• Informacje na temat:

  królikowscy z dziecmi

Artykuły na temat: królikowscy z dziecmi
 • Ostatnia rola Pawła Królikowskiego

  Dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew, poinformowała, że w najbliższą niedzielę na antenie stacji będzie można zobaczyć Pawła Królikowskiego w ostatniej roli życia. W serialu "W rytmie serca" aktor zagrał ojca postaci Barbary Kurdej-Szatan oraz... Antoniego Królikowskiego.

 • Królikowski: Dostałem mocnego kopa

  Pochodzi z aktorskiego klanu. Jak traktuje swój zawód? Jakie kontakty ma z rodzeństwem? Czy Antoni Królikowski, który w zeszłym roku miał problem z prawem, już spoważniał?

 • Królikowski: Rewolucja w "Ranczu"!

  Spełnia się w jednym serialu w roli kloszarda, żeby zaraz w innym... rozpocząć pracę nauczyciela dobrych manier. Sam - jak wspomina - nie przepadał za szkołą, nawet teatralną, ale dziś będąc ojcem piątki dzieci, z podziwem patrzy na trud nauczycieli.

 • Komedia dla całej rodziny?

  Sonia Bohosiewicz, Bartek Kasprzykowski, Rafał Królikowski i Weronika Książkiewicz są w obsadzie miłosno-kryminalnej komedii "Podejrzani zakochani". Film, w reżyserii Sławomira Kryńskiego, można oglądać w kinach od 25 stycznia.

 • "Klan": Kłopoty Ryśka

  Małżeństwo Grażyny (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i Rysia (Piotr Cyrwus), które przetrwało niejedną trudną chwilę, już wkrótce będzie poddane kolejnym doświadczeniom. Czy uda im się po raz kolejny pokonać kryzys w związku?

 • "Klan": Rysiek przy garach

  Biedny Rysio z "Klanu" został słomianym wdowcem. Jego żona Grażynka wyjechała do Irlandii a on musi zajmować się domem i dziećmi.

 • "Pętla": Nowy film Patryka Vegi

  "Cześć, tu Patryk Vega. Wracamy do życia, wracamy do kin. Już jutro o 9 rano zaprezentuję wam zwiastun mojego najnowszego filmu, 'PĘTLA'" - poinformował popularny reżyser na swoim profilu na portalu społecznościowym Facebook.

 • "Pętla": Patryk Vega o aferze podkarpackiej

  W środę, 3 czerwca, o 8:00 Patryk Vega zamieścił w mediach społecznościowych zwiastun swojego najnowszego filmu "Pętla". Zgodnie z oczekiwaniami, poświęcony jest on głośnej aferze podkarpackiej.

 • "Pętla": Patryk Vega dla kobiet

  Patryk Vega właśnie zaprezentował zwiastun swojego nowego filmu zatytułowanego "Pętla" przygotowany - jak zapowiadał w poniedziałek, 15 czerwca - specjalnie dla kobiet.

 • "Pętla": Fani krytykują Piotra Stramowskiego za rolę Dawida Kosteckiego

  "Chuligan rękami macha inaczej", "Przestępca jest spokojny", "Słaby jest w tej roli", "Nie można zrobić filmu, w którym co drugie słowo nie będzie przekleństwem?". To niektóre z komentarzy do nowego materiału promocyjnego filmu "Pętla" Patryka Vegi. Widać na nim Piotra Stramowskiego, który "wchodzi" w rolę boksera Dawida "Cygana" Kosteckiego.

Zdjęcia na temat: królikowscy z dziecmi