• Informacje na temat:

  krupa finał

Artykuły na temat: krupa finał
 • Joanna Krupa: Modna i pogodna

  Już po raz czwarty Joanna Krupa pogratuluje zwycięzcy programu "Top Model". Finał edycji zbliża się wielkimi krokami.

 • Joanna Krupa to "bystrzacha"?!

  Jaka naprawdę jest Dżoana Krupa i co sądzą o niej ci, którzy z nią pracują?

 • Joanna Krupa: Wiem, co one czują

  Dobiega końca trzecia edycja "Top Model. Zostań modelką". Która z dziewczyn spełni swoje marzenie? Tego nie wie nawet przewodnicząca jury, Joanna Krupa.

 • Joanna Krupa: W "Top Model" ostro się kłócimy

  Roześmiana Joanna Krupa zdradziła nam, na co szczególnie zwracają uwagę jurorzy oraz czy głosując... zawiązują sojusze w słusznej sprawie.

 • Edyta Górniak przed finałem "My Way" w TVN. Premiera piosenki "My Way" z Gromee'em

  W środę wieczorem (18 grudnia) TVN pokaże finałowy odcinek programu "My Way", w którym Edyta Górniak przygotowuje się do egzaminu na prawo jazdy. Z tej okazji wokalistka wypuściła właśnie piosenkę o tytule "My Way".

 • To ona wygrała "Top Model"!

  Zuzanna Kołodziejczyk została laureatką trzeciej edycji programu "Top Model. Zostań modelką". Finał telewizyjnego show odbył się w środę, 5 czerwca, w TVN.

 • Klauda El Dursi wyznała, że odrzuciła ofertę prowadzenia show "Hotel Paradise”

  Finalistka 8. edycji „Top Model” i prowadząca "Hotel Paradise" była gościem Michała Piróga w jego relacji na żywo, którą tancerz prowadził w poniedziałek na Instagramie. Modelka zdradziła kilka szczegółów dotyczących obu programów, a Piróg wyjawił, że niewiele brakowało, a Klaudia nie dotarłaby do finału show TVN.

 • Mucha wygrała "Taniec z gwiazdami"

  ...tańcach Mucha i Urbańska zajmowały ex aequo pierwsze miejsce zarówno pod względem głosów widzów, jak i jury. Przed ich finałowym występem na parkiecie zaprezentowały się jeszcze wszystkie pozostałe pary(...) w jive'ie, Piotr Zelt i Anna Głogowska wybrali foxtrota, a Grażyna Wolszczak i Cezary Olszewski tango. Następnie Marcin Urbaś i Katarzyna Krupa zatańczyli tango, Zygmunt Chajzer i Blanka Winiarska...

 • Zupełnie się... obnażą!

  ...i Marta Krupa. Kamery będą towarzyszyć siostrom zarówno w czasie ich pobytu w USA, jak i wypraw do Polski. Planowana jest także drobiazgowa relacja z przygotowań Joasi do ślubu z Romainem Zago, która to uroczystość ma się odbyć we włoskim Positano w maju przyszłego roku. Siostry Krupa nie przejmują się tym, że pomysł na taki program z ich udziałem nie jest zbyt nowy, bo wykorzystały go siostry...

 • Kto zostanie "Top Model"?

  W środę, 1 grudnia, w finałowym odcinku "Top Model. Zostań modelką" zobaczymy trzy kandydatki do zwycięstwa w programie na wybiegu, podczas sesji oraz na planie zdjęciowym reklamówki. Która z nich zostanie "Top Model'?