• Informacje na temat:

  królowa elżbieta ii młoda

Artykuły na temat: królowa elżbieta ii młoda
 • "Randka z królową": Tak się bawiła młoda Elżbieta II

  Już 3 lipca na ekrany kin trafi komedia "Randka z królową", inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o szaleństwach dwóch autentycznych nastoletnich księżniczek, z których jedna - Elżbieta II - rządzi teraz Wielką Brytanią.

 • Elżbieta Jaworowicz kończy 70 lat

  Jest ikoną telewizji, utożsamianą z programem "Sprawa dla reportera", który istnieje od połowy lat 80. Elżbieta Jaworowicz obchodzi w czwartek, 31 marca, 70. urodziny.

 • Spotkanie autorki "Harry'ego Pottera" i królowej

  Czwartek, 22 marca, był dniem książki w Wielkiej Brytanii. Z tej okazji doszło do spotkania 35-letniej J.K. Rowling, autorki bestsellera "Harry Potter" i królowej Elżbiety II. Co prawda królowa nie czytała opowieści o młodym czarodzieju, ale przyznała, że jej wnuczętom bardzo się ta lektura podoba.

 • Tom Courtenay szlachcicem

  Brytyjski aktor Tom Courtenay, znany przede wszystkim z filmów "Samotność długodystansowca" i "Billy kłamca", zostanie w czwartek, 22 lutego, uhonorowany tytułem szlacheckim w Pałacu Buckingham w Londynie. Jak podało BBC - królowa Elżbieta II uhonoruje Courtenay`a w 40. rocznicę jego pracy artystycznej.

 • Emma Corrin o roli księżnej Diany

  Gdy ujawniono, że to Emma Corrin wcieli się w uwielbianą na całym świecie księżną Dianę w czwartym sezonie serialu "The Crown", nazwisko nikomu nieznanej dotąd brytyjskiej aktorki znalazło się nagle na ustach wszystkich. Artystka, która zagra młodą Lady Di przyznaje, że od dawna jest zafascynowana postacią tragicznie zmarłej arystokratki.

 • Margot Robbie: Wilczyca, łyżwiarka, psychopatka

  ...gry dorównywała bardziej doświadczonym aktorom. Dodatkowo młoda aktorka nie bała się pokazać swojego pięknego ciała w pełni. Chociaż pominięto ją w sezonie nagród, było jasne, że jej kariera...

 • Margot Robbie: Piękność z Australii

  ...doświadczonym aktorom. Dodatkowo młoda aktorka nie bała się pokazać swojego pięknego ciała w pełni. Chociaż pominięto ją w sezonie nagród, było jasne, że jej kariera dopiero nabiera rozpędu. Posypały...

 • Weekend w kinie: Adaptacje

  Osiem filmów - w tym trzecia część kultowego "Kogla Mogla", kostiumowa "Maria, królowa Szkotów" i opowieść o niezwykłym psie, który pokonał wiele przeszkód, by wrócić do domu, wchodzi na ekrany polskich kin w ostatni piątek stycznia. Dodatkowo od niedzieli będzie w nich można zobaczyć słynną "Listę Schindlera", która miała premierę równo 25 lat temu.

 • Margot Robbie: Jestem najlepsza

  ...się on najbardziej dochodowym filmem w całej karierze Scorsese. Robbie została okrzyknięta "odkryciem", a w swoich scenach poziomem gry dorównywała bardziej doświadczonym aktorom. Dodatkowo młoda...

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Wojciech Siemion, Jerzy Turek, Maciej Kozłowski, Elżbieta Czyżewska. W katastrofie smoleńskiej zginął Janusz Zakrzeński. Filmowy świat pożegnał również: Dennisa Hoppera, Claude'a Chabrola, Arthura Penna i Erica Rohmera. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

Zdjęcia na temat: królowa elżbieta ii młoda