• Informacje na temat:

  królik bartek

Artykuły na temat: królik bartek
 • "Pan od muzyki": Bartek Królik z pierwszym solowym albumem

  ..."Po 20 latach pisania dla innych, postanowiłem napisać coś dla siebie" - taki napis widnieje na froncie pierwszego solowego albumu Bartka Królika "Pan od muzyki"

 • Bartek Królik "Pan od muzyki": Bo w muzyce jest życie, uśmiech i radość

  Są takie płyty, na które czeka się latami. Część z nich ostatecznie zawodzi, jednak trafiają się też takie, które nie dość, że spełniają wszystkie oczekiwania, to w dodatku dają coś więcej. Tak jest z "Panem od muzyki", przy którym należy sobie zadać jedno, z*** ważne pytanie - dlaczego Bartek Królik tak długo kazał na ten album czekać?!

 • Bartek Królik z debiutanckim albumem "Pan od muzyki"

  Bartek Królik - muzyk, kompozytor i producent muzyczny, do tej pory współpracował z wieloma polskimi gwiazdami m.in. z Sistars, Agnieszką Chylińską, Edytą Górniak, Natalią Kukulską czy z Krzysztofem Zalewskim - nagrał solowy, debiutancki album "Pan od muzyki".

 • Łąki Łan: Bartek Królik miał udar mózgu

  Bartek Królik, 38-letni muzyk i producent znany z m.in. grup Agnieszki Chylińskiej, Sistars i Łąki Łan, ujawnił, że przeszedł udar mózgu.

 • Bartek Królik: Namawiałem żonę do aborcji. Zawiodłem siebie

  W ubiegłym roku Bartek Królik – współtwórca zespołów Sistars i Spoken Love, producent Agnieszki Chylińskiej oraz członek Łąki Łan – po raz drugi został ojcem. Jego córka urodziła się z zespołem Downa. Muzyk udzielił szczerego wywiadu, w którym opowiedział o obawach, jakie mu towarzyszyły przed narodzinami dziecka.

 • Nowy film Bartka Konopki

  Bartek Konopka, reżyser nominowanego do Oscara dokumentu "Królik po berlińsku", zakończył zdjęcia do filmu fabularnego. W "Lęku wysokości", opowieści o trudnej relacji ojca i syna, główne role zagrali Krzysztof Stroiński i Marcin Dorociński.

 • Bartek Konopka: Byliśmy blisko

  W Polsce powstaje sporo filmów dokumentalnych zrealizowanych na tak samo wysokim poziomie, jak te dokumenty amerykańskie, które otrzymują nominacje do Oscara - ocenił w poniedziałkowej rozmowie po gali Oscarów reżyser "Królika po berlińsku" Bartek Konopka.

 • Oscar dla Bartka Konopki?

  Dziesięć produkcji, wśród nich "Avatar" i "The Hurt Locker. W pułapce wojny", walczyć będzie w tym roku o Oscara za najlepszy film. Szansę na statuetkę mają też Polacy - za krótkometrażowy dokument "Królik po berlińsku" w reżyserii Bartka Konopki.

 • Dzikie króliki w Berlinie

  Stolica Niemiec huczy w ostatnich dniach na temat dzikich królików, które żyły w Strefie Śmierci muru berlińskiego. Wszystko za sprawą polskich filmowców, którzy właśnie zaczęli zdjęcia do pełnometrażowego dokumentu "Królik po berlińsku".

 • "Królik po berlińsku" w telewizji

  Z nietypowej perspektywy - oczami królików - przedstawił historię muru berlińskiego polski reżyser Bartek Konopka, twórca dokumentu "Królik po berlińsku". 9 listopada - w 20. rocznicę obalenia muru - film zostanie pokazany w TVP1.

Zdjęcia na temat: królik bartek