• Informacje na temat:

  krupa seks

Artykuły na temat: krupa seks
 • Katarzyna Krupa: Seks nie może być tabu

  O seksie trzeba mówić głośno i otwarcie - uważa Katarzyna Krupa. Jej zdaniem edukacja w tym zakresie powinna mieć miejsce od najmłodszych lat, seksualność zaczyna się bowiem budzić w bardzo wczesnym wieku.

 • Krupa odpadła, Zielińska najlepsza

  Marta Krupa - siostra modelki Joanny Krupy - tylko raz wystąpiła w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo dobrych ocen od jury, widzowie zdecydowali o jej odpadnięciu z programu. Najwięcej głosów telewidzów zdobyli: Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak.

 • Joanna Krupa planuje "ślub tysiąclecia"

  Joanna Krupa wróciła w objęcia długoletniego partnera - impresario jednego z nocnych klubów na Florydzie - Romana Zago. Para, która rozstała się w listopadzie 2012 roku, planuje "ślub tysiąclecia".

 • Nie ma czasu na seks?

  ...- Nie poświęcę kariery dla jednego człowieka - przyznaje Joanna Krupa. - Dbam o siebie.

 • Joanna Krupa: Dobrze wiem, kim jestem

  Joanna Krupa jest dziś jedną z najbardziej zapracowanych celebrytek. Udziela się w programach telewizyjnych, gra w filmach kinowych, prowadzi aktywną walkę o prawa zwierząt.

 • Polski anioł z boskim ciałem

  Tak oszałamiającego sukcesu nie odniosła dotąd żadna polska modelka. Została ostatnio uznana przez amerykańską edycję "Playboya" za najseksowniejszą ze wszystkich piękności goszczących na okładkach w historii magazynu i za symbol seksu wszech czasów! Przy niej nawet Marilyn Monroe, Pamela Anderson i Kim Basinger były bez szans! Ale przed nią już nowe wyzwanie - trwają castingi do reality show...

 • Pamela Anderson: Człowiek roku!

  Pamela Anderson, symbol seksu lat 90. i gwiazda serialu "Słoneczny patrol", została uhonorowana specjalnym wyróżnieniem. W ostatni dzień 2010 roku aktorka otrzymała tytuł Człowieka Roku 2010 od broniącej praw zwierząt organizacji PETA.

 • Błękitny Najsztub: Biały go pogrubiał?

  ...istnieje, co determinuje kobiecość, czy istnieje seks bez miłości, czym jest zdrada? Na te i inne, nierzadko intymne pytania, odpowiedzą znane i lubiane Polki: Magda Gessler, Joanna Krupa, Maja...

 • Gwiazdor chciał uwieść Joannę Krupę?

  W rozmowie z gazetą "Show" 33-letnia Joanna Krupa ujawniła, że kilka lat temu lider zespołu Maroon 5 skontaktował się z nią i zaprosił na kolację. Jak twierdzi modelka, Adam Levine (również 33 l.) podczas spotkania chciał omówić jej udział w teledysku do piosenki "Wake Up Call". "Okazało się, że miałam z nim zagrać sceny seksu" - relacjonuje gwiazda. Ostatecznie Joanna Krupa odrzuciła ofertę...

 • Gwiazdy u Najsztuba na kanapie

  ...uprawiania seksu bez miłości. Patricia Kazadi ze łzami w oczach rozmawiała z Najsztubem o rozstaniu ze swoją wielką miłością i kłopotach z zasypianiem. Studio odwiedziła też Doda, która stanowczo...

Wideo na temat: krupa seks
 • Katarzyna Krupa: Seks nie może być tabu

  O seksie trzeba mówić głośno i otwarcie - uważa Katarzyna Krupa. Jej zdaniem edukacja w tym zakresie powinna mieć miejsce od najmłodszych lat, seksualność zaczyna się bowiem budzić w bardzo wczesnym wieku.