• Informacje na temat:

  królowej elżbiety

Artykuły na temat: królowej elżbiety
 • Rihanna przerobiła zdjęcia królowej Elżbiety

  Rihanna nietypowo świętowała 91. urodziny królowej Wielkiej Brytanii, Elżbiety II. Na swoim Instagramie umieściła przerobione zdjęcia monarchini, co nie spodobało się części jej fanów.

 • Tom Jones, Kylie Minogue, Sting i Shaggy dla królowej Elżbiety II

  ...21 kwietnia w Royal Albert Hall w Londynie odbędzie się specjalny koncert z okazji 92. urodzin królowej Elżbiety II. Poznaliśmy główne gwiazdy tego wydarzenia.

 • Nowy akcent królowej Elżbiety II

  Brytyjska aktorka Helen Mirren, która sportretowała Elżbietę II w oscarowym filmie "Królowa" z 2006 oku. uważa, że akcent królowej brytyjskiej w ostatnich latach uległ zmianie. Monarchini pozwala sobie na większą swobodę i czasem brzmi wręcz jak "osoba z ludu"...

 • Brit Awards 2018: Dua Lipa i Stormzy triumfują. Kpiny z królowej Elżbiety II

  W środę (21 lutego) wieczorem poznaliśmy laureatów Brit Awards, najważniejszych nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego. Podczas gali nie zabrakło niespodzianek.

 • Def Leppard dla królowej Elżbiety II

  Popularna w latach 80. angielska grupa Def Leppard zagra 11 lipca w Leeds, w Anglii, na koncercie zorganizowanym z okazji wizyty w tym mieście królowej Elżbiety II. Tymczasem Joe Elliot, wokalista pochodzącej z Sheffield formacji, podzielił się swoimi wrażeniami na temat nowej płyty Def Leppard, zatytułowanej "X", która w Europie ukaże się 29 lipca.

 • Ozzy Osbourne zaśpiewa dla królowej Elżbiety II!

  Kiedyś Ozzy Osbourne odgryzał na scenie głowy ptakom, przyłapano go też kiedyś jak będąc pod wpływem alkoholu dusił swoją żonę Sharon. Jak się okazuje w niczym to nie przeszakadza, aby legendarny brytyjski wokalista pojawił się na koncercie z okazji obchodów 50-lecia panowania królowej Elżbiety II.

 • The Beatles u królowej Elżbiety II: Protest weteranów wojennych

  ...26 października 1965 roku, godzina 11:15 - John Lennon , Paul McCartney , George Harrison i Ringo Starr wchodzą do Buckingham Palace. Chwilę później Beatlesi otrzymują medale MBE (Member Of British Empire) z rąk Królowej Elżbiety II . Przed bramami pałacu czekają na nich tłumy fanów. Ale nie wszystkim to się podoba... Chociaż Beatlesi dostali order pierwszej, najniższej klasy...

 • "Maria, królowa Szkotów": Oszpecona Margot Robbie

  Mimo że tytułową rolę w historycznej produkcji "Maria, królowa Szkotów" gra Saoirse Ronan, to kreacja Margot Robbie w roli Elżbiety I wzbudza więcej zainteresowania. Wszystko z powodu wyglądu seksownej aktorki.

 • "Maria, królowa Szkotów" : Gra o tron

  ...- i kilkadziesiąt lat życia Marii upchnąć w niespełna dwugodzinnym filmie. Poruszone zostają co najmniej trzy interesujące epizody z historii królowej, z których każdy zasługuje na osobny film. To nie(...) jest niespodzianką, gdy do "Marii, królowej Szkotów" wkrada się frustrujący chaos, który nie pozwala w pełni delektować się ekranową opowieścią. Reżyserka jest zmuszona skakać z wątku w wątek...

 • Helen Mirren odmówiła królowej

  Helen Mirren, zdobywczyni Oscara za rolę królowej Elżbiety II w filmie "Królowa" , odrzuciła zaproszenie brytyjskiej monarchini na wspólny obiad.

Zdjęcia na temat: królowej elżbiety
Wideo na temat: królowej elżbiety
 • Panowanie Królowej Elżbiety

  Na czele rodziny królewskiej stoi od kilkudziesięciu lat. Na skutek jakich wydarzeń Elżbieta Windsor została królową?

 • "Randka z królową": Szaleństwa Elżbiety II

  Już 3 lipca na ekrany kin trafi komedia „Randka z królową”, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o szaleństwach dwóch autentycznych nastoletnich księżniczek, z których jedna - Elżbieta II - rządzi teraz Wielką Brytanią.

 • "The Crown": Relacje osobiste

  Materiał o najnowszym serialu Netflixa zatytułowanym "The Crown". Produkcja przedstawia losy królowej Elżbiety II.

Dyskusje na temat: królowej elżbiety