• Informacje na temat:

  krist novoselic muzyk

Artykuły na temat: krist novoselic muzyk
 • Krist Novoselic nie będzie gubernatorem

  Krist Novoselic zrezygnował z walki o fotel gubernatora stanu Waszyngton. Były basista zespołu Nirvana nie ma jednak zamiaru wycofywać się z czynnego uprawiania polityki.

 • Krist Novoselic na aukcji

  ...7300 dolarów wydała osoba ukrywająca się pod pseudonimem collectorsnetwork, za spędzenie dnia z basistą legendarnej Nirvany, Kristem Novoselicem. Na internetową aukcję wystawił się sam muzyk, jako cenę wyjściową podając 199 dolarów. Aukcja zakończyła się w niedzielę, 5 grudnia.

 • Krist Novoselic zrywa z muzyczną branżą

  Krist Novoselic, były basista Nirvany, ma dość przemysłu muzycznego; chce jednak nadal grać ze swym aktualnym zespołem Eyes Adrift. Muzyk zapowiada jednocześnie, że w 2004 roku poważniej zaangażuje się w politykę.

 • Krist Novoselic: Nie gramy utworów Nirvany

  Krist Novoselic, były basista Nirvany, gra obecnie w formacji Eyes Adrift. Muzyk nie wie jeszcze, czy projekt ten przetrwa próbę czasu i stanie się regularną grupą, pragnie jednak od razu ostrzec fanów, że zespół nie zamierza powracać do przeszłości i grać utworów z repertuaru najsłynniejszej grunge'owej grupy świata.

 • Krist Novoselic: Grunge i polityka

  Krist Novoselic, były basista legendarnego zespołu Nirvana, planuje wydanie swojej pierwszej książki opatrzonej wymownym tytułem "O grunge'u i rządzie: naprawmy tę zepsutą demokrację!". Ma się ona ukazać w USA we wrześniu nakładem Akashic Books/RDV Books.

 • Nirvana: Kolejny wspólny występ żyjących muzyków

  W sobotę (6 października) na scenie Cal Jam pojawili się obecni muzycy Foo Fighters : Dave Grohl i gitarzysta Pat Smear , do których dołączyli basista Krist Novoselic oraz Joan Jett i John(...) wykonał "Serve The Servants", "Scentless Apprentice" i "In Bloom". We wrześniu Grohl, Smear i Novoselic wystąpili razem z w rodzinnym Seattle. Wcześniej (grudzień 2017 r.) razem zagrali w Oregonie...

 • Muzycy Nirvany znów razem

  Perkusista Dave Grohl oraz basista Krist Novoselic, którzy tworzyli sekcję rytmiczną Nirvany, po kilkunastu latach nagrają wspólnie utwór.

 • Wspólne zdjęcie Notoriousa B.I.G.-a i Kurta Cobaina podbiło sieć. Photoshop?

  Po mediach społecznościowych zaczęło rozchodzić się zdjęcie, na którym widzimy rapera Notoriousa B.I.G-a oraz Kurta Cobaina. Na całe zamieszanie zareagował nawet Krist Novoselic z Nirvany.

 • Gubernator z Nirvany?

  Krist Novoselic, były basista formacji Nirvana, poważnie myśli o ubieganiu się o posadę gubernatora amerykańskiego stanu Waszyngton. Muzyk ogłosił kilka miesięcy temu, że zrywa z dotychczasową branżą i ma zamiar intensywnie zaangażować się w życie publiczne.

 • Krist Novoselic, były basista grupy Nirvana, postanowił wspólnie z innym muzykiem, Roderickiem Romero, otworzyć stronę internetową o nazwie Intervision. Będzie ona prezentować filmy, które on sam nazywa "polityczno-kulturalnym muzycznym reportażem".