• Informacje na temat:

  królowej stylu

Artykuły na temat: królowej stylu
 • Recenzja Zamilska "Uncovered": Powrót Królowej

  ..."Uncovered" potwierdza pozycję Natalii Zamilskiej jako niekwestionowanej królowej muzyki elektronicznej, jeżeli chodzi o rodzimy rynek.

 • "Łowca i Królowa Lodu": Siła kobiet

  W "Łowcy i Królowej Lodu" - prequelu "Królewny Śnieżki i Łowcy" z z 2012 roku - dowiemy się, jak wyglądał świat, zanim postawiła na nim swą piękną stopę Śnieżka. W filmie zobaczymy powtarzających swoje role z produkcji Ruperta Sandersa: Charlize Theron oraz Chrisa Hemswortha, a także Emily Blunt i Jessicę Chastain.

 • Aleksandra Śląska: Wyniosła królowa i okrutna uwodzicielka

  ...- Niebanalna uroda oraz niepowtarzalny kolor włosów predystynował ją do ról wyniosłych królowych oraz wszystkich okrutnych i tajemniczych uwodzicielek - mówił o niej Andrzej Łapicki. Niezwykła elegancja, powściągliwość, dystans do świata i powaga uczyniły z Aleksandry Śląskiej gwiazdę sceny i ekranu w prawdziwie hollywoodzkim stylu.

 • The Forevers i "Frederique": Natalia Safran jako Królowa Rybaków w filmie "Aquaman"

  Na stronach Interii możecie już zobaczyć teledysk "Frederique" zespołu The Forevers, którego wokalistką jest Natalia Safran. Ujawniono również, że mieszkająca na stałe w USA poznanianka zagra rolę Królowej Rybaków w filmie "Aquaman" u boku m.in. Nicole Kidman, Willema Dafoe i Jasona Momoa'y.

 • Sofia Boutella: Królowa hip-hopu

  W głównej roli w tanecznym filmie "StreetDance 2 3D" zobaczymy określaną mianem "Królowej Hip-Hopu" Sofię Boutellę. Była już gwiazdą tanecznych reklam firmy Nike oraz teledysków Madonny ("Hang Up", "Sorry").

 • Courtney Love: Powrót "królowej"?

  Love" - przekonuje. "Ta kobieta jest cudowna i jako fanka muzyki nie pozwolę na powtórkę w stylu płyty America's Sweetheart . Przecież to porażka - ona to wie i cały świat też" - dodaje Linda...

 • Whitney Houston: Królowa muzyki pop. "Jeden z najwspanialszych głosów świata" (8. rocznica śmierci)

  ...wyszkolonych w tradycji gospel, którym budowała ballady w stylu pop "aż do majestatycznych szczytów" - jak recenzował jej talent "New York Times". Płyty sprzedawały się w nakładach przekraczających 80

 • Kożuchowska królową okładek

  ...stroną Małgorzatę Rozenek - najbardziej atrakcyjną celebrytkę według pism kobiecych od października do grudnia 2012 roku. Kożuchowska pojawiła się m.in. w "Twoim Stylu", "Vivie" - jako "Najpiękniejsza" - oraz w "Gali", gdzie pozowała jako "ikona stylu". Z powodu roli w serialu "Rodzinka.pl" aktorka często występowała na okładkach z Tomaszem Karolakiem. Życie prywatne, a konkretnie rozwód stanowił...

 • "Królowa Radia"

  ...osiągnąć. Czasami, jako artysta jesteś w jakiś sposób ograniczony w tym co możesz zrobić, w jakim stylu. Ale tym razem miałam pełną wolność i czułam się z tym świetnie. Jakie są twoje pozamuzyczne...

 • "Skandal w angielskim stylu": Hugh Grant ​jako skompromitowany polityk

  Nowy brytyjski serial "Skandal w angielskim stylu" to ekranizacja powieści Johna Prestona. Produkcja pokazuje historię skandalu, który wstrząsnął sceną polityczną w Wielkiej Brytanii w latach 70. XX wieku. W roli skompromitowanego polityka występuje Hugh Grant, za reżyserię odpowiada dwukrotnie nominowany do Oscara Stephen Frears. Premiera produkcji w HBO oraz HBO GO odbędzie się 2 listopada.

Zdjęcia na temat: królowej stylu
Dyskusje na temat: królowej stylu
 • Re: "Korona królowej": To będzie polskie "Wspaniałe stulecie"!

  Znowu jakiś prehistoryczny gniot. Czy współczesność nie jest ciekawsza? Mamy u władzy wybitnych polityków. Jeden z nich jest nawet człowiekiem niezłomnym. Sam tak o sobie powiedział. O takich ludziach należy kręcić filmy w holiwoodskim stylu. Kiedyś nakręcono już taki piękny film, chyba pod tytułem "Triumf woli", czy jakoś tak. Należy korzystać z dobrych wzorów.

 • Re: "Korona królów": Serial o losach Kazimierza Wielkiego

  No właśnie!!! Będzie to serial pokroju "Wspaniałego stulecia", albo "Królowej Bony". Czyli intrygi dworskie, zakazane miłości na tle wielkiej historii. Oby tylko był dobrze zrealizowany. A ja tymczasem obejrzałbym sobie serial historyczny coś w stylu "Przyłbice i kaptury", lub "Czarne chmury". Sensacja, szpiegowskie afery, polityczne gierki i pojedynki.

 • Modowa wpadka królowej stylu

  w 4 lata przybyło jej 7...

 • Re: Modowa wpadka królowej stylu

  Krolowa stylu, Kozuchowska????!!!!!!!!!! Co to za kmiot pisal?

 • Re: Modowa wpadka królowej stylu

  Tylko wpadka ,a nie dramat ???? jak to w waszym stylu z niczego robic wielkie halo.

 • Re: Modowa wpadka królowej stylu

  Ikona mody i królowa stylu?! Chyba coś wam się pomyliło... W najmniejszym stopniu nie zasługuje na to, żeby tak ją nazywać. Można o niej powiedzieć, że jest nadzianą wytapetowaną celebrytką, która stac na to, żeby miała tyle sukienek i takich samych, modnych szpileczek na każdy dzień w roku... Czy to ozncza ikonę mody? Bynajmniej...

 • Re: Modowa wpadka królowej stylu

  I co z tego. Szanowny Panie/i autorko tego artykułu , Ten artykuł to dopiero wpadka. Ciuchy nie są jednorazowego użytku. Cytat :Widzowie Galowego Koncertu II Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu przecierali oczy ze zdziwienia, gdy gospodyni wieczoru - ikona mody i królowa stylu, Małgorzata Kożuchowska - wyszła na scenę w... starej sukience!. LUDZIE NIE MAJĄ TAK DOBREJ PAMIĘCI

 • Re: Modowa wpadka królowej stylu

  Mnie się zdarza nawet 8 razy włożyć tę samą sukienkę na różne uroczystości. 1 raz to próżność i snobizm. Ja jedna z iluś tam milionów obywatelek. To nie rzuca się nawet w oczy. Wypada. Ale pani Małgosia? Ikona stylu! Nie wypada.

 • Re: Modowa wpadka królowej stylu

  Nawet krolowe i ksiezniczki ubieraja te same kreacje po kilka razy, wiec co w tym zlego. Ta pani to tez tylko czlowiek!!!