• Informacje na temat:

  krupa dariusz dziecko

Artykuły na temat: krupa dariusz dziecko
 • Górniak i Krupa publicznie piorą brudy

  Edyta Górniak oskarżyła byłego męża, Dariusza Krupę, o nieupilnowanie ich 8-letniego syna Allana. Krupa odgryzł się, zarzucając piosenkarce działanie pod publiczkę. A wszystko to na łamach tabloidu.

 • Edyta Górniak debiutuje za kierownicą w programie "My Way" TVN: Dlaczego poślubiła Dariusza K.?

  ..." . Do tej pory Edyta miała własnego, prywatnego kierowcę, a w trasy jeździła z całym zespołem busem. Do zmian, i zrobienia prawa jazdy od jakiegoś już czasu namawiał Górniak jej syn - Allan Krupa(...) byłego męża i ojca Allana - Dariusza K. (były menedżer wokalistki, producent i muzyk odsiaduje wyrok za śmiertelne potrącenie samochodem kobiety na pasach). "Dla mnie rodzinność była czymś zupełnie...

 • Górniak chce mieć dziecko

  ..."Dobrze byłoby, żeby Allanek miał rodzeństwo" - powiedziała Edyta w wywiadzie dla "Vivy". Przypomnijmy, że synek wokalistki ma już 4 lata. Wszystko na to wskazuje, że jurorka "Jak oni śpiewają" dojrzała do tego, by mieć drugie dziecko. "Super Express" z troską podkreśla, że dobrze, że Dariusz Krupa, mąż Górniak, jest już w lepszej formie. "Jeszcze kilka miesięcy temu był poważnie chory. Nie był...

 • Śluby, rozwody, dzieci, zdrady...

  Gembarowski (38 l.), aktor Dariusz Kordek (43 l.) czy wreszcie muzyk Dariusz Krupa (32 l.), za którego wyszła za mąż. Śluby Trochę tego było! Reni Jusis z Tomkiem Makowieckim, Piotr Rubik i Agata Paskudzka(...) Niepodległości, urodziła się córka Pauliny Przybysz znanej z Sistars, obecnie występującej solo jako Pinnawela. Dziecko otrzymało na imię Matylda. Do grona szczęśliwych matek dołączyły w tym roku również Kasia...

 • Edyta Górniak adoptuje Cygankę?

  Według kolorowego pisma "Życie na gorąco", piosenkarka Edyta Górniak, matka Allanka, pragnie mieć jeszcze jedno dziecko. Ponoć artystka i jej mąż Dariusz Krupa poważnie myślą o adopcji cygańskiej dziewczynki.

 • Edyta Górniak w ciąży!

  Edyta Górniak jest w ciąży! Tym razem to nie dziennikarska kaczka, ale szczera prawda. Ojcem przyszłego dziecka 31-letniej wokalistki jest 27-letni gitarzysta Dariusz Krupa, muzyk sesyjny, współpracujący m.in. z Kayah i Mieczysławem Szcześniakiem. Dziecko ma przyjść na świat wiosną przyszłego roku.

 • Edyta Górniak wraz z mężem Dariuszem Krupą udali się niedawno w podróż na południe Europy. Czego tam szukają?

 • Były mąż Górniak w nowym show?

  W miniony weekend odbyły się pierwsze castingi do nowego show telewizji Polsat - "Must Be The Music. Tylko muzyka". W wyborze pierwszych uczestników pomagał m.in. Dariusz Krupa. Czy to on zasiądzie także w jury programu?

 • Edyta Górniak wygrała proces!

  W warszawskim sądzie okręgowym zapadł wyrok w sprawie Edyta Górniak kontra "Super Express". Sąd uznał, że gazeta naruszyła dobra osobiste wokalistki i jej męża Dariusza Krupy, przez co musi im zapłacić odpowiednio 55 tysięcy i 20 tys. zł. Wyrok nie jest prawomocny, a pozwani prawdopodobnie złożą odwołanie.

 • Kryzys małżeństwa Górniak?

  Związek Edyty Górniak i Dariusza Krupy przechodzi kryzys - twierdzi jeden z tygodników.