• Informacje na temat:

  królikowscy-aktorzy

Artykuły na temat: królikowscy-aktorzy
 • Gwiazdorski skład "Dywizjonu 303"

  Antoni Królikowski, Marcin Kwaśny, Maciej Marczewski, Nikodem Rozbicki, Piotr Witkowski, Krzysztof Kwiatkowski, Maciej Cymorek, Jan Wieczorkowski, Wacław Warchoł, Dariusz Toczek i Aleksander Wróbel to aktorzy, których - obok Macieja Zakościelnego i Piotra Adamczyka - zobaczymy w filmie "Dywizjon 303".

 • "Kocham Cię, Polsko!": Co w drugim odcinku? Walka płci

  Aktorki i aktorzy serialu "Czas honoru" zmierzą się ze sobą w sobotę, 11 marca, o godz. 20:05 w programie "Kocham Cię, Polsko!" w TVP2. Na czele drużyny kobiet stanie tym razem Tomasz Kammel. Antoni Królikowski będzie natomiast walczył o zwycięstwo w męskim gronie. Co wydarzy się w drugim odcinku?

 • Tomasz Schuchardt: "Bodo" kosztował sporo pracy

  Tomasz Schuchardt podkreśla, że wkłada w pracę dużo serca, jednak nie lubi oglądać efektów. Ocenę pozostawia widzom. Odtwórca tytułowej roli w serialu "Bodo" przyznaje, że zgodnie z zamysłem reżysera postać najpierw grana przez Antoniego Królikowskiego, a później przez niego, to zupełnie inna kreacja, dlatego aktorzy nie konsultowali się na planie.

 • Powstaje serial o życiu i karierze Eugeniusza Bodo

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Bodo", będącego opowieścią o życiu i karierze Eugeniusza Bodo. W roli amanta międzywojennego kina wystąpią Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt. W ramach przygotowań do udziału w projekcie obaj aktorzy uczyli się śpiewu i stepowania - mają nadzieję, że dzięki temu uzyskają efekt niespotykany dotąd w polskiej telewizji.

 • "Miasto 44": "Widzowie będą w szoku"

  ..."To film, jakiego w tym kraju jeszcze nie było. Widzowie będą w szoku, widząc, że takie rzeczy można kręcić w Polsce". "O tym filmie będzie się mówiło i będzie się do niego wracało" - tak o "Mieście 44" mówią jego aktorzy - Antoni Królikowski i Grzegorz Daukszewicz.

 • "Zemsta" Wajdy: W polskiej literaturze zawarta jest polska dusza

  W poniedziałek, 4 lutego, w Pałacu na Wodzie w warszawskich Łazienkach, odbyła się pierwsza konferencja prasowa dotycząca realizacji filmu "Zemsta". Z licznie zgromadzonymi dziennikarzami spotkali się reżyser Andrzej Wajda oraz plejada polskich gwiazd, które zaprosił on do współpracy: Andrzej Seweryn, Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Katarzyna Figura oraz młodzi aktorzy Agata Buzek i Rafał...

 • W kinach: "Pół serio"

  ...20 kwietnia pojawi się na ekranach kin komedia "Pół serio", nagrodzona aż pięcioma nagrodami na ubiegłorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Z okazji zbliżającej się premiery, w czwartek, 29 marca, w Warszawie z dziennikarzami spotkali się twórcy filmu: reżyser Tomasz Konecki, scenarzysta Andrzej Saramonowicz oraz aktorzy, między innymi: Krzysztof Stelmaszyk, Rafał Królikowski...

 • Piknik z "Zemstą"

  ..."Krokodyla dam Ci luby!" - pod takim hasłem 21 września na Hipodromie CWKS Legia w Warszawie, w godzinach 11.00 - 18.00, trwać będzie piknik promujący najnowszy film Andrzeja Wajdy, "Zemsta" . W imprezie uczestniczyć będą aktorzy (m.in. Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Rafał Królikowski) i realizatorzy filmu (m.in. osoby odpowiedzialne za charakteryzację i kostiumy).

 • ​"Swingersi": Polska komedia o związkach

  Komediowe perypetie par w miłosnych manewrach odegrają znakomici polscy aktorzy: Ilona Ostrowska, Joanna Liszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Koterski, Krzysztof Czeczot, Antoni Królikowski i Tomasz Oświeciński. Film wejdzie do kin 28 lutego, a już teraz możemy zobaczyć zwiastun komedii. Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Jeremi Sikorski jako Adam Levine. Zobacz wideo

  ...  Małgorzata Walewska oraz aktorzy  Paweł Królikowski i  Katarzyna Skrzynecka. Walewska i Królikowski są w programie od pierwszej odsłony, Skrzynecka do jury dołączyła w drugiej (pierwszą wygrała jako...

Zdjęcia na temat: królikowscy-aktorzy
Wideo na temat: królikowscy-aktorzy
 • "Kocham Cię, Polsko!": Zwiastun 4. odcinka

  Aktorzy dwóch popularnych seriali zmierzą się ze sobą w kolejnym odcinku "Kocham Cię, Polsko!". W drużynie Tomasza Kammela zobaczymy bohaterów "Klanu": Annę Matysiak, Tomasza Stockingera i Izabelę Trojanowską, team Antoniego Królikowskiego reprezentować będą aktorzy "M jak Miłość": Andrzej Młynarczyk, Anna Mucha i Marcin Mroczek. Emisja w sobotę, 26 marca, o godz. 20:05 w TVP2.

 • Tomasz Schuchardt: "Bodo" kosztował sporo pracy

  Tomasz Schuchardt podkreśla, że wkłada w pracę dużo serca, jednak nie lubi oglądać efektów. Ocenę pozostawia widzom. Odtwórca tytułowej roli w serialu "Bodo" przyznaje, że zgodnie z zamysłem reżysera postać najpierw grana przez Antoniego Królikowskiego, a później przez niego, to zupełnie inna kreacja, dlatego aktorzy nie konsultowali się na planie.

 • Kulisy "Kocham Cię, Polsko!": Zapowiedź 4. odcinka

  W czwartym odcinku "Kocham Cię, Polsko!" w drużynie Tomasza Kammela zobaczymy bohaterów "Klanu": Annę Matysiak, Tomasza Stockingera i Izabelę Trojanowską, team Antoniego Królikowskiego reprezentować będą aktorzy "M jak Miłość": Andrzej Młynarczyk, Anna Mucha i Marcin Mroczek. Oto, jak wygląda rozgrzewka przed odcinkiem. Emisja w sobotę, 26 marca, o godz. 20:05 w TVP2.