• Informacje na temat:

  krupa w klubie

Artykuły na temat: krupa w klubie
 • Joanna Krupa i jej ślub w ogniu krytyki

  Joanna Krupa (39 l.) i jej ukochany pobrali się w jednym z krakowskich kościołów. Nie wszystkim jednak spodobała się luźna forma uroczystości. Jeden z duchownych postanowił zabrać głos i wyrazić swoje oburzenie.

 • Krupa weźmie ślub w Krakowie

  To, że Joanna Krupa planuje stanąć na ślubnym kobiercu, nie jest żadną tajemnicą. Ale polska modelka i jej narzeczony Romain Zago chcą wziąć ślub w Krakowie!

 • Joanna Krupa (38 l.) i Romain Zago (44 l.) są od niedawna w separacji. Nie ustają spekulacje, co jest powodem rozstania pary.

 • Laureaci konkursu Muzzo.pl zamykają program Audioriver

  Po burzliwej dyskusji, organizatorzy festiwalu Audioriver oraz przedstawiciel Interia.pl, wybrali dwóch zwycięzców konkursu przeprowadzonego na portalu Muzzo.pl. Nagrodą będzie występ na scenie zlokalizowanej na rynku Starego Miasta w Płocku, a jej laureatami zostali Vyti Tauta oraz Denis Björn. Tym samym ogłoszono ostatnich artystów w programie festiwalu.

 • Joanna Krupa nowy rok witała w towarzystwie męża Romaina Zago i przyjaciół w klubie Mynt w Miami. Przed samą imprezą para znalazła się jednak w szpitalu - podczas przygotowywania sushi, Zago przeciął sobie nożem dłoń i konieczne było założenie sześciu szwów.

 • Dali ciała na całego!

  Nagie torsy i eksponujące kształty, obcisłe stroje muzyków - w klipie do utworu "Język ciała" członkowie grupy Akurat parodiują teledyski takich gwiazd jak Pussycat Dolls, w których od muzyki ważniejsze są erotyczne wygibasy.

 • Joanna Krupa będzie mamą? Zdradziła przewidywany termin narodzin dziecka!

  Odkąd Joanna Krupa (36 l.) i Romain Zago (42 l.) pobrali się, znajomi, rodzina oraz media nie ustają w pytaniach, kiedy wreszcie zdecydują się na dziecko. Prowadząca „Top Model” wreszcie zdradziła przewidywany termin wydania na świat potomstwa!

 • Vena Festival: Zwycięzcą został...

  Laureatem szóstej edycji Festiwalu Muzycznego Vena została katowicka grupa TomQ, która w nagrodę nagra singel w Nowym Jorku, w "studiu, w którym nagrywała Beyonce".

 • Ale news! Joanna Krupa rozstała się z mężem?! "Nowy Rok spędzili już osobno"

  ..., pochłonięty pracą w swoim klubie nocnym w Miami, oddalił się od Joanny i był coraz rzadszym gościem w ich domu w Los Angeles. Jednocześnie domagał się, aby żona ograniczyła swoje wyjazdy do Polski i spędzała(...) wierzyli, że uda im się dojść do porozumienia. Od grudnia jednak Joanna i Romain nie pokazywali się nigdzie razem. Właściwie żyli osobno. Krupa od stycznia spędza więcej czasu w Polsce, a wszystko ze...

 • Vena Festival: Poznaj finalistów

  Szósta edycja Festiwalu Muzycznego Vena odbędzie się w piątek (5 listopada) w Łodzi. Poznaliśmy trzynastkę wykonawców, którzy powalczą o nagrodę główną o 100 tysięcy zł.

Wideo na temat: krupa w klubie
 • Joanna Krupa dementuje: Nie jestem ciężka do znajdzienia

  Joanna Krupa dementuje plotki, jakoby po rozwodzie wpadła w wir imprezowania i szukała w klubach nowego męża. - Jak ktoś bedzie chciał mnie wyrwać, to mnie znajdzie. Nie jestem ciężka do znajdzienia - mówi w najnowszym wywiadzie. - Teraz, kiedy jestem singiel, jestem bardziej social. Nie chodzę po klubach, mogę powiedzieć to z mojej buzi, tylko do restauracji - podkreśla Krupa. Dodaje przy

 • Witaj w klubie

  "The Dallas Buyers Club" to prawdziwa historia elektryka z Teksasu - Rona Woodroofa (Matthew McConaughey), u którego w 1986 roku zdiagnozowano AIDS. Biorąc pod uwagę zaledwie parę miesięcy życia oraz brak dostępnych opcji leczenia, sfrustrowany podjął się radykalnych działań. Aby przetrwać, zaczął przemycać z całego świata nietoksyczne i antywirusowe leki, nielegalne w USA. Gdy okazały się one alternatywnym i skutecznym rozwiązaniem, Ron stworzył lukratywny biznes przemytników i tak powstał...

 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.