• Informacje na temat:

  królowa serial łepkowska

Artykuły na temat: królowa serial łepkowska
 • "Korona królów": Ilona Łepkowska komentuje

  Scenarzystka takich serialowych hitów, jak "M jak miłość", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na złe" czy "Klan" odniosła się do hejterskich komentarzy, wyśmiewających nowy projekt TVP - "Korona królów". "Nie jest źle, proszę nie oceniać warstwy wizualnej serialu po okropnym print screenie z Teleexpressu" - zaapelowała Łepkowska.

 • Urodziny królowej seriali

  Jeden odcinek serialu "M jak Miłość" potrafi przyciągnąć przed telewizory od siedmiu do jedenastu milionów widzów. A wszystko to zasługa scenariusza, który trafia do serc milionów Polaków. Scenarzystka i Królowa Polskich Seriali - Ilona Łepkowska obchodzi dziś urodziny.

 • Ilona Łepkowska napisała książkę o... scenarzystce serialu

  Ilona Łepkowska, scenarzystka nazywana królową polskich seriali, bo wymyśliła takie hity jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe" i "Barwy szczęścia", teraz napisała książkę. "Idealna rodzina" to powieść, której bohaterką jest scenarzystka serialu.

 • Michał Koterski ma żal do Ilony Łepkowskiej

  O swoich pretensjach do słynnej polskiej scenarzystki Michał Koterski opowiedział podczas wtorkowej relacji na żywo na Instagramie, którą prowadziła Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Aktor zdradził tam, że Ilona Łepkowska skrytykowała jego występ w filmie "7 uczuć".

 • Łepkowska kończy z serialami

  Ilona Łepkowska, scenarzystka takich produkcji, jak: "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe", kończy z serialami. Teraz będzie zajmować się jedynie scripts doctoringiem, czyli poprawianiem cudzych scenariuszy.

 • Ilona Łepkowska rezygnuje z "Korony królów"!

  Ilona Łepkowska, sprawująca pieczę nad "Koroną królów", rezygnuje w dalszych pracach związanych z serialem. Jakie są powody takiej decyzji?

 • Serial TVP "Korona Królów" przesunięty na 2018 rok

  Serial "Korona Królów", który miał w listopadzie pojawić się na antenie TVP1, zadebiutuje dopiero po nowym roku. Premierę przesunięto na styczeń 2018 roku.

 • Ł jak... Łepkowska

  ..."Niewinność i panika", "Sztuka zamiatania pod dywan", "Padół łez", "Analfabeci", "Nocą, w ciemnym domu, gdzieś na świecie", "Kobieta znana, by nie rzec: publiczna" - to rozdziały, z jakich składa się książka "Ł jak Łepkowska".

 • Wojna na seriale

  Telewizje dobrze wiedzą, że najwięcej widzów przyciągają seriale , dlatego jesienią w polskich stacjach znajdziemy wiele nowości. Co nas czeka?

 • TVP produkuje serial "Korona królów" o Kazimierzu Wielkim

  Telewizja Polska zaczęła produkcję serialu "Korona królów", opowiadającego o losach Kazimierza Wielkiego. Kiedy premiera?

Zdjęcia na temat: królowa serial łepkowska
Wideo na temat: królowa serial łepkowska
Dyskusje na temat: królowa serial łepkowska