• Informacje na temat:

  kristen zagrała

Artykuły na temat: kristen zagrała
 • Kristen Stewart zagra księżną Dianę

  ..., związanych z jego mezaliansowym charakterem oraz szeregiem romansów księżnej Diany. W 1992 roku para ogłosiła separację, do rozwodu doszło 4 lata później. Tłumacząc się z decyzji o zaangażowaniu Kristen...

 • Kristen Stewart zagrała w nowym klipie The Rolling Stones (teledysk "Ride 'Em On Down")

  W dniu premiery nowego albumu "Blue & Lonesome" grupa The Rolling Stones zaprezentowała teledysk do promującego go utworu "Ride 'Em On Down". W klipie zagrała amerykańska aktorka Kristen Stewart.

 • Kristen Stewart w jury festiwalu w Cannes

  Amerykańska aktorka Kristen Stewart oraz aktorka z Francji Lea Seydoux będą w składzie jury tegorocznego festiwalu w Cannes; w tym roku jury będzie w większości składało się z kobiet - wynika z opublikowanego w środę komunikatu.

 • Kristen Bell: Głos plotkary

  Z okazji 35. urodzin przypominamy dotychczasowe ekranowe dokonania Kristen Bell, znanej przede wszystkim jako serialowo-filmowa Weronika Mars. Niewiele osób wie, że to właśnie jej głosem przemawiały tytułowa "Plotkara" i Anna z animacji "Kraina lodu".

 • Kristen Stewart: Romanse i skandale

  Mało kto może pochwalić się tak imponującym bilansem dokonań w ciągu jednego roku. Poczynając od listopada 2011, Kristen Stewart zagrała w filmie, który okazał się ogromnym kasowym sukcesem; przestała ukrywać swój wieloletni związek z ekranowym partnerem; zagrała w kolejnym kinowym przeboju; wdała się w skandalizujący romans; zerwała ze swoim chłopakiem, a następnie do niego wróciła.

 • Kristen Stewart: O niej się mówi

  O Kristen Stewart jest ostatnio bardzo głośno. Z jednej strony wszyscy mówią o świetnej roli młodej aktorki w filmie "W drodze", będącym adaptacją legendarnej powieści Jacka Kerouaca.

 • Tydzień z życia Jarmuscha i bezlitośnie wygwizdana Kristen Stewart

  Na półmetku festiwalu zdarzyło się to, czego boi się każdy twórca filmu startującego w konkursie głównym imprezy - na napisach końcowych rozległy się niemiłosierne gwizdy. W taki sposób zakończyła się projekcja "Personal Shopper" Oliviera Assayasa, z Kristen Stewart w roli głównej. Nie zabrakło też objawień. Do tych zalicza się bez wątpienia najnowszy film Jima Jarmuscha "Paterson" z Adamem...

 • Polka w filmie z Kristen Dunst

  Polka Agnieszka Wnorowska - aktorka, tancerka, kaskaderka i modelka - zagrała we francusko-kanadyjskim filmie "Odwróceni zakochani" z Kirsten Dunst i Jimem Sturgessem w rolach głównych. To romans science fiction, który do kin w Polsce trafi 7 września.

 • Kristen Stewart w filmie z Julianne Moore

  Znana z filmów o wampirach Kristen Stewart zagra w najnowszym obrazie twórców nagradzanej "Piętnastolatki". W filmie "Still Alice" młoda aktorka wystąpi u boku Julianne Moore.

 • Kristen Bell o "Złych mamuśkach 2"

  ..."Macierzyństwo to niezwykle stresujący okres. Nasz film pokazuje to, o czym mówi się zbyt rzadko na głos" - przekonuje Kristen Bell, która w sequelu "Złych mamusiek" ponownie wciela się w Kiki.

Zdjęcia na temat: kristen zagrała