• Informacje na temat:

  królewna

Artykuły na temat: królewna
 • Magiczna "Królewna Śnieżka"

  Premiera filmu "Królewna Śnieżka", która odbyła się 12 marca w Warszawie, przyciągnęła tłumy dzieci i ich rodziców. Wszyscy byli zachwyceni nową, dynamiczną ekranizacją klasycznej bajki braci Grimm oraz świetnym dubbingiem polskich aktorów.

 • Zupełnie inna "Królewna Śnieżka"

  Na czerwiec zaplanowano premierę filmu "Królewna Śnieżka i łowca", kolejnej wersji znanej baśni braci Grimm. Będą zaskoczeni ci, którzy spodziewają się, że to wciąż opowieść dla dzieci...

 • Chińska Królewna Śnieżka

  Zapowiada się ciekawa wersja popularnej bajki "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Akcja rozgrywać się będzie w Hongkongu a zamiast krasnoludków zobaczymy... siedmiu mnichów z klasztoru Shaolin.

 • Po "Alicji"... "Śpiąca królewna"?

  .... informuje, że amerykański reżyser przenosząc na ekran baśń, chciałby skupić się przede wszystkim na "czarnym charakterze", czyli złej wróżce, która rzuca klątwę na księżniczkę. "Śpiąca królewna" została(...) się w palec wrzecionem i umrze. Jedna z siedmiu dobrych wróżek złagodziła jednak ten czar powodując, że królewna po ukłuciu, zapadła jedynie w głęboki sen, a obudzić ją mógł tylko pocałunek...

 • "Królewna Śnieżka" według Piekorz

  Spektakl "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" będzie można zobaczyć 9 grudnia w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Przedstawienie ma cel charytatywny - organizatorzy chcą zebrać pieniądze na zakup 10 specjalistycznych łóżek dla mysłowickiego Hospicjum Cordis. W rolach głównych wystąpią Magda Kumorek, aktorka znana z roli w serial u "Samo Życie" oraz Wojciech Kuczok - pisarz, autor scenariusza...

 • "Królewna Śnieżka i łowca": Prawdziwa krew

  Rupert Sanders, reżyser filmu "Królewna Śnieżka i łowca", ujawnił, że w jednej ze scen swego reżyserskiego debiutu zdecydował się dla wzmożenia autentyzmu wykorzystać własną krew.

 • Żmuda Trzebiatowska jako Królewna Śnieżka

  Marta Żmuda Trzebiatowska wzięła udział w dubbingu fabularnej ekranizacji najpiękniejszej baśni świata pt. "Królewna Śnieżka". Film wejdzie na ekrany kin już 16 marca.

 • Królewna Śnieżka w wersji kung-fu

  Studio Disney'a rozpoczęło negocjacje z chińskim choreografem Yuen Wo-Ping, w sprawie realizacji nowej wersji filmowej baśni "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" . Twórca, który przygotowywał sceny walki do takich kinowych przebojów, jak "Matrix" i "Przyczajony tygrys, ukryty smok" , ma wyreżyserować przygody Śnieżki w wersji... kung-fu.

 • "Chudziutka królewna" o rozwodzie

  Dayanara Torres, była żona amerykańskiego wokalisty i aktora Marca Anthony'ego, napisała książkę o tym, jak poradziła sobie z rozwodem.

 • "Królewna Śnieżka": Nie lękajcie się!

  Śledząc planowane adaptacje znanych baśni, można stracić rachubę. "Czerwony Kapturek" od autorki "Zmierzchu", "Królewna Śnieżka", z gwiazdą "Zmierzchu", w roli walecznej Śnieżki (sic!) o wiecznie(...) towarzystwa - "Królewna Śnieżka" Tarsema Singha. Reżyser, wiadomo, słynie z nieskrępowanej wyobraźni, objawiającej się w formie fantastycznych scenografii i kostiumów. Spadkobierca Terry'ego Gilliama...

Zdjęcia na temat: królewna
Dyskusje na temat: królewna