• Informacje na temat:

  królikowski i jego dziewczyna

Artykuły na temat: królikowski i jego dziewczyna
 • "Bad Boy": Antoni Królikowski na plakacie

  ...i agresja na stadionach - wszystko to w pełnym gwiazd filmie, w którym pierwszoplanowe role grają: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna(...) Stuhr) został policjantem, dla młodszego Pawła (Antoni Królikowski) napady, kradzieże i narkotyki to styl życia i chleb powszedni. Jednak bezkarność mężczyzny, uwikłanego w przynależność do...

 • Jego piosnka

  ...zażenowania. Historia chłopca i jego ojca (Paweł Królikowski), którzy znajdują w ogrodzie białego konia. Cóż za piękna iluzja. Oczywiście rozbita przez zawistnych mieszkańców wioski. Tato, wolę zabić rybę niż(...), trzy historie. Wszystkie połączone według koncepcji Alejandro Gonzáleza Inárritu ("Amores Perros") sprzed dziesięciu lat. Gdybym przywołała w tym momencie trzecią część jego trylogii "Babel" zamiast...

 • "Bad Boy": Polski DiCaprio

  ..."Antoni Królikowski? To polski Leonardo DiCaprio!". Co jeszcze o gwieździe "Bad Boya" mówi reżyser Patryk Vega i koledzy z planu?

 • Patryk Vega: Polki chcą seksu na ekranie

  Z okazji walentynek reżyser "Bad Boya" - Patryk Vega prezentuje pikantne sceny z Antonim Królikowskim, Katarzyną Zawadzką i Maciejem Stuhrem. Film o piłce nożnej i kobietach, które lubią niegrzecznych chłopców, w kinach od 21 lutego!

 • Kim będą nowi goście "Hotelu 52"?

  Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka, Krzysztof Kwiatkowski i Rafał Królikowski oraz pozostali członkowie hotelowej ekipy zapraszają na otwarcie sezonu wiosennego w "Hotelu 52" .

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • Maciej Stuhr: Co jest nie tak z naszą rzeczywistością

  ...- Patryk Vega zna się lepiej na tym, co będzie hitem, a co nie, niż większość polskich reżyserów - mówi Maciej Stuhr, który w najnowszej produkcji twórcy "Pitbulla" gra jedną z głównych ról. Przy okazji premiery filmu "Bad Boy" aktor skomentował fakt, że jego nagranie, komentujące gest posłanki PiS Joanny Lichockiej, obejrzało już 10 mln osób. - Rolą artysty jest raczej bycie "przeciw" niż "za...

 • Razem w życiu, razem w serialu...

  Bohaterem jednego z odcinków 3. serii "Komisarza Aleksa" będzie młody robotnik pracujący dorywczo przy remontach przeznaczonych na sprzedaż mieszkań, Antek Gradoń. Wcielił się w niego Antoni Królikowski, któremu na planie w jednej z ról towarzyszyła Laura Breszka - prywatnie ukochana aktora.

 • "Miasto44" na Stadionie Narodowym

  Zdjęcia do opowiadającego o powstaniu warszawskim "Miasta44" w reż. Jana Komasy rozpoczną się w stolicy w sobotę na ul. Stalowej. W obsadzie filmu znajdą się m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt. Premiera odbędzie się 1 sierpnia 2014 r. na Stadionie Narodowym.

 • "Polityka": Złote myśli Antka

  ..."Złote myśli Antka" - tak Patryk Vega zatytułował kolejne wideo promujące jego najnowszy film "Polityka".

Wideo na temat: królikowski i jego dziewczyna
Dyskusje na temat: królikowski i jego dziewczyna
 • Re: "Diagnoza": Antoni Królikowski jest już gotowy na... ożenek?

  matka może być nawiedzona , ale do tego stopnia ???!!! przykład , jak utrzymać rodzine , tzn. nie rozwodzić się - dała i daje na razie doby przykład .Ale o ile wiem z informacji plotkarskich , akceprowała i akceptuje wszystkie jego dziewczyna ! podobnie teraz ! przecież ta dziewczyna wcale nie jest wartościowa , jest p u s t a , jak mało która !!! jak szybko sie synciu ożeni , tak szybko sie

 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": Antoni Królikowski znów jest do wzięcia?

  ..mądra dziewczyna nie będzie zawracała sobie głowy takim osobnikiem,który powoli i systematycznie wciąga się w alkoholizm!!Co ciekawe,rodziców to wcale nie przeraża..oni jego pijackie wybryki traktują jak zwykłą zabawę!!!