• Informacje na temat:

  królowa nie lubi kate

Artykuły na temat: królowa nie lubi kate
 • Jak oni się kochają...

  Najbliższy tydzień na dużym ekranie upłynie pod znakiem miłości. Takie tytuły, jak: "Big Love", "Odrobina nieba" czy "I że cię nie opuszczę" dowodzą, że dystrybutorzy także pamiętają o walentynkach. A dla osób zakochanych, ale w... kinie, wspaniałym prezentem będą z pewnością premiery tegorocznych oscarowych faworytów, filmów "Hugo i jego wynalazek" oraz "Artysta".

 • "Miło, gdy ludzie śpiewają moje piosenki"

  Nazywa "królową muzyki dance" belgijska wokalistka Kate Ryan ma wielu fanów w Polsce. Nic więc dziwnego, że często gości w naszym kraju. Podczas ostatniej wizyty promowała album "Free" (premiera w czerwcu 2008 roku). Znalazła również czas, by porozmawiać z Emilią Chmielińską.

 • Maria Antonina pierwszą gwiazdą

  Dziewczyna wchodzi do pokoju pełnego wpatrujących się w nią oczu. Ma na sobie ubrania za równowartość kilkunastu średnich krajowych. Może wszystko: rozpocząć tańce, alkoholowe upojenia albo seksualną orgię. Czego nie zrobi i tak skupi na sobie uwagę wszystkich. Jest najsłynniejszą osobą w kraju. Paris Hilton? Kate Moss? Ależ skąd. Maria Antonina.

 • Michael Sheen jako pionier seksualnej rewolucji

  Czasami wystarczy spojrzeć na tytuł produkcji filmowej lub telewizyjnej, by bez pudła stwierdzić, że nie jest ona przeznaczona dla dzieci...

 • Przewodnik rockowy: "Sensacyjny powrót" Midge Ure i Ultravox

  Są słowa nadużywane przez dziennikarzy. Co drugi film w programie telewizji jest kultowy, co trzeci artysta (niezależnie od płci) stał się już ikoną, a co czwarte wydarzenie zasługuje na miano sensacji. Efektem tego bełkotu jest coraz szybsze degradowanie znaczeniowej wartości owych słów lub inaczej pisząc, zobojętnienie na nie oglądaczy, czytaczy i słuchaczy.

 • Beata Fido zawitała do "Leśniczówki"

  Do obsady serialu "Leśniczówka" dołączyła Beata Fido. Odcinki z jej udziałem zobaczymy najprawdopodobniej po wakacjach. Aktorkę cieszą zdjęcia w plenerze, choć na co dzień też obcuje z miłym otoczeniem - jej azylem jest klimatyczna Saska Kępa.

 • Historie większe niż życie. Zaczął stosować doping i zirytował Putina

  ...terrorystów, Big Data, Facebook, marzyciele i kłamcy, rebelianci i ryzykanci, ludzie wplatani w historię i tę historię tworzący. Świat kina dokumentalnego ma do zaoferowania opowieści znacznie ciekawsze niż te, które serwuje nam Hollywood. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami.

 • Oscary 2019: "Green Book" najlepszym filmem. "Zimna wojna" bez statuetki

  ..."Green Book", "Bohemian Rhapsody" oraz Alfonso Cuaron - oto najwięksi zwycięzcy 91. rozdania Oscarów. My musieliśmy obejść się smakiem. Pomimo trzech nominacji, "Zimna wojna" nie zdobyła żadnej statuetki.

 • Co w telewizji? Filmowe hity na święta

  Wielki Piątek, Wielka Sobota, a potem Wielkanoc to przede wszystkim czas refleksji i rodzinnych spotkań. Ale nie tylko... Stacje telewizyjne przygotowały na święta dla swych widzów sporo przebojów światowego kina.

 • Meghan Markle i Harry Windsor: Aktorka i książę, historia jak z bajki

  Wnuk Elżbiety II i amerykańska aktorka 19 maja będą ślubować miłość w kaplicy św. Jerzego. Nie zaprosili polityków, a prezenty przekazują na cel charytatywny. Jednocześnie zapowiada się, że to będzie najdroższy ślub w historii brytyjskiej monarchii. Gdzie polscy widzowie obejrzą tę wyjątkową uroczystość?