• Informacje na temat:

  królewskie pary

Artykuły na temat: królewskie pary
 • Koszmarne życie intymne pary królewskiej. Aż trudno uwierzyć

  ...przecinaniem wstęg wygłosił 5493 przemowy i wziął samodzielnie udział w ponad 22 tys. imprez. Rozłąka królewskiej pary nie wynika z kłótni, tylko z... odległych miejsc zamieszkania. Książę zaszył się(...)Tak jest od momentu, kiedy Filip odszedł na emeryturę, rezygnując z obowiązków członka rodziny królewskiej w maju 2017 r. Wówczas miał "tylko" 96 lat, a w czerwcu 2019 roku skończył 98 lat...

 • Kobieca wersja "Jak zostać królem"

  W "Jak zostać królem" poznaliście ich ojca, teraz czas, żeby podejrzeć, jak żyją księżniczki. Już 3 lipca w kinach "Randka z królową" - nowa komedia o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

 • Małżeństwo Meghan i Harry'ego to nie bajka. Szokujące doniesienia z królewskiego dworu!

  Niektórym wydaje się, że królewskie życie jest piękne i bezproblemowe. Nic bardziej mylnego! Media donoszą o poważnej kłótni Meghan (38 l.) z mężem. Pałac Buckingham wymownie milczy. Co się dzieje w małżeństwie księcia i księżnej?

 • Morrissey w Krakowie: Guru wielkiej muzycznej sekty i martwe kurczaki (relacja z koncertu)

  Jeśli zastanawiacie się, co straciła publiczność zakończonego znacznie przed czasem warszawskiego koncertu Morrisseya, to na pewno: zarzynane prosięta, mielone na żywca kurczaki i kury z podcinanymi dziobami. A oprócz tego znakomity koncert guru muzycznej sekty.

 • Księżna Kate (35 l.) na bankiecie wydanym w pałacu Buckingham na cześć hiszpańskiej pary królewskiej Filipa VI i Letycji pojawiła się w stylowej sukience Marchesy z dużym dekoltem.

 • "Wakacje Mikołajka": Kot i Kulesza ponownie parą

  Tomasz Kot i Agata Kulesza ponownie zostaną parą! W polskiej wersji językowej komedii "Wakacje Mikołajka" (premiera - 14 sierpnia) aktorski duet powróci do ról rodziców najzabawniejszego chłopca świata i uda się na upragnione wakacje nad francuskie morze.

 • "W garniturach": Skandal w rodzinie królewskiej!

  W ostatnim czasie sytuacja na dworze brytyjskiej rodziny królewskiej nie uległa poprawie, a wręcz można zaryzykować stwierdzeniem, że stosunki obu par są napięte!

 • Królewskie wesele twórcy "Priscilli"

  Stephan Elliott ("Priscilla, królowa pustyni", "Witajcie w niezwykłej krainie", "Oko obserwatora" ), przygotowuje niskobudżetową komedię pod tytułem "Royal Wedding". Będzie to oparta na autentycznych wydarzeniach opowieść o słynnym australijskim ślubie pary z wyższych sfer. Produkcja rusza pod koniec roku.

 • Meghan Markle zapowiada pierwszy wywiad po odejściu z rodziny królewskiej! Znamy szczegóły

  Po odejściu z rodziny królewskiej i przeprowadzce do Los Angeles, życie Meghan i Harry’ego bardzo się zmieniło. Była księżna Sussex zapragnęła powrócić do aktorstwa i poczyniła już ku temu konkretne(...). Rozmowa ma skupiać się przede wszystkim na powrocie do aktorstwa i dokumencie Disneya, w którym księżna Sussex wzięła udział.  Wszyscy mają jednak nadzieję, że rozmowa zejdzie na temat rodziny królewskiej...

 • Jolie i Pitt wzięli ślub!

  Angelina Jolie i Brad Pit są już małżeństwem! Najsłynniejsza para Hollywood złożyła małżeńska przysięgę w sobotę, 23 sierpnia, we Francji - poinformowała agencja The Associated Press. Rzecznik Bragneliny potwierdził te rewelacje.

Wideo na temat: królewskie pary
 • Książę Harry i Meghan przyłapani! Spędzili weekend ze znaną parą!

  Książę i księżna Sussex spędzili weekend z George’em i Amal Clooneyami we Włoszech. Niedawno poślubiona para udała się do posiadłości Clooneyów nad jeziorem Como. Harry i Meghan wykorzystali trzydniową przerwę od wypełniania królewskich obowiązków. Media donoszą, że Meghan pomagała opiekować się Amal bliźniakami. Natomiast Harry oddawał się z przyjemnością grze w koszykówkę. Lokalna policja pomogła zapewnić książęcej parze bezpieczeństwo podczas wizyty w willi Oleandra z XVIII wieku. (Cover...

 • Co wypada, a czego nie wypada księżnej Meghan?

  Nie milkną echa po ślubie książęcej pary - księcia Harry'ego i księżnej Meghan. O królewskiej etykiecie i zmianach, jakie niewątpliwie zajdą w codziennym życiu księżnej, rozmawiali w "Dzień Dobry TVN" Irena Kamińska-Radomska, znawczyni protokołu oraz współpracownik BBC Maciej Czajkowski. Czy to możliwe, żeby księżna Sussex zagrała jeszcze w filmie? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Książę i księżna Sussex odwiedzili Chichester w hrabstwie Sussex

  Wielka Brytania. 3 października książę i księżna Sussex odwiedzili Chichester w hrabstwie Sussex. To pierwsza wizyta w miejscu ich królewskich tytułów. Na Harry'ego i Meghan czekał tłum fanów, który kilka minut wiwatował na ich cześć. Jak prezentowała się książęcą para podczas tej oficjalnej wizyty? (Associated Press/x-news)