• Informacje na temat:

  kristin davis

Artykuły na temat: kristin davis
 • Kudłata Kristin Davis

  Kristin Davis, znana przede wszystkim z roli Charlotte York, jednej z bohaterek serial u "Seks w wielkim mieście" , prowadzi negocjacje w sprawie występu u boku Tima Allena ( "Śnięty Mikołaj 2" ) w filmie "The Shaggy Dog". Remake opowieści z 1959 roku powstaje dla studia Walt Disney Co.

 • Arquette i Davis u Rodrigueza

  David Arquette ( "3000 mil do Graceland" ) i Kristin Davis ( "Seks w wielkim mieście" ) będą gwiazdami najnowszego projektu Roberta Rodrigueza ( "Mali agenci" ). Film "The Adventures of Shark Boy and Lava Girl in 3-D" opowie o pewnym 10-latku, którego nie lubią szkolni koledzy.

 • Będzie kolejny "Seks..."?

  Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon i Kristin Davis przymierzają się do występu w kolejnej części "Seksu w wielkim mieście".

 • Gwiazda "Seksu..." zakochana!

  Amerykańska aktorka Kristin Davis, znana przede wszystkim z serialu "Seks w wielkim mieście", po raz pierwszy pokazała się oficjalnie ze swoim nowym partnerem Aaronem Sorkinem. Razem udali się na premierę jego serialu "The Newsroom".

 • Kolejny sequel "Seksu w wielkim mieście"?

  Mimo wcześniejszych zaprzeczeń ze strony wytwórni "Seks w wielkim mieście 3" ma szansę powstać. Kristin Davis zdradziła, że wszystkie zaangażowane w ekranizację aktorki wspierają pomysł powstania kolejnego sequelu.

 • "Seks"? Już nigdy więcej. Mam dość

  Kristin Davis - aktorka, która od 1998 roku wciela się w postać uroczej Charlotte York w serialowo - filmowym cyklu "Seks w wielkim mieście" powiedziała, że nie chce oglądać ani grać w prequelu miejskich przygód przyjaciółek z Manhattanu.

 • Nowojorska premiera "Seksu..."

  Aktorki Sarah Jessica Parker, Kristin Davis, Cynthia Nixon i Kim Cattrall - gwiazdy serial u "Seks w wielkim mieście" wzięły udział we wtorek w nowojorskiej premierze filmu fabularnego o tym samym tytule - podał portal BBC.

 • Wraca "Seks w wielkim..."

  Od dzisiaj możemy znów obserwować szalone perypetie czterech przyjaciółek z Nowego Jorku. Felietonistka Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), prawniczka Miranda Hobbes (Cynthia Nixon), właścicielka galerii sztuki Charlotte York (Kristin Davis) i szefowa agencji PR Samantha Jones (Kim Cattrall) po raz kolejny ruszą na podbój wielkiego miasta.

 • "Seks w..." na dużym ekranie

  Wytwórnia New Line Cinema zainteresowała się projektem i wspólnie z HBO, które przez wiele lat zajmowało się seriale m, pracować będzie nad wprowadzeniem historii na duży ekran. W kinowej wersji ponownie zobaczymy Sarah Jessikę Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis i Cynthię Nixon. Natomiast Michael Patrick King, producent serii, wyreżyseruje najprawdopodobniej scenariusz, który sam napisał.

 • Jennifer Hudson w "Seksie..."

  ...25-letnia aktorka wcieli się w postać asystentki Carrie Bradshaw, którą gra Sarah Jessica Parker - donosi magazyn "Variety". Zdjęcia do długo oczekiwanego filmu rozpoczną się w Nowym Jorku 19 września. W rolach głównych widzowie znów zobaczą Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis i Cynthię Nixon. Popularny serial był emitowany przez sześć lat, do 2004 roku.

Zdjęcia na temat: kristin davis
Wideo na temat: kristin davis
 • Charlotte York

  Grana przez Kristin Davis jest marszandem. Jej najważniejszym celem w życiu jest wyjście za mąż i posiadanie dzieci.

Dyskusje na temat: kristin davis
 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  z przyjacielem, granym przez Robina Williamsa. Występy aktorów były niezaplanowane. Kristin Davis (7.7) – Erin: dziewczyna Joeya, która go rzuca gdy Joey zaczyna myśleć o dłuższym związku. E.G. Daily (3.14