• Informacje na temat:

  króliczek playboya w polsce

Artykuły na temat: króliczek playboya w polsce
 • Szymon Wydra króliczkiem

  Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć jak popularny wokalista wygląda w roli króliczka "Playboya"!

 • Na co iść do kina?

  W tym tygodniu pięć kinowych premier: od inteligentnego horroru "Egzorcyzmy Dorothy Mills", przez wciągający thriller "Dla niej wszystko" i dających do myślenia sensacyjnych "Wrogów publicznych" z gwiazdorską obsadą, po subtelną analizę w "Służącej" i świetną zabawę z króliczkami Playboya w "Miss marca".

 • Katarzyna Paskuda o thrillerze "Hel"

  ...5 sierpnia do kin trafi "Hel", porównywany do "Miasteczka Twin Peaks" i "Zagubionej autostrady", "kryminał nafaszerowany amfetaminą". W obsadzie filmu, u boku Marcina Kowalczyka - gwiazdy hitu "Jesteś Bogiem" i Philipa Lenkowsky’ego, Amerykanina znanego z serialu "Z Archiwum X" oraz filmów Woody'ego Allena i Miloša Formana, zobaczymy aktorkę i króliczka Playboya - Katarzynę Paskudę. W wywiadzie...

 • Hugh Hefner: Marilyn Monroe, Polański i Hollywood

  W piątek, 8 kwietnia, 90 lat kończy założyciel "Playboya" - Hugh Hefner. W trakcie barwnej kariery w show-biznesie nie tylko wydawał magazyn z rozebranymi panienkami, lecz również był odpowiedzialny za powstanie kilku niezwykle ważnych dla historii kina filmów.

 • Kolejne gwiazdy muzyki zakażone koronawirusem

  ...bez masek w sklepach. Ludzie nie są odpowiedzialni i nie chronią innych" - stwierdził. Zakażona jest też była narzeczona Travisa Barkera , modelka i króliczek "Playboya" Shanna Moakler(...) osób. Zmarło ponad 130 tys. osób. Na całym świecie potwierdzono ponad 11,4 mln zakażeń, zmarło ponad 534 tys. W Polsce zakaziło się ponad 36 tys. osób, z czego ponad 1500 zmarło.

 • Debbie Harry (Blondie) i autobiografia "Face It": Heroiny zawsze jest za mało

  .... Przed rozpoczęciem muzycznej kariery Debbie Harry próbowała swoich sił jako sekretarka, tancerka go-go i kelnerka. Była również króliczkiem "Playboya". 11. płyta Blondie - "Pollinator" - ukazała się...

 • Doda spełnia marzenia

  ...w nim fragment wideo z moich i Radzia wakacji!" - ujawnia wokalistka Virgin. "Ale to dopiero w połowie listopada. Do tego czasu będę koncertować, jeździć po całej Polsce, spotykać się z fanami. I mam(...) "Playboy". "W grudniu będę miała nie byle jaką sesję, bo świąteczną. Spełniło się moje marzenie. Będę króliczkiem Playboya " - cieszy się Doda.