• Informacje na temat:

  krupa wojewódzki

Artykuły na temat: krupa wojewódzki
 • Edyta Górniak jedzie do Kuby Wojewódzkiego. Powrót po 9 latach

  ..."Będzie gorąco" - tak Kuba Wojewódzki zapowiedział finałowy odcinek kolejnego sezonu swojego show w TVN. Na jego kanapie we wtorek (26 listopada) pojawią się wokalistka Edyta Górniak i dziennikarz Michał Figurski.

 • Edyta Górniak o "My Way" u Kuby Wojewódzkiego: Może być śmieszny, albo żenujący

  We wtorkowy wieczór (27 listopada) TVN pokazał finałowy odcinek kolejnego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego. Po 9 latach na kanapie dziennikarza pojawiła się wokalistka Edyta Górniak, która opowiedziała m.in. o swoim udziale w reality show "My Way".

 • Monika Lewczuk u Kuby Wojewódzkiego. Internauci bezlitośni

  ..."Szkoda mi jej", "kompromitacja", "masakra niestety" - internauci nie zostawili suchej nitki na Monice Lewczuk po jej występie u Kuby Wojewódzkiego.

 • Kuba Wojewódzki znów kpi z Moniki Lewczuk

  We wtorkowym (21 lutego) odcinku swojego programu Kuba Wojewódzki odniósł się od ubiegłotygodniowego występu Moniki Lewczuk w jego show. Internauci nie zostawili wówczas suchej nitki na wokalistce.

 • Kuba Wojewódzki kpi z Edyty Górniak

  Jakie jest ulubione zajęcie Edyty Górniak? Kuba Wojewódzki dzieli się spostrzeżeniami na temat gwiazdy pop w cotygodniowym felietonie.

 • Joanna Krupa: Modna i pogodna

  Już po raz czwarty Joanna Krupa pogratuluje zwycięzcy programu "Top Model". Finał edycji zbliża się wielkimi krokami.

 • Ibisz, Kammel czy Wojewódzki?

  Wojewódzki i Czesław Mozil. Trwają poszukiwania pozostałych jurorów. "X-Factor" to program wymyślony przez Simona Cowella - muzycznego biznesmena, jurora i współtwórcę sukcesów "Mam talent!" oraz "Idola(...) show w naszym kraju, czyli Kubę Wojewódzkiego. Dziennikarz najprawdopodobniej umili sobie czas oczekiwania, biorąc udział w nowym show TVN-u, czyli wspomnianym wcześniej "X-Factor". Przy ostatniej...

 • ...32-letnia Edyta Górniak, podczas niedzielnej (13 marca) rozmowy z Kubą Wojewódzkim, ujawniła szczegóły swego niespodziewanego powrotu na scenę. Według piosenkarki była to bardzo trudna decyzja, w której podjęciu kluczową rolę odegrał Dariusz Krupa, ojciec jej synka Allana.

 • Zespół "Ciacho" jeszcze namiesza

  We wtorek, 8 grudnia, w programie telewizyjnym "Kuba Wojewódzki" miała miejsce premiera piosenki zespołu "Ciacho". Tworzą go gwiazdy najnowszej polskiej komedii. Już za parę dni piosenkę będzie można usłyszeć w stacjach radio wych.

 • Edyta Górniak, mimo iż w ubiegłym roku zapowiedziała zakończenie kariery, nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Wkrótce ukaże się nowy singel piosenkarki zatytułowany "Lunatique", który ma pokazać jej całkowicie nowe oblicze. A w najbliższą niedzielę (13 marca), Górniak będzie gościem talk-show Kuby Wojewódzkiego.