• Informacje na temat:

  król szwecji

Artykuły na temat: król szwecji
 • Królewski skandal w Szwecji

  Szwedzka rodzina królewska nie ma ostatnio lekko. Kilka dni temu Mille Markovic , były właściciel nocnych klubów, przekazał szwedzkiej telewizji zdjęcia, na których widać osobę łudząco przypominającą Karola XVI Gustawa w nocnym klubie w towarzystwie kobiet w erotycznych sytuacjach!

 • Jerzy Hoffman: Nie żegnam się z kinem

  Nie wiem, czy będę realizował jeszcze jakiś film, ale nie żegnam się z kinem, jestem wierny zasadzie: nigdy nie mów nigdy - przekonuje Jerzy Hoffman 40 lat po premierze "Potopu". Do księgarń trafił niedawno zawierający wspomnienia reżysera album poświęcony tej ekranizacji.

 • Ksieżniczka Szwecji spodziewa się pierwszego dziecka

  ...przyjdzie na świat w marcu przyszłego roku" - donosi magazyn "People". Księżniczka Madeleine jest najmłodszym dzieckiem króla Szwecji Karola XVI Gustawa i królowej Sylwii. Szanse na to, że Madeleine zasiądzie na tronie Szwecji są raczej nikłe. Nie zmienia to jednak faktu, że dziewczyna jest najbardziej lubianą członkinią rodziny królewskiej. Zainteresowanie jej porodem wśród Szwedów może więc być ogromne...

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Księżniczka Wiktoria opowiedziała o swojej chorobie!

  Następczyni tronu Szwecji głośno mówi o mrocznym etapie jej życia...

 • Cannes 2015: Del Toro musi kupić garnitur, Gyllenhaal przywieźć mamie plakat

  68. edycja festiwalu filmowego w Cannes - najważniejszej imprezy kina autorskiego na świecie - rozpoczęła się, jak przed rokiem, dwoma, trzema, od wielkich nadziei i jeszcze większych oczekiwań. Początek jest dobry. Nadzieja nie umarła, a oczekiwania zostały przynajmniej częściowo zaspokojone. Wprost z Cannes dla Interii pisze Artur Zaborski.

 • Królowa Elżbieta II nie zasiądzie do wigilijnego stołu! Wiadomo dlaczego!

  Życie za murami królewskiego dworu często owiane jest tajemnicą. Na szczęście czasy się zmieniają, a zwykli śmiertelnicy mogą poznać więcej tajemnic monarchii, jak chociażby ta w jaki sposób obchodzone są Święta Bożego Narodzenia w królewskim zamku. Niektóre tradycje mogą nieźle zaskoczyć!

 • Candlemass i "Król Wysp Szarych"

  Legendarni szwedzcy doommetalowcy z grupy Candlemass ujawnili szczegóły nowej płyty. Album "King Of Grey Islands" będzie miał swą premierę w barwach Nuclear Blast Records 22 czerwca.

 • Książę Karol i książę Albert II walczą z chorobą! To zmieniło życie monarchii!

  Coraz więcej spośród koronowanych głów choruje na koronawirusa. Ta sytuacja zmieniła niemalże wszystko na królewskich dworach.

 • Król nagrodził Pink Floyd

  We wtorek, 26 sierpnia, szwedzki król Karol Gustaw XVI wręczył członkom legendarnej formacji muzyczne wyróżnienie Polar Prize.

Zdjęcia na temat: król szwecji