• Informacje na temat:

  krokodyl

Artykuły na temat: krokodyl
 • "Czarne lustro": "Arkangel" i "Krokodyl", czyli dwa nowe spoty

  Już niedługo zadebiutuje kolejna odsłona "Czarnego lustra". Tymczasem możemy już zobaczyć dwa spoty promujące nowe odcinki - jeden z nich to "Krokodyl", drugi - "Arkangel".

 • 10 utworów, które znasz, ale nie wiesz, jak się nazywają

  Usłyszałeś przypadkiem piosenkę w radiu, ale nie dosłyszałeś tytułu? Melodia chodzi za tobą kilka dni, ale nie możesz wpisać ją w wyszukiwarkę, bo nie masz pojęcia, jak się nazywa? Dobrze trafiłeś - oto 10 kompozycji, które każdy miał okazję poznać, ale jakimś cudem nie wie, jakie są ich tytuły.

 • "Powrót do Edenu": Zemsta żony

  Burzliwe losy zamożnej Australijki, którą wredny mąż wepchnął do rzeki na pożarcie krokodylom, królowały w naszej telewizji w połowie lat 80.

 • Gwiazdy kina czytały "Naszą klasę"

  Amerykańskie gwiazdy filmu i teatru Ellen Burstyn i Kathleen Turner wzięły udział w czytaniu scenicznym sztuki Tadeusza Słobodzianka "Nasza klasa" w Nowym Jorku. Reżyserem czytania był Cosmin Chivu.

 • South Park

  Chłopcy, zafascynowani programem "Polowanie na krokodyla", wyruszają na poszukiwania tych groźnich drapieżników. W rezultacie znajdują zamrożone w lodzie...

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • South Park

  Chłopcy, zafascynowani programem "Polowanie na krokodyla", wyruszają na poszukiwania tych groźnich drapieżników. W rezultacie znajdują zamrożone w lodzie...

 • Krokodyl Dundee gejem

  Paul Hogan, znany jako odtwórca głównej roli w filmie "Krokodyl Dundee" , przyjął jedną z dziwniejszych propozycji aktorskich w swojej karierze. Obraz "Strange Bedfellows" opowie o dwóch mężczyznach z małego miasteczka, którzy nagle oznajmiają współmieszkańcom o swoim homoseksualnym związku. Hogan zagra jednego z bohaterów, a partnerować mu będzie Michael Caton ( "Zwierzak" ).

 • Na słonecznej plaży Kalifornii grasuje tajemnicza dzika bestia, która atakuje ludzi w wodzie. Najpierw pada podejrzenie, że to rekin, ale nikt nie widział złowieszczej płetwy grzbietowej. Analiza ran zadanych przez bestię wskazuje wyraźnie, że jest to krokodyl. Mitch, Cody i Logan postanawiają go schwytać. Nie będzie to jednak proste zadanie.

 • Powrót Krokodyla Dundee

  Paul Hogan - lepiej znany jako Krokodyl Dundee - powraca na ekran. Aktor nie wcieli się jednak w rolę legendarnego bohatera.

Wideo na temat: krokodyl
 • "Czarne lustro": Krokodyl

  Zwiastun jednego z najnowszych odcinków "Czarnego lustra"

 • Rysiek Lwie Serce

  Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca - doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły, ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy...

 • "Czarne lustro": "Krokodyl" - zza kulis

  Materiał zza kulis odcinka "Krokodyl"

 • Minister

  W środku nocy francuskiego ministra transportu - Bertranda Saint-Jeana (Oliver Gourmet - "Chłopiec na rowerze", "Nic do oclenia" i "Czarna Wenus") budzi jego sekretarka. Do rowu w ośnieżonych Ardenach wpadł autobus z dziećmi. Jest kilka śmiertelnych ofiar. Minister nie ma wyjścia, musi jechać na miejsce tragedii. W ten sposób polityk uruchamia szalony wir nieoczekiwanych zdarzeń, które wymagają szybkich i przemyślanych decyzji. Aby przetrwać w brutalnym świecie polityki, trzeba działać...

Dyskusje na temat: krokodyl