• Informacje na temat:

  krucha kobieta

Artykuły na temat: krucha kobieta
 • Jennifer Garner: Krucha i wrażliwa? Pozory mylą!

  Amerykańska aktorka Jennifer Garner, znana z serialu telewizyjnego "Agentka o stu twarzach" oraz filmów "Daredevil", "Elektra" i "Witaj w klubie", obchodzi 17 kwietnia 45. urodziny. Wygląda na delikatną i kruchą, ale to kobieta, która potrafi się "postawić".

 • Małgorzata Foremniak: Kobieta w czerwieni

  ..."Myślę, że Nina jest taką kwintesencją kobiecości, zbiorem wielu charakterów kobiet. Jest niezwykle czuła, wrażliwa, seksowna, sensualna, delikatna i krucha. Ale jest też konkretna, chodząca twardo(...) Gerarda, który zamierza z nią zerwać. Adolphe odkrywa, że żona go zdradza i postanawia zastrzelić rywala. Jednak, cokolwiek zadecydowali mężczyźni, to kobieta będzie miała decydujący wpływ na bieg...

 • Kobieta w drugim sezonie "Rolnik szuka żony"

  W gronie uczestników drugiego sezonu reality-show "Rolnik szuka żony" jest jedna kobieta. Jak odnajdzie się wśród pozostałych uczestników programu - wyłącznie mężczyzn?

 • "Serena": Kobieta inna niż wszystkie

  ...typowo męskim świecie. To jednak nie wystarcza, bo bardziej krucha, wrażliwa kobieta nie byłaby w stanie takiej wiedzy w żaden sposób wykorzystać. Serena jest nieustraszona. Radzi sobie w świecie(...) kobieta, która jest, no cóż, bardzo piękna, urzekająca, ale jednocześnie dorastała u boku ojca przy wyrębie lasów w Colorado, gdzie nauczyła się wykonywania męskich zawodów i jest w stanie pracować...

 • Boję się i unikam mocnych kobiet

  W Wilkowyjach rządzą kobiety. Czy wójt zrobi wszystko, by odzyskać władzę, która działa na niego jak narkotyk? Cezary Żak, odtwórca roli zarówno księdza, jak i byłego wójta w "Ranczu", wyznaje, jak radzi sobie z kobietami - w serialu i w życiu prywatnym.

 • ​Kinga Preis, czyli kobieta-demolka

  Bycie aktorem to czasami gra subtelności, a czasami pełne oddanie się szaleństwu. Tego drugiego Kinga Preis zasmakowała na planie "Planu B". W tym filmie obyczajowym oglądamy scenę, w której Preis, w napadzie furii, spektakularnie demoluje kuchnię.

 • Najsłynniejsza kobieta świata

  ...samo. Jeśli starczyłoby mi odwagi... Ta kobieta miała 19 lat, kiedy trafiła do świata rodziny królewskiej, nie będąc w ogóle na to przygotowana. Podziwiam ją za to, że walczyła z wszelkimi...

 • Naomi Watts: "kobieta-szpieg"

  ...- stwierdziła, że propozycja jest interesująca. Istniał jednak pewien problem. Kobieta o wielkiej odwadze -13 grudnia urodziłam moje drugie dziecko, a e-maila w sprawie filmu dostałam 26 grudnia. Wysłał go mój(...) ta twarda kobieta. Czy udało jej się tego dowieść? - Ja sama odbieram siebie jako osobę dość kruchą - przyznaje Watts. - Łatwo się denerwuję i wzruszam, ale z trudem przychodzi mi bycie twardą czy po...

 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska: Kobieta współczesna

  Jedna z najwybitniejszych polskich aktorek Teresa Budzisz-Krzyżanowska, kończy w poniedziałek, 17 września, 70 lat. Najwybitniejsze role stworzyła na scenicznych deskach. "W teatrze aktor może się przynajmniej bronić. W filmie wszystko jest w rękach reżysera" - tłumaczy swą niechęć do X muzy.

 • Monika Kwiatkowska o serialu "Galeria"

  Jej bohaterka - Ewa tylko pozornie jest słabą, kruchą kobietą. Kiedy trzeba, potrafi być twarda i nieugięta. - Zrobi wszystko, by sprawca śmierci jej ukochanej siostry został ukarany. Chodzi jej o zasady, o sprawiedliwość - mówi aktorka.

Zdjęcia na temat: krucha kobieta
Dyskusje na temat: krucha kobieta