• Informacje na temat:

  kristen robert zdrada

Artykuły na temat: kristen robert zdrada
 • Kristen Stewart znowu flirtuje

  Jeszcze nie tak dawno Kristen Stewart była zabójczo zakochana w Robercie Pattinsonie. Później przyznała się do zdrady z reżyserem Rupertem Sandersem, ale jak zapewniła, bardzo tego żałowała... Teraz z kolei została przyłapana na flircie z kolegą z branży Jamesem Franco.

 • Robert Pattinson: Grupowy seks za 8 milionów dolarów

  Robert Pattinson wziął udział w odważnej kampanii firmy Dior. Efekt - spot reklamowy, na którym gwiazdor "Zmierzchu" uprawia seks w czterema kobietami - powinien ujrzeć światło dzienne w maju.

 • Pattinson chce poślubić Stewart?

  Brytyjski aktor Robert Pattinson postanowił ratować swoją miłość do Kristen Stewart. Pierwszym krokiem było wybaczenie aktorce zdrady z reżyserem Rupertem Sandersem. Teraz zaproponował jej... małżeństwo. Miałoby to umocnić ich uczucie i zapewnić stabilizację.

 • Premiera ostatniego "Zmierzchu" bez gwiazd

  Światowa premiera ostatniego filmu Sagi "Zmierzch" - "Przed świtem. Część 2" odbędzie się w ramach festiwalu filmowego w Rzymie (9-17 listopada). Zabraknie na niej jednak gwiazd serii - Kristen Stewart i Roberta Pattinsona.

 • Nie tylko Lautner broni Stewart

  Taylor Lautner, gwiazdor filmowej sagi "Zmierzch", stanął w obronie swej ekranowej koleżanki Kristen Stewart. Daleka od potępienia młodej aktorki jest także Dakota Faning, która wystąpiła ze Stewart w filmie "The Runaways".

 • Najbardziej szokujące wydarzenie 2012

  ...utonięcia, lecz ciągłe zażywanie kokainy i problemy z sercem znacząco przyczyniły się do jej śmierci". Śmierć gwiazdy zaszokowała Amerykanów bardziej, niż zdrada aktora Roberta Pattinsona przez partnerkę Kristen Stewart (miejsce 2.). Na kolejnych miejscach znalazły się rozstanie Toma Cruise'a z Katie Holmes (3.), ciąża telewizyjnej celebrytki Nicole 'Snooki' Polizzi (4.) oraz problemy emocjonalne...

 • Koniec wampirycznego romansu

  Pottera, przysporzyły niezwykłej popularności odtwórcom głównych ról, przede wszystkim Kristen Stewart i Robertowi Pattinsonowi. Aktorzy spełnili najskrytsze marzenia producentów i stworzyli związek także(...)-letnia aktorka. Wraz ze "Zmierzchem" kończy się także historia miłości Kristen i Roberta Pattinsona, który był jej partnerem nie tylko na ekranie, ale i w życiu prywatnym. Do tej pory kontrakt i promocja...

 • Alkohol, przygoda i erotyka

  ...(Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie (Julia Kijowska) i wreszcie(...) Mitty" ( galeria ) znajdują się również: Kristen Wiig, Adam Scott, Shirley MacLaine i Sean Penn. "Niebiańskie żony Łąkowych Maryjczyków" ( recenzja / galeria ) otrzymały w zeszłym roku Grand...