• Informacje na temat:

  kropelka

Artykuły na temat: kropelka
 • Czesław Mozil dumną kropelką show-biznesu

  W rozmowie z INTERIA.PL Czesław Mozil przyznaje, że czyta w internecie negatywne komentarze na swój temat. Co o nich sądzi?

 • Piotr Cyrwus o polskim antysemistyzmie

  ...inicjatywy jak spektakl zmienią świat. To jest mała kropelka, ale te krople poruszają oceany - mówi aktor. Stwierdzenie, że Polska jest najbardziej antysemickim narodem, wydaje się aktorowi...

 • Twórcy branży porno chcą uczyć filmowców z Hollywood

  Amerykańscy producenci filmów dla dorosłych zaoferowali ekipom filmowym z Hollywood szkolenia, podczas których pokażą, jak podczas pracy na planie uchronić się przed zagrożeniem zdrowia i życia w czasie pandemii Covid-19. Oni sami już od 20 lat mają procedury na wypadek podobnej sytuacji.

 • Big Cyc, koronawirus i akcja #zostańwdomu: Posłuchaj piosenki "Ja chcę leżeć"

  Grupa Big Cyc na czas przymusowej kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa przygotowała nowy utwór "Ja chcę leżeć".

 • Danuta Stenka: W poszukiwaniu mroku

  ...trudniej zapanować nad świadomie rozbudzanymi emocjami. Zdarzyło mi się jednak niewiele takich chwil, kiedy ostatnia kropelka przelała czarę goryczy i zadziałała jak kropla nitrogliceryny, kiedy, ku swojemu...

 • Recenzja Björk "Vulnicura": Rozmowa o pogodzie

  ...z chińską torturą wody - niby kropelka spadająca na czoło nie boli, ale milionowa z kolei drażni już przeokrutnie. Podobnie miauczenie i egzaltacja artystki - gdzieś od połowy godzinnego albumu człowiek szuka...

 • Kacper Kuszewski: Więzień jednej postaci

  ...światu, że nie jestem tylko Markiem Mostowiakiem. Czyli kropelka goryczy? - Goryczy to może za dużo powiedziane. Po prostu czasem mnie to wkurza, ale w sumie to dobre dla aktora, stymulujące. Jak to...

 • Marta Manowska: Narodziłam się na nowo

  Marta Manowska to dziś najjaśniejsza z gwiazd TVP. Na szczyt popularności wyniósł ją program "Rolnik szuka żony", w którym zadebiutowała jako prowadząca. W tej chwili dziennikarka prowadzi 6. edycję tej hitowej produkcji. W roli gospodyni zobaczymy ją również w nowym programie TVP "The Voice Senior", w którym swój talent wokalny zaprezentują osoby dojrzałe. To jednak nie wszystko. Szykuje się też drugi sezon "Sanatorium miłości", oczywiście z Manowską w roli prowadzącej.

 • Zabójcze ciało, nudny film

  O czym jest "Zabójcze ciało" - jedyna kinowa premiera tego tygodnia? O... ciele Megan Fox - zgodnie twierdzą recenzenci. I zwracają uwagę, że to niezwykle nudny film.

 • Beata Tadla: Nie jestem dumna ze swoich kształtów

  - Tu nie tylko trzeba umieć się ruszać czy być wysportowanym. Są jeszcze kamery, presja, jury, stres, widownia, światła, kostiumy, cała choreografia - Beata Tadla mówi o występie w "Tańcu z Gwiazdami". Jest otwarta na nowe wyzwania i życiowe zmiany.

Zdjęcia na temat: kropelka
Dyskusje na temat: kropelka