• Informacje na temat:

  krystian wieczorek kobiety

Artykuły na temat: krystian wieczorek kobiety
 • Krystian Wieczorek wspiera chorą żonę. Co dolega Marii Szafirskiej?

  Krystian Wieczorek (42 l.) ożenił się zaledwie rok temu, ale jego małżeństwo już przechodzi moment próby. Jak czytamy w tygodniku "Świat i Ludzie", Maria Szafirska (25 l.) zmaga się z chorobą...

 • Krystian Wieczorek: Nie mam potrzeby promowania siebie

  Aktor Krystian Wieczorek gra jedną z głównych ról w serialu "To nie koniec świata". Artysta zdradza kulisy pracy przy tej produkcji i opowiada o swoim zawodzie, który stał się jego pasją.

 • Wieczorka ciągnie do zajętych kobiet

  Krystian Wieczorek (37 l.) nie ma szczęścia w miłości.

 • Krystian Wieczorek: Serce nie znosi pustki

  Już niebawem na antenie Polsatu rusza 2. seria "To nie koniec świata!". Krystian Wieczorek zdradza, co wydarzy się w życiu jego bohatera, mówi również, na jakie poświęcenia jest gotowy podczas pracy.

 • Wieczorek ma problem z fankami. Są natrętne i proponują mu seks

  Krystian Wieczorek (38 l.) nie ma lekkiego życia. Od czasu, gdy zerwał z partnerką, przeżywa oblężenie wielbicielek.

 • Klnę i grzeszę jak każdy!

  Powodzenie albo się ma, albo nie. On akurat nie może na to narzekać. Chodzący ideał? W tej rozmowie Krystian Wieczorek udowadnia, że niekoniecznie!

 • Wieczorek rzucił partnerkę. Kobieta była w szoku!

  Tak długo czekała na ten romantyczny urlop. Mieli być tylko we dwoje, a wokół gorąca plaża na Rodos, szum fal i turkus morza. Dorota Androsz i Krystian Wieczorek zamierzali tu uczcić powrót do siebie(...) miejsca dla kobiety. Po co zwodził Dorotę?" - zastanawia się koleżanka z planu. Dorota i Krystian byli parą przez 10 lat. Poznali się kilknanaśicie lat temu w gdańskim Teatrze Wybrzeże, gdzie razem...

 • Kto najlepszym polskim aktorem?

  Jakub Wesołowski, Krystian Wieczorek, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marek Bukowski - oto nazwiska aktorów, którzy będą ubiegać się o miano najlepszego w tegorocznym plebiscycie Telekamer "Tele Tygodnia".

 • Ich ideał kobiety to...

  Marcin Chodakowski dotąd wybierał kobiety doświadczone - i starsze. Natomiast Andrzej, choć za młodu miał wiele romansów, prawdziwą miłość odnalazł u boku doświadczonej pani sędzi. A jakie dziewczyny podobają się Mikołajowi Roznerskiemu i Krystianowi Wieczorkowi prywatnie?

 • "M jak miłość": Marta Król nieco namiesza

  - Sonia jest trochę naiwna, ale z drugiej strony niezwykle silna i energiczna - mówi o swojej bohaterce Marta Król. Choć jej postać jest nowa, to producenci serialu "M jak miłość" już po wakacjach planują bardzo rozwinąć ten wątek...

Wideo na temat: krystian wieczorek kobiety
 • Krystian Wieczorek: Kocham kobiety

  Kobiety inspirują mnie i zaskakują intuicyjną mądrością - mówi aktor znany z serialu "M jak miłość" oraz "Julia". - Myśląc o relacjach męsko-damskich, skupiam się na cechach wspólnych, a nie na tym, co nas dzieli.

 • Kobiety bez mężczyzn

  "Kobiety bez mężczyzn" to debiut fabularny Shirin Neshat, nakręcony na podstawie zakazanej w Iranie powieści Shahrnoush Parsipour pod tym samym tytułem. Film porusza problem różnych odcieni kobiecości Iranek, widziany jednak nie z perspektywy lokalnej, a zewnętrznej - oczami mieszkającej od lat za granicą irańskiej feminizującej multimedialnej artystki. Odcina się ona od przesadnego krytycyzmu, zachowuje obiektywizm ocen, a nawet wyraża artystyczny zachwyt elementami irańskiej architektury i...

 • "To nie koniec świata!": Krystian Wieczorek ma coś za uszami!

  miejski gwar, wygodę, luksusowe auta... i piękne kobiety. Romansuje jednocześnie z modelką Nataszą i ze swoją prawniczką – Kamilą. A w pracy jest „elastyczny” i nie ma skrupułów. Niestety, w końcu wpada przez to w kłopoty… Zobaczcie, jak Krystian Wieczorek przedstawia wam bohatera nowego serialu „To nie koniec świata!”!

 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!

Dyskusje na temat: krystian wieczorek kobiety