• Informacje na temat:

  krótkie podsumowanie

Artykuły na temat: krótkie podsumowanie
 • "Kajtek w krótkich tyrolskich spodenkach"

  Pod koniec listopada 2005 roku grupa Hey, jedna z gwiazd rodzimego rocka, wydała ósmą w swym dorobku płytę "Echosystem". Pierwsza część trasy promującej ten album zakończyła się pod koniec grudnia w Krakowie, niemal tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Zespół na zakończenie zagrała dwa razy, dzień po dniu. w krakowskiej "Rotundzie", Michał Boroń spotkał się przy tej okazji z wokalistką Kasią Nosowską i gitarzystą Marcinem Żabiełowiczem. Podsumowali oni koncerty w ramach trasy "Echosystem" i...

 • Podsumowanie roczne: Adele miażdży konkurencję

  Ponad 18 milionów płyt sprzedała brytyjska wokalistka Adele w 2011 roku! 15,3 mln nabywców znalazł wydany w styczniu album "21", a 2,8 mln jej debiut "19" z... 2008 roku.

 • 1000 wydań listy OLiS. Kto królował przez ostatnie 20 lat?

  Związek Producentów Audio Video opublikował dziś 1000. wydanie Oficjalnej Listy Sprzedaży (OLiS). Z tej okazji przygotował także krótkie podsumowanie zestawienia na przestrzeni ostatnich 20 lat.

 • Eurowizja 2017: Kasia Moś po drugiej próbie

  Odważniejsza kreacja i coraz pewniejszy głos - to krótkie podsumowanie drugiej próby Kasi Moś na eurowizyjnej scenie w Kijowie. Półfinałowy koncert z udziałem Polki odbędzie się w najbliższy wtorek 9 maja.

 • Open'er 2009 od A do Z

  Cztery dni festiwalu i 22 litery alfabetu - oto krótkie podsumowanie tegorocznej edycji największego letniego festiwalu w Polsce.

 • Skrzynecka podsumowuje

  Chwilowa przerwa w emisji telewizyjnych tanecznych show, skłania do refleksji nad dotychczasowymi ich edycjami. Poprosiliśmy o krótkie podsumowanie Katarzynę Skrzynecką, prowadzącą "Taniec z gwiazdami".

 • Fryderyki 2016: Wodecki, Farna i kto jeszcze? Co działo się na ceremonii?

  Zbigniew Wodecki wielkim zwycięzcą, Ewa Farna przyciągająca wzrok swoim dekoltem oraz prowadząca, która mimo całej wiedzy, jaką zapewne posiada, nie dała sobie rady. Co działo się na tegorocznych Fryderykach? Oto krótkie podsumowanie.

 • Jason znów zabije. Który raz?

  Jeden z najsławniejszych seryjnych zabójców, Jason z serii "Piątek trzynastego" powraca na ekrany kin. Ileż on ma już ofiar na swoim koncie? Na okoliczność kolejnej odsłony jego "przygód" czas na krótkie podsumowanie.

 • Zwycięzca "The Voice of Poland": Jak zaczynał Krzysztof Iwaneczko?

  Swoim pierwszym występem w "The Voice of Poland" doprowadził Edytę Górniak do łez. Zachwyty nad nim nie ustawały aż do końca edycji aż w końcu wygrał cały program. To bardzo krótkie podsumowanie losów Krzysztofa Iwaneczki w talent show. A jak wyglądały jego losy przed programem?

 • Słaba sprzedaż płyt w hołdzie ofiarom zamachów w USA

  Od czasu zamachów w Nowym Jorku i Waszyngtonie minęły już ponad trzy miesiące. Nadszedł więc czas na krótkie podsumowanie tego, co wydarzyło się w tym okresie. Oceniają siebie politycy, policja i służby ratownicze. Swój udział w akcji pomocy ofiarom zamachów zdecydowali się także ocenić przedstawiciele przemysłu muzycznego. W szczególności chodzi o płyty nagrane w hołdzie ofiarom zamachów, które...

Wideo na temat: krótkie podsumowanie