• Informacje na temat:

  kristin thomas, scott

Artykuły na temat: kristin thomas, scott
 • Jak Kristin Scott Thomas została feministką?

  Kristin Scott Thomas zdradziła, że przez wiele lat postulaty feministek były jej obce, a sam ruch uważała za niepotrzebny. Do czasu. W niedawnym wywiadziebrytyjska aktorka wyznała, że zrewidowała swoje poglądy pod wpływem niespodziewanego zaproszenia.

 • Kristin Scott Thomas z nagrodą Richarda Harrisa

  Podczas tegorocznej gali British Independent Film Awards, która odbyła się 1 grudnia w Londynie, Kristin Scott Thomas została uhonorowana nagrodą im. Richarda Harrisa. Otrzymują ja aktorzy docenieni za swój wkład w rozwój brytyjskiego kina.

 • Znana brytyjska aktorka Kristin Scott-Thomas oczekuje swego trzeciego dziecka. Rozwiązanie nastąpi w sierpniu.

 • Kristin Scott Thomas rzuca kino

  Brytyjska aktorka Kristin Scott Thomas postanowiła zakończyć filmową karierę. Gwiazda zamierza poświęcić się w całości scenicznym występom.

 • Kristin Scott Thomas: Legia honorowa

  Brytyjska aktorka Kristin Scott Thomas ( "Angielski pacjent" , "Arsene Lupin" , "Gosford Park" ) została uhonorowana najwyższym francuskim odznaczeniem. W poniedziałek, 27 czerwca, w Paryżu aktorka odebrała Legię Honorową z rąk prezydenta Francji Jacquesa Chiraca.

 • Kristin Scott Thomas: Kobieta dojrzała

  W hipnotycznym "Tylko Bóg wybacza", najnowszym filmie twórcy "Drive", główną rolę obok Ryana Goslinga gra Kristin Scott Thomas. To mocna i zupełnie wyjątkowa kreacja aktorki uważanej za jedną z współcześnie najwybitniejszych. Mało kto już dzisiaj pamięta, że karierę zaczęła od dwóch nominacji do... Złotych Malin!

 • Nowa rola Kristin Scott Thomas

  Filmowcy coraz chętniej sięgają do klasycznych filmów i realizują ich współczesne wersje. Tym razem producenci zainteresowali się telewizyjnym filmem "24 godziny z życia kobiety" ("Twenty Four Hours of a Woman's Life") Silvio Narrizano z 1961 roku, z Ingrid Bergman ("Casablanca") w roli głównej. W nowej wersji wystąpi Kristin Scott Thomas ("Angielski pacjent", "Zaklinacz koni").

 • Fiennes i Scott Thomas znowu razem

  Kristin Scott Thomas sdołączyła do obsady najnowszego filmu Ralpha Fiennesa, "The Invisible Woman".

 • Daisy Ridley szuka nowych aktorskich wyzwań

  Po zakończeniu przygody z rolą Rey w „Gwiezdnych wojnach" Daisy Ridley szuka nowych wyzwań aktorskich. Z powodzeniem. Aktorka zagra w ekranizacji powieści „Panie na zamku” autorstwa Jessiki Shattuck. Obok niej w filmie tym wystąpi też Kristin Scott Thomas, której sławę przyniosły role w takich hitach jak m.in. „Cztery wesela i pogrzeb” oraz „Angielski pacjent”.

 • Brytyjskie gwiazdy w dreszczowcu

  Tom Wilkinson ("In the Bedroom") i Kristin Scott Thomas ("Angielski pacjent") zagrają najprawdopodobniej główne role w psychologicznym dreszczowcu "The Allegation". W obrazie zdecydowała się już wystąpić Mena Suvari ( "American Beauty" ).

Dyskusje na temat: kristin thomas, scott