• Informacje na temat:

  kristen stewart reżyser

Artykuły na temat: kristen stewart reżyser
 • Kristen Stewart zagra księżną Dianę

  Kristin Stewart ("Zmierzch") zagra księżną Dianę w biograficznym filmie w reżyserii Pablo Larraína ("Jackie") - informuje serwis Deadline.

 • Benedict Andrews o Jean Seberg i Kristen Stewart: W słusznej sprawie

  ...30 sierpnia minęło 40 lat od śmierci Jean Seberg, amerykańskiej aktorki, ikony francuskiej Nowej Fali, która zapisała się w świadomości widzów jako Patricia Franchini z "Do utraty tchu" Jeana-Luca Godarda. Tego dnia podczas 76. Międzynarodowego Festiwalu w Wenecji odbyła się premiera filmu "Seberg" Benedicta Andrewsa. W postać tytułowej bohaterki wcieliła się amerykańska gwiazda Kristen Stewart.

 • Kristen Stewart w jury festiwalu w Cannes

  Amerykańska aktorka Kristen Stewart oraz aktorka z Francji Lea Seydoux będą w składzie jury tegorocznego festiwalu w Cannes; w tym roku jury będzie w większości składało się z kobiet - wynika z opublikowanego w środę komunikatu.

 • Tydzień z życia Jarmuscha i bezlitośnie wygwizdana Kristen Stewart

  Na półmetku festiwalu zdarzyło się to, czego boi się każdy twórca filmu startującego w konkursie głównym imprezy - na napisach końcowych rozległy się niemiłosierne gwizdy. W taki sposób zakończyła się projekcja "Personal Shopper" Oliviera Assayasa, z Kristen Stewart w roli głównej. Nie zabrakło też objawień. Do tych zalicza się bez wątpienia najnowszy film Jima Jarmuscha "Paterson" z Adamem...

 • Kristen Stewart ścięła włosy

  Podczas amerykańskiej premiery filmu "Personal Shopper" Kristen Stewart zaprezentowała nową fryzurę.

 • Pattinson chce poślubić Stewart?

  Brytyjski aktor Robert Pattinson postanowił ratować swoją miłość do Kristen Stewart. Pierwszym krokiem było wybaczenie aktorce zdrady z reżyserem Rupertem Sandersem. Teraz zaproponował jej... małżeństwo. Miałoby to umocnić ich uczucie i zapewnić stabilizację.

 • Nowe projekty Kristen Stewart

  Kristen Stewart (saga "Zmierzch", "W drodze", "Królewna Śnieżka i Łowca") nie zamierza odpoczywać i planuje pracować przez całe lato. Najpierw uda się do Guantanamo, a później do Szwajcarii, aby zagrać w dwóch nowych produkcjach.

 • Kristen Stewart znowu flirtuje

  Jeszcze nie tak dawno Kristen Stewart była zabójczo zakochana w Robercie Pattinsonie. Później przyznała się do zdrady z reżyserem Rupertem Sandersem, ale jak zapewniła, bardzo tego żałowała... Teraz z kolei została przyłapana na flircie z kolegą z branży Jamesem Franco.

 • Kristen Stewart w Bollywood?

  Kristen Stwart, amerykańska aktorka znana przede wszystkim z serii "Zmierzch", chciałaby zagrać w bollywoodzkiej produkcji i jak sama przyznała, rozgląda się już za odpowiednią dla siebie rolą.

 • "Personal Shopper" z Kristen Stewart w kinach w marcu

  ...17 marca na ekrany polskich kin trafi "Personal Shopper" Oliviera Assayasa. W głównej roli zobaczymy Kristen Stewart.

Zdjęcia na temat: kristen stewart reżyser