  kret dziecko

Artykuły na temat: kret dziecko
 • Jarosław Kret: Zamieszkać na Krecie?

  ...zamierza z nich rezygnować nigdy. Oto cały Jarosław Kret. Naszą rozmowę zacznijmy od pana wielkiej pasji, czyli podróżowania.Dlaczego ono pana tak fascynuje? Czy przypadkiem z pana Jarosława nie wychodzi mały Jaruś ze swymi dziecięcymi marzeniami? Jarosław Kret: - Oczywiście! Moja pasja do podróży to nic innego jak spełnienie dziecięcych marzeń. Zawsze byłem ciekaw świata. Ciągnęło mnie do...

 • "Kret", czyli zdrajca?

  Borys Szyc i Marian Dziędziel zagrali główne role w thrillerze "Kret" Rafaela Lewandowskiego, pokazanym w piątek na festiwalu w Gdyni. Bohater tej historii to działacz "Solidarności", który po latach zostaje oskarżony o współpracę z SB.

 • Kret: Z telewizją związany od dziecka

  Telewizja Polska ma już 60 lat! Z okazji tego jubileuszu w poniedziałek, 29 października, TVP1 zaprasza na "Wielki Test o Telewizji". A jak swój "pierwszy raz" w telewizji wspominają gwiazdy, które znany z małego ekranu. - Miałem 5 lat... - zaczyna swoją opowieść Jarosław Kret.

 • Cage zostanie kretem

  ...animacji, jak i gwiazdorskie głosy dubbingujące niesforne zwierzaki. Wśród nich jest między innymi Nicolas Cage. Aktor podkłada głos pod Specklesa, błyskotliwego kreta (w polskiej wersji językowej postać...

 • Jarosław Kret o "Tańcu z gwiazdami": Nie lubię tańczyć, nie umiem

  Jarosław Kret nie żałuje porażki w programie "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Twierdzi, że już po pierwszych treningach zrozumiał, że źle się czuje na parkiecie i nie ma talentu do tańca. Szkoda mu wyłącznie Lenki Klimentowej, która z jego powodu odpadła z rywalizacji o Kryształową Kulę.

 • "Kret" nagrodzony w Los Angeles

  Rozdano nagrody 12. Festiwalu Polskich Filmów w Los Angeles. Nagrodę główną Hollywood Eagle otrzymał Rafael Lewandowski za film "Kret", a nagrodę specjalną im. Poli Negri - amerykański aktor Jon Voight.

 • Cate Likes Candy: Muzyczne dziecko Facebooka

  ...31 maja zadebiutuje grupa Cate Likes Candy, reklamowana jako "muzyczne dziecko Facebooka".

 • Zawsze przygotowany

  Jarosław Kret jest pracowity jak mrówka! Zapowiada pogodę, podróżuje, pisze książki. Właśnie kończy kolejną. - Odpocznę jak będę miał 85 lat - mówi z uśmiechem.

 • Tomasz Zubilewicz: Nigdy nie narzeka

  Podczas gdy ulubieńcem widzów TVP był Jarosław Kret, w TVN - jeśli chodzi o pogodę - rządzi od lat Tomasz Zubilewicz. Zawsze uśmiechnięty pan pogodynek. Z wykształcenia geograf i meteorolog. Lubi rano wstawać. Nigdy nie narzeka. Kocha podróże, a miejsca, które odwiedza, chętnie opisuje w książkach.

 • Wciąż słyszę to samo pytanie!

  Słynny pan od pogody, Jarosław Kret, co dwa tygodnie w niedzielę odkrywa przed widzami TVP INFO sekrety najpiękniejszych miejsc w Polsce. Na "Polskę według Kreta" zapraszamy już 6 listopada.

Wideo na temat: kret dziecko