• Informacje na temat:

  królowa elżbieta ii z mężem

Artykuły na temat: królowa elżbieta ii z mężem
 • Aleksandra Śląska: Królowa, caryca, święty potwór

  Mówiono o niej: królowa, caryca, święty potwór. Nie przejmowała się, bo dla niej liczył się tylko teatr.

 • Jane Seymour uhonorowana przez Królową Elżbietę

  W czwartek wieczorem angielska aktorka Jane Seymour przyleciała samolotem ze swego domu w Ameryce do Anglii, aby odebrać wielkie wyróżnienie z rąk Królowej Elżbiety - Order Imperium Brytyjskiego (Order of the British Empire). Gwiazda, która obecnie kończy swój najnowszy film "Blackout", została ponadto zaproszona wraz z mężem na grę w golfa z członkami rodziny królewskiej.

 • Catherine Deneuve: Znalazła męża, pozując do "Playboya"

  ..."Zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Lecz pozowanie dla 'Playboya' to chyba jedyna rzecz, jakiej w życiu żałuję. Już przy drugim spotkaniu z chłopakiem, który potem został moim mężem, byłam zupełnie naga" - wspominała po latach Catherine Deneuve.

 • Colin Firth odznaczony przez królową

  ...królowa Elżbieta dokłada wszelkich starań, aby pomóc mu pozbyć się zawstydzającej przypadłości. Jak przyznawała Elżbieta II, film bardzo jej się podobał, a kreacja jej ojca w wykonaniu Firtha, wzruszyła...

 • Na tym filmie wzruszyła się brytyjska królowa

  Brytyjska królowa jest zachwycona filmem "Jak zostać królem". W oficjalnym oświadczeniu Elżbieta II przyznała, że opowieść o jej ojcu, królu Jerzym VI, walczącym ze swoją przypadłością - jąkaniem, bardzo ją wzruszyła.

 • Ten film jest antykatolicki

  Włoski dziennik katolicki "Avvenire" uznał nowy film indyjskiego reżysera Shekhara Kapura o królowej Elżbiecie I, "Elizabeth: Złoty wiek" za "antykatolicki" i "w perwersyjny sposób zniekształcający historię".

 • Margot Robbie: Wilczyca, łyżwiarka, psychopatka

  Margot Robbie pojawiła się na mapie światowego kina dzięki "Wilkowi z Wall Street". Rola w głośnym filmie Martina Scorsese, gdzie - trzeba uczciwie przyznać - wyglądała nieziemsko, uczyniła ją jedną z najpopularniejszych gwiazd w Hollywood. W kolejnych latach aktorka wcieliła się m.in. w niesławną łyżwiarkę, żądną władzy królową i brutalnie zamordowaną żonę Romana Polańskiego. We wchodzących właśnie na ekrany polskich kin "Ptakach nocy" powraca do najbardziej szalonej roli w swojej karierze.

 • Margot Robbie: Piękność z Australii

  Margot Robbie pojawiła się na mapie światowego kina dzięki "Wilkowi z Wall Street". Rola w głośnym filmie Martina Scorsese, gdzie - trzeba uczciwie przyznać - wyglądała nieziemsko, uczyniła ją jedną z najpopularniejszych gwiazd w Hollywood. W kolejnych latach aktorka wcieliła się m.in. w psychopatkę z komiksu, niesławną łyżwiarkę i żądną władzy królową. Popularną aktorkę można obecnie oglądać na ekranach polskich kin w roli Sharon Tate - brutalnie zamordowanej żony Romana Polańskiego.

 • Margot Robbie: Jestem najlepsza

  Margot Robbie pojawiła się na mapie światowego kina dzięki "Wilkowi z Wall Street". Rola w głośnym filmie Martina Scorsese uczyniła nią jedną z najpopularniejszych gwiazd w Hollywood. W kolejnych latach pojawiała się w mniejszych i większych produkcjach. Wcieliła się w psychopatkę z komiksu oraz niesławną łyżwiarkę. Popularną aktorkę można obecnie oglądać na ekranach polskich kin w "Marii, królowej Szkotów". Z kolei w sierpniu będzie można zobaczyć ją w roli Sharon Tate - brutalnie...

 • Alkoholiczka, teściowa i modelka

  W marcu zostanie teściową Tomasza Karolaka - w nowym komediowym serialu Dwójki "Baron24". A w tym tygodniu na ekrany kin wchodzi film Wojciecha Smarzowskiego "Pod Mocnym Aniołem" z jej udziałem. Gra alkoholiczkę, Królową Kentu.