• Informacje na temat:

  krupa konkurs

Artykuły na temat: krupa konkurs
 • Joanna Krupa dopiero co urodziła, a już chce zarabiać na córce?

  Joanna Krupa (40 l.) pod koniec zeszłego roku po raz pierwszy została mamą. Pomimo przerwy w karierze modelka nie próżnuje. Właśnie stara się o pierwszy angaż dla córki.

 • Laureaci konkursu Muzzo.pl zamykają program Audioriver

  Po burzliwej dyskusji, organizatorzy festiwalu Audioriver oraz przedstawiciel Interia.pl, wybrali dwóch zwycięzców konkursu przeprowadzonego na portalu Muzzo.pl. Nagrodą będzie występ na scenie zlokalizowanej na rynku Starego Miasta w Płocku, a jej laureatami zostali Vyti Tauta oraz Denis Björn. Tym samym ogłoszono ostatnich artystów w programie festiwalu.

 • Joanna Krupa ma zamiar zająć się karierą córki! Nie do wiary, co postanowiła

  Odkąd Joanna Krupa (40 l.) została mamą, zrezygnowała z zawodowej aktywności i w pełni postawiła na rodzinę. Modelka każdą wolną chwilę spędza z córeczką Ashą, która jest oczkiem w jej głowie. Ostatnio jednak Krupa, patrząc na córkę, wpadła na genialny pomysł. Zamierza już teraz zająć się karierą córki!

 • Nie gotuję ani nie sprzątam!

  Ten program na kilka miesięcy zmienił moje życie - mówi popularna modelka Joanna Krupa. Jej związek wisiał na włosku, popsuły się też relacje z siostrą...

 • Edyta Górniak

  ...(ur 1972 w Ziębicach) - polska wokalistka, laureatka II miejsca w konkursie Eurowizji.

 • Wkrótce startuje Jazz Juniors

  Zapraszamy na święto jazzu w Krakowie, podczas którego oprócz zmagań młodych muzyków w konkursie, usłyszeć i zobaczyć będzie można uznanych już laureatów i na deser dosięgnąć gwiazd, podczas wyjątkowego akustycznego koncertu Tomasza Stańko i Wojciecha Waglewskiego.

 • Anna Dymna walczy o męża. Chcą go odwołać ze stanowiska!

  ...? Konkurs rozpisano, komisja, której przewodniczył Marszałek Województwa Małopolskiego Jacek Krupa, wyłoniła zwycięzcę. Został nim producent Krzysztof Głuchowski (50). To on jest rekomendowany na nowego(...) koniec sierpnia. Anna Dymna miała cichą nadzieję, że mąż pokieruje placówką przez kolejne lata. Zarząd Województwa Małopolskiego postanowił jednak, że czas na zmiany i na początku roku ogłoszono konkurs...

 • Audioriver 2014: Sprawdź szczegółowy program!

  Na pięć dni przed rozpoczęciem festiwalu Audioriver w Płocku organizatorzy ujawnili szczegółową rozpiskę godzinową. Przypomnijmy, że Audioriver 2014 odbędzie się w dniach 25-27 lipca.

 • Rafał Maślak sprytnie wykorzystał zwycięstwo w konkursie na Mistera Polski. Zaczął brylować na salonach i pozować do zdjęć z innymi gwiazdkami show-biznesu. Umięśniony mieszkaniec niewielkiej wsi Gorzyca aktualnie spełnia swój "celebrycki sen". Szybko zamienił więc ciężką pracę w fabryce na próżniacze życie w stolicy. Nic więc dziwnego, że podobna "kariera" zamarzyła się także jego bratu. Olek...

 • Pracownicy biura detektywistycznego Krzysztofa Rutkowskiego zatrzymali w niedzielę, 19 marca, w Łodzi, dwóch mężczyzn podejrzewanych o szantażowanie Edyty Górniak. Jak się okazuje, od czterech tygodni domagali się oni 200 tys. złotych w zamian za nieujawnianie kompromitujących materiałów dotyczących wokalistki. Tymczasem dzień wcześniej Edyta Górniak wraz z Mieczysławem Szcześniakiem, zwyciężyła w plebiscycie "Piosenka z sercem".

Wideo na temat: krupa konkurs
 • Ex Machina

  Programista jednej z największych firm internetowych wygrywa konkurs, którego nagrodą jest tygodniowy pobyt w górskiej posiadłości swojego szefa. Przybywając na miejsce, Caleb odkrywa, że jest częścią przełomowego eksperymentu.

 • Poskromić playboya

  "Poskromić Playboya" opowiada historię Vince'a (Geoff Stults), najbardziej skutecznego adwokata zajmującego się rozwodami w całej Nowej Anglii. Dla Vince’a, życie to jeden wielki konkurs, a przegrana jest nie do przyjęcia. Dotyczy to także zdobywania pięknych kobiet. Kiedy Vince spotyka Jane (Mena Suvari), jego codzienność przewraca się do góry nogami. Szybko zda sobie sprawę, że właśnie trafił na miłość swojego życia.

 • Ale cyrk 3D

  Małe nie zawsze jest piękne, zwłaszcza gdy jest się 10-latkiem w świecie, w którym wszyscy dorośli to ponuracy, a okolicą rządzi złośliwy zbir o przydomku Żaba. Najlepiej wie o tym następca znanego wszystkim Mikołajka – utalentowany mały Wiktor i jego zgrana paczka przyjaciół, na czele z genialnym psem Ozorkiem. Gdy pewnego dnia w ich sennym miasteczku zawita cyrk i ogłoszony zostanie konkurs młodych talentów, Wiktor stanie przed życiową szansą udowodnienia wielkim ważniakom, ze mały może...