• Informacje na temat:

  krupa z ojcem

Artykuły na temat: krupa z ojcem
 • Górniak i Krupa publicznie piorą brudy

  Edyta Górniak oskarżyła byłego męża, Dariusza Krupę, o nieupilnowanie ich 8-letniego syna Allana. Krupa odgryzł się, zarzucając piosenkarce działanie pod publiczkę. A wszystko to na łamach tabloidu.

 • Joanna Krupa: Wakacyjne wspomnienia

  Joanna Krupa przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych w wieku 5 lat - wyjechała z mamą, ojciec dołączył do nich półtora roku później. W Chicago mieszkały już od dłuższego czasu ciotka i babka(...) nad jezioro z rodziną, z mamą, tatą, ciocią, kuzynostwem i to jest takie dobre wspomnienie - mówi Joanna Krupa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Modelka twierdzi, że jako dziecko zawsze...

 • Edyta Górniak w ciąży!

  Edyta Górniak jest w ciąży! Tym razem to nie dziennikarska kaczka, ale szczera prawda. Ojcem przyszłego dziecka 31-letniej wokalistki jest 27-letni gitarzysta Dariusz Krupa, muzyk sesyjny, współpracujący m.in. z Kayah i Mieczysławem Szcześniakiem. Dziecko ma przyjść na świat wiosną przyszłego roku.

 • ...32-letnia Edyta Górniak, podczas niedzielnej (13 marca) rozmowy z Kubą Wojewódzkim, ujawniła szczegóły swego niespodziewanego powrotu na scenę. Według piosenkarki była to bardzo trudna decyzja, w której podjęciu kluczową rolę odegrał Dariusz Krupa, ojciec jej synka Allana.

 • Edyta Górniak adoptuje Cygankę?

  Według kolorowego pisma "Życie na gorąco", piosenkarka Edyta Górniak, matka Allanka, pragnie mieć jeszcze jedno dziecko. Ponoć artystka i jej mąż Dariusz Krupa poważnie myślą o adopcji cygańskiej dziewczynki.

 • Edyta Górniak kontratakuje

  ...27 października Sąd Okręgowy w Warszawie wydał dziennikowi "Fakt" zakaz publikowania jakichkolwiek tekstów i zdjęć związanych z Edytą Górniak. Wokalistka do tej pory nie wypowiedziała się na ten temat, ale przygotowała już stosowne oświadczenie. Sprawę skomentował natomiast Dariusz Krupa, jej życiowy partner, ojciec ich syna Allana.

 • Edyta Górniak wychodzi za mąż!

  W połowie listopada na ślubnym kobiercu stanie Edyta Górniak, która powie "tak" Darkowi Krupie, gitarzyście jej zespołu i ojcu swojego synka, półtorarocznego Allana. W tym uroczystym dniu "w urokliwym, starym kościółku" małżonkom towarzyszyć będą tylko najbliżsi. "Dzień naszego ślubu będzie jednym z najważniejszych dni mojego życia" - napisała wokalistka w liście do przyszłego męża.

 • "Top Model": Ostatni casting!

  Na castingu w Warszawie dziewczyny przywitali Pani Krupa i Pan Piróg, którzy na Torwar przylecieli specjalnym helikopterem Top Model. Ich stylizacja na agentów nie była bezzasadna! To już ostatni casting, więc dziewczyny pretendujące do tytułu super modelki muszą przygotować się na ostre starcie z jurorami. Więcej szans, aby znaleźć się w drugiej edycji programu nie będzie!

 • Edyta Górniak o śmierci, chorobie i miłości. Spisała testament dla syna

  ...też w testamencie i wie, że to jego" - powiedziała Edyta Górniak. Allan Krupa jest dzieckiem z małżeństwa Górniak z Dariuszem Krupą , muzykiem, który odsiaduje wyrok po tym, jak będąc pod...

 • Edyta Górniak o "My Way" u Kuby Wojewódzkiego: Może być śmieszny, albo żenujący

  ..., a w trasy jeździła z całym zespołem busem. Do zmian, i zrobienia prawa jazdy od jakiegoś już czasu namawiał Górniak jej syn -  Allan Krupa . W końcu zapadła decyzja, która dla wokalistki wcale nie(...)" - zdradziła Górniak. Od rozwodu z Dariuszem Krupą (to on jest ojcem Allana) w 2010 r. Edyta spotykała się z m.in. prawnikiem Piotrem Schrammem , aktorem Williamem McKinneyem , kierowcą rajdowym...

Dyskusje na temat: krupa z ojcem
 • Re: Kto jest ojcem Kacpra?

  Hi ! Jak przyleciałam tu do polska , to od razu spodobał mi się ten serial ! Bardzo dobre wrażenie robi !