• Informacje na temat:

  krupa tańczy

Artykuły na temat: krupa tańczy
 • Katarzyna Krupa: Jestem królową parkietu

  Katarzyna Krupa uważa, że dzięki tańcowi do dziś zachowuje elegancką, wyprostowaną sylwetkę. W obecnej pracy zdarza jej się również korzystać z kontaktów, które nawiązała podczas kariery na parkiecie. Umiejętności taneczne wykorzystuje jednak wyłącznie na prywatnych imprezach.

 • Krupa odpadła, Zielińska najlepsza

  Marta Krupa - siostra modelki Joanny Krupy - tylko raz wystąpiła w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo dobrych ocen od jury, widzowie zdecydowali o jej odpadnięciu z programu. Najwięcej głosów telewidzów zdobyli: Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak.

 • Pani minister już nie tańczy

  ...pierwsi na parkiecie pojawili się Andrzej Młynarczyk i Blanka Winiarska. Para zatańczyła pasodoble, za które zdobyła 30 punktów. "Byłeś za bardzo skoncentrowany na Blance" - powiedział aktorowi Piotr Galiński. Andrzej Deskur i Kasia Krupa zatańczyli foxtrota, który spodobał się jurorom - ocenili go na 36 punktów. "Tańczyłeś prawdziwie, nie oszukiwałeś" - wyznała Iwona Szymańska-Pavlović. Dużo...

 • Doniu i Nowator razem: Zobacz teledysk "Ona tańczy"

  Na stronach Interii możecie zobaczyć imprezowy teledysk "Ona tańczy", w którym siły połączyli Doniu i Nowator.

 • Marczuk: Mam serce do tańca

  Wcześniej oceniała innych, teraz sama zatańczy przed jury. Weronika Marczuk, była jurorka programu "You Can Dance - Po Prostu Tańcz", w trzynastej edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi u boku Jana Klimenta.

 • "Tancerka dyskotekowa"

  Olszewski Jay Delano - Kamila Kajak Wojciech Medyński - Izabela Janachowska Francys Mayela Barraza Sudnicka - Łukasz Czarnecki Tomasz Sobczak - Katarzyna Krupa Dorota Gardias-Skóra - Andriej...

 • Chcą żebym zamilknął

  Michał Piróg - surowy juror programu "You Can Dance - Po Prostu Tańcz" i krytyk przyszłych tancerzy - będzie wspierał dziewczyny marzące o karierze modelki. Podczas warszawskiego precastingu do programu "Top Model. Zostań modelką" choreograf opowiedział o sposobie na sukces.

 • Nowator: Nowa płyta "Co tu jest grane?" po 14 latach

  ...5. "Bawię się" 6. "Piękny dzień" feat. Mateusz Mijal 7. "Wrzucam na luz" 8. "Ona tańczy" feat. Doniu 9. "Zmieniamy świat" feat. Asia Ash 10. "Mam to gdzieś" 11. "Skąd ja znam ten sampel" 12. "Dla ciebie chwile" feat. Tomek Krupa 13. "Balanga" 14. "Oszalał ten świat" 15. "Bądź moją muzą" 16. "Gdzie zachodzi słońce" 17. "Nie ma nas" 18. "Spadam stąd" 19. "Moja panienka" feat. Lerek (bonus track).

 • Kto zatańczy najlepiej?

  ...u "M jak miłość", który tańczy pod czujnym okiem Blanki Winiarczyk. Z programem musieli się pożegnać Maciej Jachowski (również z serialu "M jak miłość") i jego taneczna partnerka Janja Lesar. Tym razem(...) Supernianię Dorotę Zawadzką. Która z nich zatańczy najlepiej, a która gwiazda odpadnie z show? O tym, przekonamy się już w niedzielę. 12 września. Przypomnijmy, że w rolę prowadzących ponownie wcielają...

 • Kwaśnego pożegnanie z tańcem

  To nie był udany występ Marcina Kwaśnego i Niny Tyrki. W piątym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" para zatańczyła boso walca wiedeńskiego, który nie przypadł do gustu ani jurorom, ani widzom.

Zdjęcia na temat: krupa tańczy